Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:18:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Seksualna apstinencija...  (Pročitano 16743 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 

Кућна драма преко светске мреже...

Напокон су се, после више од шест месеци ћаскања на Интернету, срели на аутобуској станици у једном малом месту поред Амана. Иако обоје живе у главном граду Јордана, договорили су се да се њихов први сусрет одигра на јавном месту, али на коме ипак нема много света.
Узбуђење због првог сусрета убрзо се претворило у праву драму. Испоставило се да је Аднан заправо Бакр Мехем, а да је Џамила у ствари Сана. Романса која је трајала више од пола године окончала се на најгори могући начин. Наиме, уместо да наставе везу за коју се, док су се дописивали и „четовали” на Интернету, чинило да је као из снова, ово двоје Јорданаца су се развели. Да, нисмо погрешили, Аднан и Сана - пар из кибернетских снова, у стварном животу су брачни пар. Чим је, после првог шока, Бакр Мехем схватио да је његова виртуална љубав заправо његова супруга, на арапском је три пута изговорио „Разводим се!” У арапском свету ово је довољно за окончање брака. И сама потпуно избезумљена, Џамила, односно Сана, успела је супругу само да викне „Лажовчино!” и потом се онесвестила.


... ovo me oborilo s nogu Smile

ja znam da je moj dragi ucesnik foruma, a moguce sasvim da je i Majcin suprug ovde negde takodje...



IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia E71
@sesircic,
@Fahrenheit,
@machakz,

hvala  Smile
IP sačuvana
social share
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
@machakz
kakva uzasna i paraniocna prica bog te Smile

inace,od pocetka ove teme..za onog ko veruje u prakticnu realnost.tvoja rec pre ostalih Smile
postujem sve sto si rekla,nije daleko od istine,naravno,opet cu reci,za ljude koji veruju u akciju,u desavanje,znas u onu pricu da je ljubav niz akcija koje preduzimamo u pravcu voljene osobe,trud,rad,prihvatanje...rad,da,to je najbitnije
brak=full time job

nebitno,receno je na ovoj temi vec i suvise puta da se "nesto" treba ciniti,ne ulazi u to nesto,predlozi i prilozi postoje,pa kom po ukusu
ali jedna stvar mi nije jasna,od pocetka teme...zar je stvarno moguce da ste svi toliko iznenadjeni onime sto je majka napisala??
zar samo ja imam nenormalne roditelje,ciji bih brak definisao otprilike kao nesto sto bi,da je sve bilo u najboljem redu u nekoj najoptimisticnijoj varijanti bilo bas onako kako je to majka opisala,cak mi se cini da je to nesto cime bi bili i zadovoljni,samo da su imali vremena i prostora da zapadnu u tu dosadnu svakodnevnicu

fabrika za decu?
ili udobno skloniste za decu?
ili krizni stab...znas ono,ma samo dok malo odrastu,e sad ce oni da porastu,pa ce da budu dovoljno veliki da razumeju...
ko kaze da vec ne znaju i ne razumeju?
prijatelji?
ma jok,prijatelji bi se vec nekako dogovorili
stranci?!
ali kako je to moguce,pa toliko godina se znamo
ali znamo se pre toliko godina,a te godine se ne znamo,ma ljudi se menjaju,ljudi,a ne covek,ljudi
i sta je taj osecaj,sve te uspomene i ono sto moze da te zacne i natera suze u oci,koga mislis da volis?
onog pre deset godina ili ovoga sad?
nije,nije isti covek..samo ko bi u to poverovao,kada je nekad sve bilo tako lepo..kad je prestalo?

@mother
iskreno...iskreno


« Poslednja izmena: 22. Apr 2006, 14:04:04 od kombinezon »
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
kombi, prica je iz politikinog zabavnika, pala sam u nesvest kad sam je procitala... na stranu paranoja (malo malo pa ti se prividja neka paranoja... hocu reci cesto koristis tu rec  Smile)
meni je sumanuto bilo da se bracni par koji se bracno smorio, ponovo zaljubi jedno u drugo- virtuelnim utem...
na zalost, oni su o shvatili kao medjusobnu izdaju (ko zna sta su sve pisali za tih 6 meseci),
umesto da se zapitaju kako su bas njih dvoje od svih ljudi uspeli da se spoje i pronadju preko neta?!
 Smile

sto se majke tice... imamo primer svojih roditelja, i njihovih prijatelja, kumova... pa roditelja od nasih prijatelja... znamo mi kako to izgleda, doduse gledano sa strane
a znam samo nekoliko bracnih parova koji bas bas lepo funkcionisu...
e te uzimam sebi za primer toplog porodicnog gnezda, gde svi dele teret i obaveze porodicnog zivota. zasto?
da bi svima bilo lepse i lakse... volim da im odem u posetu...
 Smile

a ljudi se menjaju...
ako moj dragi i ja postanemo stranci... necu da vam azem sta bih uradila  Smiley 1
mozda sam ja takav tip- radije cu iz koze da iskocim nego da konstatujem da ne valja i pustim da i dalje ne valja...
mozda i ne moze da se popravi... da se povrati bliskost...
ali ima mnogo toga drugog sto zena moze da uradi
najvaznije je biti zadovoljan... nezadovoljni ljudi su...  Smile
« Poslednja izmena: 22. Apr 2006, 14:42:49 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
a bas svima smeta ta rec,ne kazem ja sad da si ti rekla da ti smeta,ali upada u oci kako se ljudi brecaju kad cuju rec koju ne vole

da,naravno da je poenta price ta da se nisu ni za tren zamislili zasto i kako to da su uspeli da se zblize na taj nacin,nego su se oboje osetili prevareno(ili samo on,ipak zena tu nista ne moze)..mozda je u celoj toj prici i paradoks mnogih zatupljenih brakova,valjda je ta komunikacija preveliki problem ako se ne stekne na vreme...eh sto ne mozemo da citamo misli ha?

naravno da ih ima
pa valjda u svemu ima uspesnih ljudi,ali nekako mi je pitanje.da li su oni stvarno u jednoj jakoj i ispunjenoj vezi,ili jednostavno imaju dovoljno tih nazovi zivotnih zadovoljstava da nikad ne uspeju da se pozabave sobom...osim,ako i to vec samo nije izraz srece
ne verujem ni ja da nema stecnih ljudi i da dvoje ne mogu zajedno da zive...ali nekako se pitam,da li je to zaista,kao sto ti kazes "da bi svima bilo lakse i lepse"?
jer ako jeste...onda je i to neka vrsta dila

ok ljudi se menjaju
ako ne valja,ako vec toliko ne valja,sta se zaista moze uciniti?
iskreno
malo toga,a mozda je dovoljan i samo jedan sasvim otvoren razgovor...ali cemu ko ima toliko snage i hrabrosti kad su tu stare povrede i stare nesigurnosti koje godinama(losim godinama,kada stvari krecu pogresnim putem i kada jos uvek mislimo da je to prolazna faza,da prenagljujemo i kada smo tolerantni,kada ubedjujemo sebe da od komarca pravimo magarca) postaju sve jace i dublje...
zadovoljan...
sniziti kriterijume??

znam da izgleda da postmatram stvari iz samo jednog ugla i mozda i preterano usko,ali izgleda da je to jedini ugao za mene...ovo govorim cisto da se zna da mi demagogija nije hobi
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Ajme ljudi….

Kako moze da zvuci nesto kao pretnja ako kazem da cu biti tu za vas I za 10 -15 godina…I da cemo se onda setiti ovog posta I mozda ga izvuci iz tamo neke kante I setiti se I opet ga komentarisati…ovo je maco problem ne samo moj…pih okrenite se oko sebe ako ne znate nekog u braku pogledajte svoje roditelje ali zaista ih pogledajte….van seksualne apstinencije ……….jesu li srecni??? (imati nemati sex za mene je ocigledno irelevantna stvar…ali gde nestade covek koga sam upoznala I zavolela…..) Ih nemojte da mislite da ga krivim sam zivot je jeb…tezak I kao sto sam vec napisala lakse je prepustiti se, podici zidove I tako gurati…Mozda vama koji jos niste u braku zvuci uzasno,ali to je neminovno(van toga da li imate ili nemate sex)Posle desetak godina u braku do zasicenja ce doci u ovom ili onom smislu.Razmislite dobro sta ce vam reci neko za koga mislite da im je odlicno u braku:”nas brak je uspeo I dobar je zbog toga sto se jako dobro razumemo I sto smo jako dobri prijatelji”Prijatelji jeb…Evo jos jednog primera:”dajemo slobodu jedno drugom I prostor za disanje” do onoh grozomornih”sa tobom sam samo zbog dece”ili”da imam gde da odem sutnula bih te odavno”Takve stvari se desavaju,mozete da se ljutite koliko hocete…da mi kontrirate I da me zaj…Ja sam bila iskrena I ne stidim se toga jer citajuci vase postove po bureku uglavnom mi je muka…bio je jedan skoro “upomoc sinoc smo 15 puta,a danas 4 puta vise me nevoli I ne zeli”(tako nesto)(gde sam prvo bila zgranuta pa sam se pokrivila od smeha) I sto je najludje vi I to  komentarisete…Ako nista drugo ova tema je izvukla vase dublje misli  …ne zato da bi ste ispljuvali mene,pljujte do milje volje……Nego ja znam da vi mislite o ovome I tu je vasa zrelost….A ja zelim vase misli ne zbog sebe nego zbog vas samih jer sam vas naterala da mislite o tome…A to da li je brak divna stvar nema potrebe da razmisljam o tome niti da ubedjujem sebe, jer znam da jeste, jer da ne mislim tako odavno bih se razvela I ne bi bila sa osobom koju volim….i sta sad ispade da VI mene ubedjujete u nesto…vi koji ste tek zagrizli zivot ….
Sto se tice mojih gresaka,da priznajem,bilo ih je,ja sam dosta tvrdoglava I ponosna,I kada me jeb…muz ne primeti u donjem vesu kada idem po stanu,naravno da cu da ga iskuliram I ja…rekla sam vam za problem je potrebno dvoje…I isto dvoje da ga rese….
p.s.Kako to mislis:ima mnogo toga sto zena moze da uradi"??!!Pa naravno da ce mnogo toga da uradi,kada vidi da ima problem(od kumljenja i moljenja da se ode do bracnog savetnika do sestrinske uniforme)i nesumljam da su mnoge zene radile sve to i jos mnogo vise da bi spasile svoje brakove ali jeste li primetili da svo vreme dok pricamo o ovome jeb*Zena treba nesto na uradi....i da sredi dom,i da pazi na klince i da zaradi i da spasava brak a muz?Gde je on u celoj prici?Sta on radi?Kada vas je izveo zadnji put na veceru?Kada je on zadnji put napravio neku romanticnu atmosferu?Sta on radi u celoj prici?!Sta sad Srpske zene su naprasno od patrijahalno vaspitanih devica skocile na sindrom Seron Stoun?I ne pisem o sebi sada da se zna!Pricam o drugim zenama koje kada dodju sa posla ,mrze ceo svet,muz im je smor a deca teret...sta mislite da i toga nema..i kada im pridje muz one kazu:"Nemoj boli me glava"...pateticno...

IP sačuvana
social share
Na kraju života nećemo se sećati reči naših  neprijatelja, već ćutanja naših prijatelja.

Martin Luter King, američki borac za ljudska prava
(1929-1969)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
... uffffffffffffffffffff
vec rekoh da znamo kako to izgleda iz primera roditelja itd.
jesuli srecni?!
a jesu li bili srecni pre braka?
jesu li samo u braku ljudi nesrecni?
a sto su ljudi nesrecni?
a koliko ih je koji su zaista srecni?
nebitno jesu li u braku ili ne?
mislim stvarno...  Smile
znam ljude koji to jesu. srecni.
ali su to oni koji malko drugacije reaguju na stvari oko sebe... cak i ako imaju brdo problema.
jer sta je sreca?! nemanje nikakvih tegoba ni problema?!
hajde da se lazemo...
a da se pljujemo necemo  Smile, majko nije lepo sto tako govoris.
niko tebe ne optuzuje nizasta, razgovaramo.
rekla si i sama, ma pitala sam na pocetku, jel' da samo slusamo tj. citamo tvoje postove, ili i ucestvujemo u prici...
evo na primer, ja sam starija od tebe... Smile
 
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Meni je tetka odavno rekla:"F, ( Smile) kad te tvoja devojka odbije prvi put, ni ti ni ona nemate tu sta da trazite."
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
 Smile Smile
naravno da sam i ja za pricu izvini proradio kreten lav.... Smile
IP sačuvana
social share
Na kraju života nećemo se sećati reči naših  neprijatelja, već ćutanja naših prijatelja.

Martin Luter King, američki borac za ljudska prava
(1929-1969)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

nista mi ne pricaj, vidis da sam ovan...  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:18:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.