Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:24:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Seksualna apstinencija...  (Pročitano 16754 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
...sad si me bacila u veliku depresiju...udajem se za manje od 2 mjeseca i uopce nisam razmisljala o ovome...sad sam se vec i uplasila da se to ne dogodi u buducnosti... Smile
IP sačuvana
social share
iCentar
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Nemoj tako...Nisam postavila temu da bi ste se uplasili,nego da budete hrabriji,da budete ono sto jeste i da nikada ne izgubite sebe...A ja sam vec dugo u braku i ne mora da znaci da se svi osecaju isto mozda ce tvoj buduci muzic znati kako da upali vatru ili da istu ne zgasne...jer moj nije znao ..a ja sam se trudila sam Bog zna da jesam...Trudite se i ako se umorni vratite sa posla,i ako vas je izludeo gsp,kao sto rece tamo neko gore nemojte nikada ali nikada da dopustite da brak postane fabrika za decu....U sustini iznadjite nacina da uvek ponovo i ponovo zavodite i nikada mu nemojte otkriti celu sebe,jer vole da budu iznenadjeni...eksperimentisite,igrajte se volite se samo nemojte da dopustite da sivilo udje u vas brak.Ali ipak u mom slucaju, za to je potrebno dvoje...
IP sačuvana
social share
Na kraju života nećemo se sećati reči naših  neprijatelja, već ćutanja naših prijatelja.

Martin Luter King, američki borac za ljudska prava
(1929-1969)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia E71
     
Citat
citat: ..a ja sam se trudila sam Bog zna da jesam...

     Zašto se ne trudiš i dalje, zašto mu ne ugasiš računar i odvedeš ga  u krevet, zašto ga ne uzmeš pod ruku i odeš kod nekog seksologa, psihoterapeuta, šta već.  Zašto ne pričaš sa njim. Ovo što si izabrala, da se jadaš nama, umesto da popričaš sa svojim čovekom je najgore moguće rešenje i ne vodi nigde..
IP sačuvana
social share
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia E71
btw tvoja priča me je tako ubedačila  Smile
IP sačuvana
social share
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
... vazan momenat,
nije bracna monotonija jedina monotonija na svetu!
ok, imas 32 i mlada si (nisi Onako mlada ali si mlada) i pozeljna...  Smile
i umela bi lepo da se zabavis da nemas decu tj. svoju porodicu.  Smile

ali, zamisli sad na pr. monotonju zvanu imati recimo 40 godina i punu slobodu
a nemati ni kuceta ni maceta?! tako se kaze, ne smeta ako se ima neka kuca da ublazi samocu. Smile  
svi eto imaju svoje monotone porodice...
i monotone bracne zivote i peripetije, a ti se ich ne uklapas u taj milje?!
ili eventualno imas neke prijatelje takodje singl pa zverate po gradu u proganjanju Duha Mladosti... ufff
e to je tek monotono.  Smile
navodim ovo kao primer monotonije potpuno suprotan tvom.
da ne pominjem da ima i tvojih vrsnjakinja koje su 'slobodne' i pritom ne misle uopste da je to najludja i najzabavnija stvar na svetu.  Smile

... drugi momenat: dozvoli da primetim da si vec brdo godina u braku, i da si mozda u njega ipak prerano uskociila, iako radosno i iz ljubavi... sad ti definitivno nedostaje ono sto ti nedostaje... a doslo je do zasicenja.
da nisi u braku i da nemas decu, verovatno biste se razisli i mozda cak ostali i prijatelji.  Smile


neznam sta reci: ne mislim da je bracna monotonija corsokak koji ne mozemo izbeci. nije jedini koji vreba, to sigurno.  Smile
sem toga, ne svidja mi se ni ta tvoja varijanta u kojoj zena gine oko svoja 'tri' deteta
a ljubazni i pazljivi muz se zabavlja za svoj racun u okviru kucne monotonije.  Smile

jos uvek tu stosta moze da se promeni...
menjaj sebe,
nemoj odmah misliti da je sve u flertu i prevari, prividu slobode, zezanja i
neobavezujuce mladosti...  Smile
dva- tri osmeha, komplimenti, i poneki zagrljaj ili usputni seks te nece uciniti zadovoljnom zenom. ili mislis da hoce?  Smile
« Poslednja izmena: 20. Apr 2006, 22:35:05 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia E71
Imam osećaj da bi se naša Mother posle tog usputnog seksa osećala još gore nego sada. Griža savesti, samoptuživanje, preispitivanje... Bez zezanja i ikakvih loših misli mislim da je ovde pomoć stručnjaka ako ne neophodna ono bar vrlo dobrodošla. 
Za početak može i knjiga Dr. Zorana Milivojevića: "Formule ljubavi". Znam dvoje ljudi koji tvrde da im je mnogo pomogla.
Poz
IP sačuvana
social share
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Oh potpuno ste u pravu nisam mislila o "tome".
Ni o bracnom savetovalistu,ni o divljem sexu...
Ispravka sebe: cetiri godine smo ziveli zajedno zabavljali se a osam godina smo zvanicno u braku...Udala sam se kada sam imala 24,a do tada sam mogla da se okrenem i odem ali nisam...Mrzim ovo ljudi ispalo je kao da trebate da analizirate mene a postavila sam  temu u globalu,za sve.Ne trazim to...Ali hvala vam najlepse.Pogotovo za knjigu , i o onome da menjam sebe , mozda je doslo vreme da se odraste i da se prihvati zivot kakav jeste,jel nisam sama ima i gorih od mene...Zasto bih ja kukala kada ima toliko riba u mojim godinama koje su neudate i samih muskaraca....Sta bre ja hocu ljudi?????Idem da se bacim na knjigu,samo ne znam dali ce i on hteti da je procita....kao sto je hteo da ide i u bracno savetovaliste....Ali hej ne kukam ljudi,jeste u pravu potpuno,treba dici glavu i uraditi nesto,mozda i njega zvekne prolece i ako ima 40 sta mislite o tome?A mozda ja serem svo vreme i dok izigravam apstiniranu lady on se zabavlja ko lud....ko zna?Sto se tice usputnog sexa mislim da bi me to unistilo .... Ali kljuca neki bes u meni ljudi ...ipak sam ja dupli lav...U svakom slucaju hvala vam na instant psihoanalizi....I stvarno cu da se bacim na knjigu...mozda shvatim neke stvari ...zasto muskarac nece lepu i pozeljnu zenu ili zena nece prstom da mrdne dok joj muz ne pridje prvi....mozda se tu krije nesto mnogo dublje....mozda su koreni problema u nama samima,e hej mozda sve to vucemo iz detinjstva,psihijatri bar tako kazu,Gospode mozda su za sve krivi nasi roditelji ko zna?!Znate sta mislim da je ustvari tu najveci problem?Lenjost!da da majke mi ,lenjost da se pozabavi neko sobom i osobom koja je tu,zivi i dise pored tebe...Jel zasto bi se smarali kad nam je u sustini lepo...Ehej ima i gorih od nas...Ali zasto bi smo mi trebali da pitamo i tragamo i pokusali da osetimo kako je to bilo nekada...zasto da jurimo duha jeb..mladosti jel ozbiljni smo ljudi sa svim obavezama i odgovornostima..odakle nam pravo?Tako je ljudi treba zaroniti u svakodnevnicu mirno i zrelo je prihvatiti i udaviti se u njoj!
IP sačuvana
social share
Na kraju života nećemo se sećati reči naših  neprijatelja, već ćutanja naših prijatelja.

Martin Luter King, američki borac za ljudska prava
(1929-1969)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Nije bitno da li je neko sam, vec da li je usamljen.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
... joj bre Majko, nema ti tu mnogo filozofiranja... mozes da pricas sta god hoces, kad je takva stvar,
ili prihvati situaciju, ili je menjaj, ili menjaj sebe...
sem toga, sta tebi u celoj prici najvise smeta?! seksualna apstinencija ili jos puno toga?
ti si u pitanju... mozda si razmazena pa si ustanovila da zivot nije bajka... a mozda je nesto drugo.
uostalom, seks je 'bracna duznost' i kao takav odlcan povod za razvod, ako nista drugo.
daaaaaaaaaaaaj ne kukaj, zamisli da tako zivis narednih 40 god.?!
pa odluci SAD, ovih dana i meseci, sta ti je ciniti...  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
definitivno sam odlucila ne citati postove nalik ovome Smile

kuzim ja,sve je to zivot i sve se to desava,

ali dobicu fobiju od braka i zajednickog zivota sa nekim Smile

ispade sad da je brak samo kuknjava,poraz i razocarenje....

ja odbijam da vjerujem u to Smile

a sto se tice tvog problema,
macak ti lijepo kaze.
molim te,ali ucini nesto....
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:24:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.