Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:30:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ubistvo iz milosrdja...  (Pročitano 10312 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
slazem se,smrt je potpuno normalna i prirodna stvar.
ali...samo kad je prirodna.

a, sta je prirodna ili neprirodna smrt...

i kad te udari automobil to je prirodno... jer kad te udari auto, dolazi do povreda vitalnih organa i posto oni nisu u stanju da se oporave oni prirodno odumiru...

zar je toliko vazno da li ce neko umreti u miru npr. 20. aprila, a u najtezim mukama 28. aprila...

sticajem okolnosti, imala sam priliku da gledam kako jedna osoba umire od raka jetre... def. nije lep prizor... poslednja dva meseca njenog zivota bila su agonija... 24/7 dnevno... nekim clanovima porodice je bilo vazno da ona zivi... a, ta osoba je sve to vreme molila za pomoc jer ni lekovi protiv bola vise nisu delovali...

ko se jednom susretne sa takvom situacijom, da bude direktni svedog necije patnje, ozbiljno ce preispitati svoje iluzije o zivotu  smrti...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
po ovome izgleda da je zivot samo jedna velika patnja koje sto pre treba da se oslobodimo

zaista pesimisticno vidjenje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
hm... odakle takav zakljucak...

eutanazija postoji da zivot bio velika patnja...

doduse, postoji i taj placebo efekat i neobjasnjiva izlecenja, ali pre ili kasnije, ti ljudi umru od te ili slicne bolesti...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
sa licne tacke gledista,da znam da cu sledecih 6 meseci da umirem polako u strasnim mukama i bolovima i pri tome budem teret mojoj porodici radije bih izabrao smrt odmah.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
e ocajnici jedni  Smile

da se meni ne daj boze desi da saznam da cu zivjeti najmanje godinu, ja bih se odmah odrekao zivota. Sve sto mi je bilo najmilije i najdragocjenije u zivotu, i od svega sto mi je cinilo bilo kakvo zadovoljstvo i srecu takodje bih se odrekao. Nastojao bh da se okrenem Bogu i shvatim kako je sve volja njegova. Dalje bih oprsostio ama bas svakom ko me je i najmanje povrijedio, stotinu puta bih prolazio kro zivot nalazeci uvrjede i ponizenja koje nisam mogao da oprosti i nastojao da to ucinim. Morao bih se odreci svih zelja koje su me vazale za zivot, kao licne zelje da upravljam pa i samog zivota i straha da ga ne izgubim. Ljubav prema Bogu morala bi mi biti najvaznije stvar u zivotu.

     

doduse, postoji i taj placebo efekat i neobjasnjiva izlecenja, ali pre ili kasnije, ti ljudi umru od te ili slicne bolesti... Smile

Ako se lijeci bilo kakvim magiskim, vracarskim radnjama, bioenergeckim pa i samim crkvenim (tipa poljubi ikonu i ozdravices) ne moze biti trajnih rezultat. Doazi samo do privremenih poboljsanja, a problem se vraca, jer nije otklonjen uzrok vec samo posljedica problema. Ako dodje do iskrenih, unutrasnjih promjena u covjeku tek onda dolazi do istinskih rezultata.

Zar vam nije logicno da smo svi vlasnici vlastite srece ?       Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
MM, kao i obichno svaka pricha se tebi svodi na Boga,iako nema veze sa njim...Ovde je rec o neizlecivim osobama,osobama koje leze u komi i po nekoliko godina,sa teskim ostecenjem mozga...itd.Da li bi ti oprostio,trazio oprost,okretao se bogu....nije tema ove rasprave vec da li treba pomoci nekome da se lisi bola i patnje (u slucaju da je neminovna).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
placebo efekat nema ama bas nikakve veze sa bogom...  Smile

isto tako... opet smo krenuli sa izvrtanjem reci... ali... svako i onako vidi ono sta hoce...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+

isto tako... opet smo krenuli sa izvrtanjem reci... ali... svako i onako vidi ono sta hoce... Smile

ne mogu da vjerujem da sam toliko nepazljiv  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Samsung S7
Popuno se slazem sa Aneom.Ja sam za eutanaziju.Prosto i jednostavno ....smrti se ne bojim,ali patnje da.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Osobe koje godinama leze u komi ne osecaju bol, ali svakako trose skupe drustvene resurse -- u 99.99% slucajeva bez ikakve nade da ce se oporaviti.

Medjutim, eutanazija vrlo lako moze da se pretvori u ubistvo iz koristoljublja, a i inace podrazumeva individualno mesanje u "poslove" kosmosa.

Cak i kad spases dete da ne padne pod tramvaj, ti intervenises u kosmosu, i preuzimas odgovornost za sve sto ce to dete uraditi jednog dana.

Recimo da je neko spasao malog Hitlera od pada pod tramvaj (koji su u njegovom detinjstvu jos uvek vukli konji)...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:30:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.