Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:01:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde nas sve to vodi  (Pročitano 12390 puta)
10. Jul 2004, 05:18:00
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Gledajuci neke avatare ovde primecujem dosta primesa satanizma. Pojavljuju se tu razliciti simboli koji su susta potivnost pravoslavnom ucenju i hriscanskim merilima ponasanja. Pitam se sta to ljude tera da crtaju Djavole, da crtaju simbole necistivnika i da ih javno prikazuju. Da me neko neshvati pogresno da se to odnosi samo na par avatara ali pogledajte tetovaze ljudi oko sebe, majce i ostale modne ludosti gde se sve cesce se pojavljuju ti znaci, simboli i crtezi. Da li se ti ljudi osecaju jaki kada to stave, da li zele da sa tim grozotama ustvari prikriju sopstveni strah od djavola
Neznam, nerazumem i pitam se kuda nas to vodi?
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2355
I ja sam primetila to kod avatara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kontam da verni i pobozni ljudi na to gledaj na jedan a mi nevernici na drugi nacin.
Znas i sam radovane sta znaci kad je devojka djavolica Smiley Mislim, to bas i nije nesto sto je apriori lose Smiley
Takodje znas i sam kako se oblace strukture mladih ljudi koje slusaju odredjene vrste muzike.
Nije mi jasno zasto gotiku svi povezuju sa satanizmom, to nije ne mestu. Naravno postoje i cisto satanisticka obelezja, ali ona su relativno retka.

A sad jel mogu ja digresiju? Smiley
A sto ti koristis avatar na kome su 2 osobe? Da nisi dvostruka licnost Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
hehe ja sam jedina sa ovakvim avatrom,pa predpodstavljam da je zbog njega poceta ova tema. Smiley E pa ovako,Sf mi je nacrtao ovakav avatar jer sam to ja trazila,a zasto? Pa evo sad cu ti reci zasto...Killer mi je jednom poslao sms,nesecam se tacno poruke ali ide nesto "mozda se jednom zavole andjeo i vrag" Na sta sam ja pitala ko je tu Andjeo a ko vrag i od tada me Killer zove "djavole" ili "vraze"   .Eto zbog toga sam trazila ovakav avatar i potpis,osim toga ljudi koje poznajem cesto mi kazu da sam djavo (u sali naravno).Ja nisam neki vernik,jeste da imam tecu Popa,ali ja sama za sebe ne mogu reci da sam vernik,sem toga moj avatar nema nikakve veze sa vernoscu,sa Bogom i religijom....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Radovane, priznaj lepo da volis i ti djavolice, pa da resimo problem  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Moram da priznam da me je Sanjicin avatar pokrenuo na razmisljanje o sve cescoj pojavi satanistickih simbola u javnosti, ali kazem da me je samo pokrenuo a da je naravno demokratsko pravo coveka da bira sta hoce i koji ce put da ga vodi. Kako je nastao Sanjicin avatar podseca na veliki hit krajem osamdesetih godina koji je pevao da ona nije htela andjela, htela je crnog djavola...
Kao sto rekoh u poslednje vreme se veoma cesto pojavljuju simboli satanizma i antihriscanske propaknde koje ljudi ponekad nesvesno, kao sto je slucaj ovde kod sanjice prihvataju i dalje publiciraju. Razmislite da svakog od nas ceka jednom jedan sudnji dan i da nebi bilo lepo da zbog neke mladalacke greske ili nepromisljenosti dusa ode na sva druga mesta a ne samo gde bi trebalo.
Kao sto rekoh u prvom delu nije to samo ovaj avatar nego da me je on samo pokrenuo da kazem neko svoje misljenje o tome, ali isto rekoh da je to masovna pojava kod tetovaze, jer slucajno u blizini imam jednog poznanika koji ima studio za tetoviranje i interesantno je da satanisticki simboli su maltene kod svake druge nove tetovaze prisutni. Zato nekritikujem ja ovde ni Sanjicu ni onog koji ga je nacrtao, jer kao sto sanjica rece nesto sasvim drugo i veoma lepo tj osecanja i mladalacko poletarstvo je inspirisalo taj avatar, ali hocu da kazem da nepravite nesvesno greske koje ce vas odvesti sa pravog puta.
@ SF
Nikad nisam bio Andjeo i nazalost nisam se trudio ni da budem. Svako od nas voli taj mali slatki greh i to je nesto sto nam lezi u genima. Ko od nas nevoli male djavolcice. Ja sam uvek govorio da sam veran samo do prve prilike, te mislim da se to odnosi na pola dve trecine covecanstva.
Ova druga konstatacija je u potpunoj suprotnosti od one prve i pokrece dve teme nezavisne od sebe cak i jako kontradiktorne.
Znaci ponavljam pitanje: Sta to tera ljude da crtaju i propagiraju satanisticke simbole?
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
me once again:
Citat
Nije mi jasno zasto gotiku svi povezuju sa satanizmom, to nije ne mestu. Naravno postoje i cisto satanisticka obelezja, ali ona su relativno retka
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Radovane mislim da si moj avatar shvatio previse ozbiljno i otisao sa svim ovim predaleko... To o cemu ti pricas su ljudi koji su obicno u nekim sektama,gde je sanatizam veoma izrazen...Ja imam tetovazu ali mi nikad nebi palo na pamet da tetoviram nesto slicno ovome na sebi...Ja nisam pristalica sanatizma,ovaj avatar je pusta sala,nastala iz gore navedenog razloga.Sem toga volim crvenu boju i lepo mi stoji Wink.
Citat
Kao sto rekoh u poslednje vreme se veoma cesto pojavljuju simboli satanizma i antihriscanske propaknde koje ljudi ponekad nesvesno, kao sto je slucaj ovde kod sanjice prihvataju i dalje publiciraju
Zaista nemam reci,satanistom me napravi covece,ne razumem kako mozes da sudis ovako o meni kad me ni ne poznajes.Sem toga svi znaju da mi ljudi ovako zamisljamo djavola,manje-vise,sta sam ja to tacno publicirala ovim avatrom? Nesto novo? Neki novi oblik satanizma? Ajde reci mi konkretno sta sam publicirala sto je tako lose da je kod tebe izazvalo ovakve reakcije?
Citat
jer kao sto sanjica rece nesto sasvim drugo i veoma lepo tj osecanja i mladalacko poletarstvo je inspirisalo taj avatar, ali hocu da kazem da nepravite nesvesno greske koje ce vas odvesti sa pravog puta
Ne razumem kakve greske su u pitanju,ja nisam dete od 12 godina da bilo ko i sta moze da me sputava ili navlaci na nesto,sta god to bilo.Dobro znam da razlikujem dobro od zla,a i hvala Bogu imam nesto malo mozga u glavi pa se trudim da razmisljam o svom putu kojim idem i o greskama koje pravim,ovo ne smatram nikakvom greskom,grehom ili necim losim,jer ja znam ko sam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Draga Sanjice, napisah nekoliko puta da me je tvoj avatar samo pokrenuo da napisem nesto ali cim pokreces ovoliku polemiku znaci da ignorises nesto sto sam vec nekoliko puta napisao. Niti sam sudio o tebi niti mi je zelja da nekoga sudim vec kao sto rekoh da je to bila inspiracija za jednu temu koja je prisutna u drustvu.
Ponavljam jos jednom jer si ignorisala do sada nesto sto sam napisao devet puta a to je tvoj avatar je samo inspiracija , niti je ovo kritika tvoje licnosti niti analiza psiho-fizoloskih osecanja niti pokusaj da pokrenem rat sa nekom osobom koju nepoznajem a sto je nejverovatnije necu imati priliku nikada ni da upoznam.
Ja mislim da polemika izmedju nas dvoje je suvisna jer verovatno da nesporazum i pogresno procitana misao je do nje dovela, te mi ni na kraj pameti nije da se sa nekima svadjam ovde. Jedino ako ti zelis dalje rat . . .
Pre neki dan se devojka obucena u crno, poznata u analima kao pripadnik grupe mladih koja se opredelila za gotiku bacila sa Katedrale u Ninbergu . . . Na koncertu grupe Fürst von ... je javno prinesena zrtva jedan jarac koji je zaklan na bini rasparcan i na veliko odusevljenje publike razbacan po publici . Mnogo lep koncert i osecaj kada te u celo zalepi debelo crevo puno sadrzaja u celo. Covek se dobrovoljno javio da ga drugi satanista pred kamerama ubije i pojede . . .
To je nesto sto tera na razmisljanje i polemiku, a ne jedan avatar . . . Razmisljao sam o tome i sta ljude tera tako nesto da rade, a ne da se ovde svadjam sa nekim
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
.... hem... jes ti video one ostale avatare u galeriji...mislim ima i gorih Smiley cisto mozda i to donese neku ideju Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:01:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.