Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Oceni me ~ Predstavite svoj rad

 

Dobrodosli, ovo je forum u kome mozete postaviti neki svoj rad ako zelite cuti misljenje o njemu.

 

Napomena: Ovo nije ni forum za reklamiranje, ni za vrbovanje korisnika za svoje sajtove, ni za hvaljenje svega sto se predstavi, ovo je forum na kome mozete dobiti iz nekoliko misljenja koja cete cuti sliku o onome sto ste napravili i eventualno neki savet!

 

Svaka tema sa sadrzajem koji se kosi sa ovim jednostavnim pravilima bice prvo cenzurisana, a zatim, ako dodje do problema i obrisana.

Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prvi sajt kod nas posvecen crtanom filmu!  (Pročitano 9772 puta)
17. Apr 2006, 22:08:16
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Svi smo ih gledali i voleli kad smo bili mali, neko ih voli i rado ih se sec ai danas, a u sustini nas sve na neki nacin povezuju. Eto, tako nastade i ovaj sajt, pa ako zelite da se podsetite malo svog detinjstva, slobodno izvolite, vrata su svima otvorena! Smiley

www.crtaci.co.sr

PS: sajt je jos uvek u fazi izrade, sadrzaj koji nedostaje ce biti dodat u nakracem mogucem roku!

pozzy!

S.T.O.P.I
« Poslednja izmena: 17. Apr 2006, 22:35:03 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Go ahead, make my day

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1430
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni se sviđa tematika, za dizajn neću da pričam jer se ne razumem puno, jedino mi je ona boja mnogo drečava, ubija mi oči, ali tako valjda mora jer je o crtaćima pa bi glupo bilo da je pozadina siva... Generalno mi se sviđa... Pozdrav Smile

P.S. a evo postao sam i novi član... Smile
« Poslednja izmena: 17. Apr 2006, 23:16:22 od markoni_car »
IP sačuvana
social share
Go ahead, make your bed
Pogledaj profil Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala sto si se uclanio!
Meni se ucinilo zanimljivim da napravim ovako nesto, jer sam se skoro bas odusevila kada sam na netu slucajno pronasla za download neki crtac koji nisam videla pa jedno 10 godina sigurno, ako ne i vise.
I onda pokrenula temu na jednom forumu o crtacima i svi se raspricali i eto.....

Sad sam otreba da skupim jos materijala i da dpunim sajt i bice bombonica!

pozzic!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Samsung SGH-E630
Meni se sviđa Smile Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K750 on Linux
ako ti je prvi sajt extra  Smile
ako nije ima par stvari na koje treba obratiti pažnju
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nije mi prvi sajt.
A ovaj je jos u fazi izrade. Okacila sam ga da bi skupila materijal (jer ja nemam nesto mnogo crtraca), pa mi onda ljudi salju na mail (vec je pocelo da stize Smile ).

Ali u svakom slucaju reci sta mu nedostaje ili ako imaneka greska i sl.

Hvala za pohvale! Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
U odnosu na dosadasnje ovo je big +..
E sad.. osnovne greske..
1. Splash screen.. jeste simpatican ali je bespotreban.. pa i da ostane, Ulaz na njemu se prakticno i ne vidi...
2. Prva strana... Dragi moji... ceo tekst je slika = prilicno je beskoristan, ni jedan pretrazivac ga ne vidi... crtaCa... c nije istog fonta... vidi se iz aviona....
3. Svi elementi koji imaju crveni glow.. ne uklapa se, ne izgleda lepo, a i ekstremno je necitko...
4. Menu... Dugmici su mali i natrpani.. tj tekst je nekako busy u njima... A ima dovoljno mesta da oni budu cak i duplo veci...
5. Naslovi u sekcijama... opet svetlo sa tamnim glow-om.. na tako malim slovima to samo moze biti necitko....

Layout nije los... header izgleda simpaticno i ove slicice.. sad sto je bas zeleno nije mi najjasnije al opet nije lose.. ali da definitivno nema ni malo pravog html-a i da se sve svodi na corp iz nekog image editora... to ne valja
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Layout nije los... header izgleda simpaticno i ove slicice.. sad sto je bas zeleno nije mi najjasnije al opet nije lose.. ali da definitivno nema ni malo pravog html-a i da se sve svodi na corp iz nekog image editora... to ne valja

Prvo:
Hvala za Big + (necu se uobraziti Wink)

Drugo:
Sajt je jos u izradi, pola stranica nije gotovo (objasnih to vec gore), a okacila sam ga da bi ljudi mogli da vide i da mi posalju materijal, jer ja imam prilicno malo crtaca sa autenticnom sinhronizacijom (citaj Nikola Simic i kompanija), tako dok ne prikupimmaterijal stoji tako kako jeste.
Galerija ce biti zavrsena vec danas, pa ce to liciti na nesto, a ostatak mora da ceka...
Dakle bice HTMLa, nista se ne brini, ali mora da priceka Wink

pozz

EDIT:
Ono Ć kod crtaĆa je istog fonta, ne znam zasto je ispalo onako.... promenicu font. A mozda ga otkucam u HTMLu, videcu.
U svakom slucaju stavicu u meta tagove keywords, pa ce biti OK sto se pretrazivaca tice.

A zelena boja je... pa ne znam zasto, ucinila mi se zanimljivom i veselom. Ipak su to crtaci.
Sredicu glow kod slova!
« Poslednja izmena: 18. Apr 2006, 13:12:02 od stoperka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Pretrazivaci se vec godinama (barem oni bitniji) ne obaziru na meta tags vec opis sami generisu na osnovu relevantnih podataka sa stranice.. ima ih koji jos uvek guraju meta, ali to je glupost posto tu mozes napisati sta ti je bolja... recimo krstarica koliko znam jos uvek koristi meta tags, meta eureka, sem toga.. hm.. ne bih znao...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
SonyEricsson k700i
Sajt mi se svidja zato sto je unicatan.
IP sačuvana
social share
Linkovi u potpisu nisu dozvoljeni.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.