Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 18:05:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zverstvo  (Pročitano 16300 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
vas sa one strane ocigledno vara utisak da neko odavde zeli da pruzi ruku pomirenja. zasto bi se bilo ko od nas  mirio sa vama? sebe predstavljate kao zrtvenu jagnjad ali ste u  stvari samo krvoloci u jagnjecoj kozi. Shvatite bre vec jednom da nas vishe ne zanimate! Imate svoje zivote i zivotne puteve i daj nas vishe zaobidjite. vasha je stvar sto se svojom drzavnoscu shvatili da ste u stvari samo jedna obicna kasaba (sto ste inache i ranije bili) i da vas opet nesto stalno vuce na istok, verovatno korenima. Paranoja zvana "Srbi" kojom ste se hranili dok je bila SFRJ nije prestala ni danas. Muka vam je bila sa nama, a sada, svojom opterecenoscu,  dokazujete i bez nas. Sve je "tamo" bilo falsh: druzenje(tzv. raja), bratstvo i jedinstvo, burek i cevapi ( koji su sasvim ispod proseka). Tada, a i sada opet vam je Srbija i Beograd merilo uspeha. Pa cak i sadasnja Srbija i ovakav Beograd. Obratno, ne saobraca niko.
Floskule tipa " da li nas neko gleda kao fashiste ili naciste" vi okachite macku o rep. Ma zabole me, ili nas, vishe sta ce da misli neki provincijalac sa "prosvecenog" zapada ili najblizi sused. Meni je bitna stvar da ustajem i lezem a da pri tome ne mrzim nikoga niti kome zelim zlo. A upravo takvi kao vi, nemate pametnija posla nego da "brigate tudju brigu". Okrennite se svom kantonu i piramidama. Uziveli ste se u ulogu zrtvi i to je vas problem. Verovatno ce to tako biti dok vas budu finansirali oni sa strane i dok ste josh na repertoaru....a onda...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Ne sanjaj,jer mozes ponovo vidjeti masakr nevine dijece u Tuzli.Ne sanjaj,pasa moj.

O kom bre ti to masakru pricas? Ko je napao kolonu vojnika JNA koja se mirno i uljudno povlacila iz Tuzle? Ko? Pa vi, muslimani. Koliko bre imas godina? 15-18? Pa ti si tada bio jos u jaslicama, a sada ovako pricas ovde kao da si ti sve to "video". Sto se prali ulice po Tuzli posle pokolja vojnika koji nisu cak imali bojevu municiju??? Hoces da ti kazem zasto? Da bi ste sprali krv nevernika sa cistih "bosnjackih" ulica. Hajde ti lepo pitaj svoje, zasto ste pucali na kolonu vojske koja je odlazila iz grada? Zasto? Jesu vas mozda klali? Gazili decu tenkovima?

I vidi se da nemas pojma o Konvencijama ratovanja....

Ubiti vojnika u zarobljenistvu je isto kao i ubiti dete!!!! Povela se pre par godina jedna studija u Evropi. O cemu se radi?
Pitan je svaki covek, sirom Evrope, vojno sposoban, cega se najvise plasi u ratu:
1. Smrti;
2. Teskog ranjavanja;
3. Zarobljenistva.

Naravno, glupi englezi po toj anketi najvise od svih se plase smrti..... Verovao ili ne, Srbi, pa Hrvati, zatim Cesi....znas li u cemu su prvi? Plase se zarobljavanja!!!

A sta mislis sto? Zato sto ste vi ti koji vadite oci, vucete mrtve ljude traktorom, mucite zarobljenike. Srbi su streljali zarobljene alahove ratnike, dobro, to je zlocin ali kako ja treba da gledam na ovo:



Sta je ovo? Da li je to milostivi, veliki alah? Nije. Hoces da ti kazem sta je ovo? Ovo ste VI.

Ali dosta mi je price da mi pruzimo ruku pomirenja ada oni u isto vrijeme velicaju i pravdaju masovne egzekucije i pro tom obecavaju nove Srebrenice i zavrsetak zapocetog posla.Kada se takva klima promijeni kod komsija ja sam spreman na sve.


A ko to tebi pruza ruku pomirenja?

Decko, ovo je Srpski Nacionalisticki Forum, osetio si se srbinom pa si dosao ovde ili propagiras tvoj nevini narod??? Imas ti prikladna mesta za pokazivanje vasih "milionskih" zrtava. Ceo ti je svet otvoren. Vasa kukumavcenja vise ne dopiru do velikih sila, nakon onih silnih odsecenih glava u Iraku, gle cuda!!!!

Opet muslimani seku glave!!! Ako si se vec proklamovao u tursko celjade, pricaj turskim jezikom, ne koristi srpski jezik za to, srbi su za tebe zlocinci, a ti sluzis njihovom jeziku i gramatici....ccc
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1032
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Pa ima slika i snimaka svakojekavih s obe strane
Za svako pitanje ima i odgovor posle odgovora opet pitanje...itd
IP sačuvana
social share
"Uspjeh nije slučajan"
"Uspjeh je stanje uma.
Ako želite uspjeti, sami sebe
počnite smatrati uspješnim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
vas sa one strane ocigledno vara utisak da neko odavde zeli da pruzi ruku pomirenja. zasto bi se bilo ko od nas mirio sa vama? sebe predstavljate kao zrtvenu jagnjad ali ste u stvari samo krvoloci u jagnjecoj kozi. Shvatite bre vec jednom da nas vishe ne zanimate! Imate svoje zivote i zivotne puteve i daj nas vishe zaobidjite. vasha je stvar sto se svojom drzavnoscu shvatili da ste u stvari samo jedna obicna kasaba (sto ste inache i ranije bili) i da vas opet nesto stalno vuce na istok, verovatno korenima. Paranoja zvana "Srbi" kojom ste se hranili dok je bila SFRJ nije prestala ni danas. Muka vam je bila sa nama, a sada, svojom opterecenoscu, dokazujete i bez nas. Sve je "tamo" bilo falsh: druzenje(tzv. raja), bratstvo i jedinstvo, burek i cevapi ( koji su sasvim ispod proseka). Tada, a i sada opet vam je Srbija i Beograd merilo uspeha. Pa cak i sadasnja Srbija i ovakav Beograd. Obratno, ne saobraca niko.
Floskule tipa " da li nas neko gleda kao fashiste ili naciste" vi okachite macku o rep. Ma zabole me, ili nas, vishe sta ce da misli neki provincijalac sa "prosvecenog" zapada ili najblizi sused. Meni je bitna stvar da ustajem i lezem a da pri tome ne mrzim nikoga niti kome zelim zlo. A upravo takvi kao vi, nemate pametnija posla nego da "brigate tudju brigu". Okrennite se svom kantonu i piramidama. Uziveli ste se u ulogu zrtvi i to je vas problem. Verovatno ce to tako biti dok vas budu finansirali oni sa strane i dok ste josh na repertoaru....a onda...

Da ti kazem jednu stvar.Neka se politika Srbije(nekadasnje SCG)ne petlja u BiH i nece biti nikakvih problema.Rat je poceo zbog pokusaja otimanja BiH teritorije.I prije i za vrijeme a sad i poslije rata stalno se u Srbiji(predsjednistvu)prica i raspravlja o BiH.Pocev od Seselja preko Vuka i Kostunice,svi su stalno na vezi sa RS.Pa prekinite vise pokusavati krasti teritoriju pa niko vise nece ni spomenuti Srbiju,jer nema razloga za to.Sasvim ce mo dobro zivjeti jer se od Srbije nema sta ni nauciti niti nas ista veze.Ako necete pruziti ruku pomirenja,U redu,ne treba ali morate se okaniti Bosne i njenih prosjecnih cevapa.
Ne sanjaj,jer mozes ponovo vidjeti masakr nevine dijece u Tuzli.Ne sanjaj,pasa moj.

O kom bre ti to masakru pricas? Ko je napao kolonu vojnika JNA koja se mirno i uljudno povlacila iz Tuzle? Ko? Pa vi, muslimani. Koliko bre imas godina? 15-18? Pa ti si tada bio jos u jaslicama, a sada ovako pricas ovde kao da si ti sve to "video". Sto se prali ulice po Tuzli posle pokolja vojnika koji nisu cak imali bojevu municiju??? Hoces da ti kazem zasto? Da bi ste sprali krv nevernika sa cistih "bosnjackih" ulica. Hajde ti lepo pitaj svoje, zasto ste pucali na kolonu vojske koja je odlazila iz grada? Zasto? Jesu vas mozda klali? Gazili decu tenkovima?

I vidi se da nemas pojma o Konvencijama ratovanja....

Ubiti vojnika u zarobljenistvu je isto kao i ubiti dete!!!! Povela se pre par godina jedna studija u Evropi. O cemu se radi?
Pitan je svaki covek, sirom Evrope, vojno sposoban, cega se najvise plasi u ratu:
1. Smrti;
2. Teskog ranjavanja;
3. Zarobljenistva.

Naravno, glupi englezi po toj anketi najvise od svih se plase smrti..... Verovao ili ne, Srbi, pa Hrvati, zatim Cesi....znas li u cemu su prvi? Plase se zarobljavanja!!!

A sta mislis sto? Zato sto ste vi ti koji vadite oci, vucete mrtve ljude traktorom, mucite zarobljenike. Srbi su streljali zarobljene alahove ratnike, dobro, to je zlocin ali kako ja treba da gledam na ovo:



Sta je ovo? Da li je to milostivi, veliki alah? Nije. Hoces da ti kazem sta je ovo? Ovo ste VI.

Ali dosta mi je price da mi pruzimo ruku pomirenja ada oni u isto vrijeme velicaju i pravdaju masovne egzekucije i pro tom obecavaju nove Srebrenice i zavrsetak zapocetog posla.Kada se takva klima promijeni kod komsija ja sam spreman na sve.


A ko to tebi pruza ruku pomirenja?

Decko, ovo je Srpski Nacionalisticki Forum, osetio si se srbinom pa si dosao ovde ili propagiras tvoj nevini narod??? Imas ti prikladna mesta za pokazivanje vasih "milionskih" zrtava. Ceo ti je svet otvoren. Vasa kukumavcenja vise ne dopiru do velikih sila, nakon onih silnih odsecenih glava u Iraku, gle cuda!!!!

Opet muslimani seku glave!!! Ako si se vec proklamovao u tursko celjade, pricaj turskim jezikom, ne koristi srpski jezik za to, srbi su za tebe zlocinci, a ti sluzis njihovom jeziku i gramatici....ccc

Decko,ja imam dovoljno godina.Rodjen sam davno prije rata i odlicno znam sta ste pokusali i sta ste uradili.Postavljanje slika je nepotrebno jer se par istih vrti vec 10 god.Kada bih ja sada postavljao dokaze srpskih zlocina ili bi me banovali ili bi sve skinuli zbog brutalnosti koju bi vidjeli.Na 5 stranica bi stao samo jedan dio dokaza nehumanosti ratovanja i zato mi nemoj drzati pridike o kodeksu.Sjeti se samo slike koja je obisla svijet gdje vojnik VRS udara nogom vec ubijenu  zenu u Bijeljini.
Eto moj Tuzlak vidis li o cemu sam ti govorio cijelo vrijeme.Muslimani i pored genocida koji su pocinili zlocinci bi opet pruzili ruku,a zlocinci to ne zele jer se ne kaju i jedino sto im je krivo je to sto nisu zavrsili posao.
Svaki zlocin pravdaju.Mrznja im je usadjena u gene narocito prema Muslimanima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Citat
Eto moj Tuzlak vidis li o cemu sam ti govorio cijelo vrijeme.

Idi negde pa se druzi sa tvojim tuzlakom.....

Nisi mi rekao sto ste napali kolonu JNA vojnika? Odakle vam oruzje? Pa vi ste miroljubiv narod, mrava ne bi zgazili ali bi ga rado skuvali i isekli na komade...


Citat
Muslimani i pored genocida koji su pocinili zlocinci bi opet pruzili ruku,a zlocinci to ne zele jer se ne kaju i jedino sto im je krivo je to sto nisu zavrsili posao.

Pruzili bi ste ruku zato sto podsvesno znate da ste vi ti koji koljete. Ali pazite sa tom rukom koju pruzate, pruzili ste je i americi, a ona vam je odsekla do lakta....



Citat
Mrznja im je usadjena u gene narocito prema Muslimanima.

Da li ti se jos pruza ruka prema nama?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Citat
Eto moj Tuzlak vidis li o cemu sam ti govorio cijelo vrijeme.

Idi negde pa se druzi sa tvojim tuzlakom.....

Nisi mi rekao sto ste napali kolonu JNA vojnika? Odakle vam oruzje? Pa vi ste miroljubiv narod, mrava ne bi zgazili ali bi ga rado skuvali i isekli na komade...


Citat
Muslimani i pored genocida koji su pocinili zlocinci bi opet pruzili ruku,a zlocinci to ne zele jer se ne kaju i jedino sto im je krivo je to sto nisu zavrsili posao.

Pruzili bi ste ruku zato sto podsvesno znate da ste vi ti koji koljete. Ali pazite sa tom rukom koju pruzate, pruzili ste je i americi, a ona vam je odsekla do lakta....



Citat
Mrznja im je usadjena u gene narocito prema Muslimanima.

Da li ti se jos pruza ruka prema nama?

Svaki tvoj odgovor je nejasan meni kao i tebi,vjerujem.Cuj "znamo podsvjesno"da smo mi ti koji koljemo.Sta ti znaci "podsvesno".Znacili to da mi nismo sigurni da smo klali????ma okani se neuvjerljivih prica za malu dijecu.
Sto se tice "Tuzlanske kolone" jasno mi je zasto to potenciras.Pored vrlo malo sumnjivih dogadjaja,hvatate se za slamku pokusavajuci izjednaciti zrtvu i djelata.JNA je u to vrijeme bila strana vojska na tlu BiH.Pouceni primjerima iz Sarajeva i ostalih gradova,gdje je bivsa JNA predavala oruzje cetnicima i paravojnim formacijama,i gdje su otvoreno stali na srabu Srba,Tuzlaci su napali kolonu i tako sprijecili da ti isti vojnici zauzmu polozaje i pocnu da ubijaju kao sto je bilo po cijeloj BiH.I sta sad.Napad se desio,vojnici(ne civili) su poginuli,za rat sasvim normalna stvar,da vojnici ginu.Da li je trebalo ili nije trebalo da se to dogodi,to je vec druga prica.
Zasto ti ne govoris o granati koju je ispalio monstrum na Tuzlu i gadjao okupljene civile ispred kafane.Svjesno,znajuci da su tamo civili.To je zlocin i zvijerstvo.To je odraz nacina ratovanja Srba u Bosni.
Na zalost takvih primjera granatiranja civila ima bezbroj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1032
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
Da li ti se jos pruza ruka prema nama?
Prema nama kome nama?
Mislis vama Nee  Smile vama, vec nama! Ima nas Crowz koji volimo Bosnu mnogi su i zivote dali
Mozda da tamo negde u Srbiji pojma nemaju da postoje (jovic stevanovic-Belak,Sasa Petrovic,Jovo Divjak,Tifa Sasa,Dzuro,Neso,i mnogi drugi) Mi Bosanci  koji volimo BiH
Mislis li na tu ruku na koja se pruza?
E pa postovani pruza se dok je nas,a pruzit ce se kad nebude vas!
Nedirajte mi komsije
IP sačuvana
social share
"Uspjeh nije slučajan"
"Uspjeh je stanje uma.
Ako želite uspjeti, sami sebe
počnite smatrati uspješnim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Citat
Da li ti se jos pruza ruka prema nama?
Prema nama kome nama?
Mislis vama Nee  Smile vama, vec nama! Ima nas Crowz koji volimo Bosnu mnogi su i zivote dali
Mozda da tamo negde u Srbiji pojma nemaju da postoje (jovic stevanovic-Belak,Sasa Petrovic,Jovo Divjak,Tifa Sasa,Dzuro,Neso,i mnogi drugi) Mi Bosanci  koji volimo BiH
Mislis li na tu ruku na koja se pruza?
E pa postovani pruza se dok je nas,a pruzit ce se kad nebude vas!
Nedirajte mi komsije


E,moj Lafcino,za njih je svaki Srbin koji je za suzivot,izdajnik.ILi je Alijin placenik.Za njih je dobar Srbin samo onaj koji je za nastavak onoga sto su zapoceli '92.Nikakvo pomirenje ne dolazi u obzir.A to je samo zato sto nisu vidjeli strahote rata i zrtve tog bezumlja.Samo zato sto bi naredni rat gledali iz fotelje i navijali.Samo zato sto bi njihove porodice bile na sigurnom.Samo zato sto su kukavice i guraju druge da bi ostvarili svoje zelje.Jadne kukavice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mohaba & Lafcina vi to pravite mudzahedinsko-bosansko-tursku koaliciju.
Naprosto ne mogu da shvatim neke stvari ali dobro da zaokruzim pricu.
Jednom sam vam rekao da batalite jebana prozivanja i pljuvanje po Srbiji jer me naprosto zabole koliko ko ima godina i koliko je ko zlocina napravio kad se svede skoro smo isti niste nista bolji a ni gori. Tako da mi je pun djoka vaseg kurcenja po forumu i to pogotovu SRPSKOM. Sto implicira da batalite pljuvanje po Srbiji i Srbima ili da svaku poruku koja kalja ime Srbije bude obrisana, s tim sto se to odnosi i na nasu stranu.
Tako da izaberite meni je naprosto svejedno
Lock

IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 18:05:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.