Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:03:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija kao Kraljevina?  (Pročitano 19220 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Sem toga Karadjordjevici su nule od ljudi da bar nauce srpski pa i nekako.Ja sam uvek navijao za Obrenovice i pogledajte realno koliko je dobra ta dinastija donela ovoj zemlji posebno Milos i Mihailo a smatraju ih tiranima ovom narodu to i treba jedan takav tiranin da konacno zavede neki red u ovoj zemlji a ne neka budala koja ni dobar dan ne zna da kaze...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Samo vi mene izglasajte bicu vam i kralj ako treba Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 54
Dobra dan ja fama zelela. Ja sada biti fas kralj, a fi mene slusala.
Ja biti feliki srban, zifela u ofa zemlja cela sfoja zivot i sada ja fama fladati.

Jebes kralja koji ni svoj jezik ne zna Smile
IP sačuvana
social share
U ZDRAVOM TELU ZDRAVA PANTLJICARA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Fala... i ako acu odavno zovu Guza, ne bih ga jebao pa taman me stavili sa Cedom i Bebom u kupeJ u vozu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Srbija je kroz celu svoju istoriju bila MONARHIJA...

Za sve one koji ne poznaju istoriju, Srbija ni u jednom momentu svoje proslosti nije bila republika, pa cak ni u vremenu dok je bila u sastavu SFRJ jer je na vlasti bio TITO...

SFRJ je samo nosila naziv "Republika" a u stvarnosti je bila monarhija, jer republika ne poznaje pojam "Dozivotnog predsednika"

Istorija Engleske, mala skolica Smiley

Engleska je pre oko 600 godina ostala bez kralja, zakoniti naslednik prestola je bio Katolicke vere i englezi da im katolik ne bi dosao na presto, na presto dovode Holandskog princa koji je bio Protestantske veroispovesti, a bio je u nekom krvnom srodstvu sa do tadasnjim kraljevima, a pritom nije poznavao ni rec Engleskog jezika. Ta dinastija je i danas na vlasti u Velikoj Britaniji, a danasnji Princ od Velsa je njihov potomak...

Takodje morate prihvatiti cinjenicu da su najrazvijenije zemlje evrope i Evropske unije MONARHIJE ( Velika Britanija, Spanija, Svedska, Norveska, Holandija, Belgija, Luksemburg )
Ni jedna drzava koja je monarhija u Evropi nije propala, sve su uspesne i jake zemlje, a u problemima su republike jer dolazi stalno do politickih potresa

To su moji osnovni razlozi zasto mislim da je Srbija kao samostalna drzava i Monarhija jedino i najbolje resenje...

Nastavice se ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pusti istoriju 99.99999999% vremena su ljudi ziveli bez struje. Pa sta?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Ma daj bre to je smesan razlog to sto smo kroz istoriju celo vreme bili kraljevina a nije ni tacno jer do Stefana Prvovencanog nismo ni imali kraljeve a i posle njega je puno puta taj niz prekidan nekim nizim titulama.Od kralja danas nikakve koristi ne bismo imali, Velika Britanija od svoje kraljevske porodice ima samo stetu a ne korist posto ogroman novac ide za njih.
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Citaj sta pise!
Nisam rekao da je Srbija bila KRALJEVINA vec MONARHIJA!

Treba razgraniciti ta dva pojma!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
U sustini u manjoj ili vecoj meri se svodi na isto... kralj je samo titula... Ali covek sa dozivotnom vlascu na celu drzave... to je pozicija Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Приметио сам да велика већина тих задртих монархиста ту ствар веома површно посматра, једноставно хоће монархију и ту се завршава сва њихова прича. Главни им је аргумент да смо раније били монархија (а која европска држава није? сви знамо када су почеле да настају републике), затим прича како су државе које су данас монархије јаке и успешне (при томе потпуно занемарују чињенницу да у свим тим државама монарх има чисто протоколарну улогу и да нема апсолутно никаве заслуге или кривице за стање у држави, као и да има далеко више тих јаких и успешних држава које нису монархије), као и онај познати аргумент, који ја никако не могу да схватим, који се заснива на некој причи да је монархија једино државно урећење које је у складу са хришћанством, нека прича како је монарх постављен од Бога итд. итд.

Да поновим питање монархистима из прошлог поста. Које конкретно надлежности треба тај монарх да има и за какво се конкретно државно уређење залажу? Које су његове реалне могућности да помогне овој држави и народу? И на крају, ко конкретно треба да буде тај монарх и на основу чега он има право на ту титулу?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:03:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.