Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:20:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ivana Jordan  (Pročitano 9533 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung Note 10+
Niko ga ne napada nego on talasa bez potrebe.
I nemam nameru da vam se pravdam.
Dosta offtopic-a.
Postujete slike,ako imate ako ne nek i ova tema ode u zaborav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 189
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
@Dutch i @alternative-dread

Evo drugari resili smo problem, posto sam za godinu dana (od registracije), inace prvi post je bio 20/10/2005, poslao samo 183 poruke sa 1640 slika, koje vama ne trebaju, ja sam se potrudio da vam ne smetaju, tako da sam ih sve obrisao... I time ostavio priliku ostalim koji postuju vise da se istaknu.
Glupo je da ja sa prosekom 8-9 slika dnevno, tu nesto smetam sa postovima.
Do duse mogao sam da saljem po jednu sliku u poruci, i da dnevno saljem po 50 odgovora sa "Smiley", pa bih onda verovatno bio bolji clan foruma, ali sta ces... Ko mi je kriv kad sam glup... Smile
IP sačuvana
social share
Comment: Korisnik banovan jer je pokusao, protivno pravilniku, unistiti sadrzaj svih svojih poruka. Poruke su vracene.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung Note 10+
Nisi ti na ovom forumu zbog mene ili nekog drugog da bi se sad ljutio bez razloga.
Poceo si da zajebavas prvi tako da stvarno ne znam zasto talasas.
Umesto da prihvatis stvari kakve jesu ti glumis ne znam sta,i niko ne sme nista da ti kaze.
Znaci postojale su dve zakljucane teme ivane jordan,jedna je bila zahtev nekog lika,a druga puna slika zakljucanja zbog prepiranja clanova.
Ja isto kao i ti nemam pretrazivac da znam gde se one nalaze,tako da sam ja zakljucao tvoju temu(trecu po redu),kad si mi ukazao na to ja sam otkljucao i umesto da postujes ti se pravis pametan i glumatas nekog buntovnika.
Zato srecan ti put,ti si samo jedan od milion nedojebanih i iskomplesiranih klinaca.
Stoga Lock po 4 put
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:20:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.