Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 20:16:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zemaljski dani teku  (Pročitano 8703 puta)
01. Jul 2004, 13:56:51
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Dok napolju lije kao iz kabla, kada nema ni najmanje teoretske mogucnosti da covek napusti ova cetiri zida ili bolje receno obicno jedno cose od kuce gde su vas bacili sa vasim ljubimcem - kompjuterom kako se nebi ni oni oko vas nervirali niti vi oko njih.
Onda dodje neka inspiracija, neka muza me je opicila, tako da htedoh nesto da napisem ali problem je naslov... nesto bombasticno, nesto sto ce da privuce opstu paznju, nesto sto ce napraviti temu koja ce da probije zvucni zid tj da se otvori vise od 1000 puta. Na startu kada sam hteo nesto da napisem sve pade u vodu jer nisam dugo mogao da pronadjem podesni naslov... Pade mi na pamet Kornelije Kovac i njegov album ( Korni grupa ) " Ne bas tako obican zivot " te mi opet dodje druga ideja " Nepodnosljiva lakoca postojanja "  te je uvek bilo u glavi sto pitanja i odgovora zasto bas taj naslov.
I eto pade mi tema koja bi probila zvucni zid u vodu jos u samom trenutku nastajanja jer jednostavno nisam mogao da pronadjem odgovarajuci naslov.
Povlacim se u moj cosak da dalje razmisljam, a dotle budite mi pozdravljeni ... nastavak sledi ...
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
Pravo je cudo do kakvih dubina misli moze covek da dodje kada se usami u nekom budzaku. Ne napustaj svoj cosak i cekaj Muzu, sigurno ce naici...

A da zemaljski dani teku, istina je. Danas se osvrnem ka kalendaru i gle, vec je poceo sedmi mesec ove godine, a kao da smo juce cekali Novu godinu. Leti ko ludo...
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 228
Što sam stariji godine mi porlaze sve brže i brže  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
To je zanimljiv fenomen opazanja vremena. Dok smo deca, nikad kraja godini, vreme od rodjendana do rodjendana je toliko dugacko da je tesko sacekati sledeci. Kazu psiholozi da je trik u spoznaji i otkrivanju novog. Dete stalno nesto uci, stalno stice nova iskustva, pa mu je zato dozivljaj vremena rastegnut. Mi smo vec u kolotecini, svaki dan lici na prethodni, slivaju se jedan u drugi, pa se vreme sazima...
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Ja imam 16 godina(sad cu napuniti) i imam osecaj ko da sam star a svi mi kazu da je karijera tek pocela!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Samo ne znam koliko sve ovo treba ozbiljno shvatiti!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ja ne znam sta se tu sazima ili pretapa u sta, ali da vreme ide brze nego ranije, to je fakat i nista me u to ne moze uveriti.

Ponekada se uplasim sto leti tako brzo, ali se onda setim da ovaj zivot nije vredan svakog zrtvovanja, tako samo neka prolazi.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Zivot je reka! On prolazi istom brzinom kao i ranije samo sto svojim tokom, sto smo stariji, mnogo vise toga sobom nosi... Odatle taj osecaj...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
A jos kada ti reka tece ispred kuce, dobijes jos snazniji osecaj. Srecom, ova tece sporo, pa mi kao nekako lakse, iako ovih dana bih tako voleo da uplovim u reku snova i da se iz nje mozda ne probudim.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
uuu da...sve sto sam stariji brze mi dani prolaze.... Smile vrijeme leti kao ludo ...
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 20:16:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.