Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 112
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sony Ericsson k750i  (Pročitano 86605 puta)
Zvezda u usponu


Ko uci znace, ko krade imace...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1810
Zastava Bg
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia N7.0 tdi
Symbian Forever  Smile

sve ostalo su sitnice Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
HTC Diamond 2
sranje telefon,baci to iz ruke
Smile
ovakvi postovi bi trebalo da se brisu a ne da im se aplaudira...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Po cemu su Symbian telefoni bolji od obicnih? Ne stvarno neznam. Nikada nisam drzao ni jedan tako daneznam razliku. Aj recite, ionako planiram da menjam fon pa mozda i neki sa symbian-om dodje u obzir.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Uf, ko ce sad da nadje onu temu... Smile Smile

Evo neki Ciglin text koji sam slicajno nasao u kompu. Ja stvarno ne mogu da nadjem temu u kojoj je ovaj text. Smile

Citat
Razlika izmedju telefona sa OS-om u ovom primeru Symbian i onih bez operativnog sistema:

01. Ogroman broj symbian programa koje je moguce instalirati na telefon koji ga pretvaraju
u pravi mali kompjuter;
02. Napredni E-mail klijenti sa odlicnom podrskom za atacment i primanje dokumenata pravo
 u telefon i to u pokretu - uvek dostupni i sagledljivi odmah(o prednostima ne treba trositi reci);
03. Kad smo vec kod dokumenata onda je podrska pozamasna i to od najpoznatijih i
najpotrebnijih: Word, Excell, PowerPoint, pdf.....;
04. Slusanje ne samo mp3 muzike vec mnogo mnogo vise formata muzike  na sym. telefonu....;
05. divx filmovi i razni video formati .......;
06. automatsko odgovaranje na pozive i SMS poruke(crne i bele liste) i to samo sa
odredjenih brojeva koje vi odobravate, zatim skrivanje menija sa pozivima, porukama,....sto znaci privatnost zagarantovana;
07. Univerzalni daljinski upravljac za sve uredjaje(doduse na starijim symbian aparatima sa ugradjenim IC-om);
08. snimanje neogranicenog video zapisa(recimo sincic prvi put prohodao a vama mucno
 da otrcite do ormara po staru VHS grdosiju - u pomoc priskace telefon(Symbian naravno);
09. odredjeno ponasanje telefona u zavisnosti od trenutne lokacije (miniGPS), pa cak i mnogo naprednije gps aplikacije;
10. Potpuno napredniji web brovseri u odnosu na ne-os telefone i pregled celokupnog
 internet sadrzaja(o vaznosti suvisno raspravljati) van kuce uvek u pokretu.....;
11. irc, ICQ, yahoo messenger, AOL, msn,... ne treba trositi reci na objasnjenja...;
12. "sitnice" tipa napredni kalkulatori, konverteri valuta, razni notesi, diktafoni(koji recimo
 sluze za neograniceno snimanje govora i predavanja ako ste kojim slucajem na nekom
seminaru ili sastanku a vazno vam je da imate "snimljen" govor, tu u pomoc opet - symbian telefon)
 i podsetnici i......, - koji zamenjuju sijaset spravica koje su se nekada nosile po dzepovima...;
13. Razni programi tipa WinZip, video i foto editori koji sluze svrsi na mobilnom telefonu a
svi preuzeti sa PC-a na kome svakodnevno koristimo ove aplikacije.....;
14. snimanje samih razgovora obavljenih telefonom sa sagovornica ima i nekih prednosti
zar ne  e to opet radi symbian aparat....;
15. napredna kamera samog telefona obogacena sijasetom aplikacija za bolji i komforniji
 rad a i krajnju sliku naravno ;
16. o lepoti i mogucnosti aplikacija za cistu zabavu i ubijanje vremena u dokolici suvisno
 je trositi reci.....;
17...............................................................
« Poslednja izmena: 10. Apr 2006, 18:48:58 od kope »
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Celav sam pa sta ?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 154
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson p910i
Sve je to fino napisano samo tacke 2,3,7,10,11,12,13, sapadaju pod tacku 1. Tacka 4 je smijesna posto vecina i ne symbian telefona pusta mp3 cesto cak i u boljem kvalitetu isto vrijedi i za tacku 8. i 14. Tacka 15 nema puno veze sa softwerom koji vrti telefon nego do kvaliteta ugradjene kamere....
IP sačuvana
social share
Celav sam pa sta ?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
A baterija. Moze li to izdrzati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Eh, @Djole, ne bih da te teram da pokrećeš temu koja je stara oko tri meseca, ali ako ti je baš stalo do rasprave o tome šta može jedan OS za mobilne telefone u odnosu na one koji ga ne poseduju ili sama prednost jednog od Os-a(Symbian vs Windows Mobile) u odnosu na drugi i obratno, evo ti tema u kojoj je bilo lepe rasprave sa @karan:
http://forum.burek.com/index.php/topic,68451.0.html
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
k750i RULES Symbian is ok.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Poz. svima ja sam nov ovde imam k750i i tel. je skroz ok , ali nemam nista protiv Symbiana osim toga da je tek u reviziji 8.0 OTKRIO stereo zvuk.! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Celav sam pa sta ?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 154
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson p910i
@Cigla

Mislim da nema potrebe da mi se objasnjava sta symbian moze ili ne.... Smiley
IP sačuvana
social share
Celav sam pa sta ?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 112
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.