Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:27:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 24 25 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vage?  (Pročitano 64431 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Pa mislim da je ipak ogromna razlika izmedju zena i muskaraca vaga. . . Zene vage su drugo ime za flert
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Zenske Vage imaju dobar ukus,elegantne su i imaju osecaj za lepotu... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Dubinom današnjeg pada merim visinu sutrašnje pobe

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 286
Zastava na najlepšem mestu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 8310
vage su ustvari velike kukavice bar one muške
IP sačuvana
social share
Zajedno gradimo svet u kome se nijedna misao neće izgubiti i u kome se pamti samo najlepše. Zato gde god da si zatvori oči otvori srce i znaj da te volim
"Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne
[b][/b]
Neznanje je majka drskosti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


* Provokator *

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 25950
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia C3
 Smile Kako koja.
IP sačuvana
social share
"Everybody lies.The only variable is about what." 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
 Smile

Pa ja uglavnom mislim sve najgore o vagama, al da su kukavice, nisu. . . Mozda ako bi ti lepo objasnila sta je tebi kukavica mozda bi i mogli da razmotrimo. . . 100% ti je neki lik nesto stao na zulj, pa imas takvo misljenje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ima nas svakakvih . . .

Muske Vage, kao i one sa podznakom u Vagi, naviku za flertom nece izgubiti NIKADA, pa da pored sebe imaju Merlin Monro  !!!  :evil: Prepuste se, vole da vole i da ih neko voli . . .  ali moraju se osecati POZELJNI !

Zenske Vage, opet, kada pronadju idealnog, tj.  partnera koji u njihovim ocima savrsenstvo, daju sebe u potpunosti, osecanja ne kriju . . .  ali izleti sa strane nisu iskljuceni kada odnos sa partnerom zapadne u monotoniju, tj.  kada osete potrebu da prosvrljaju i probaju novo.  Upravo iz tog razloga, partner ih treba " srediti ", tj.  naglasavati svoju dominantnost . . .  sto zenske Vage ne podnose, ne dozvoljavaju . . .  ali u dubini duse . . .  VOLIMO TO, ali ne damo do sebe !!! Svadje zbog te dominacije su neminovane i verujem da prave veze opstaju kada su te svadje - " slatke muke " i kasnije predstavljaju samo osmeh pri samom prisecanju na iste . . .  ukoliko veza sa Vagom zbog te dominacije pukne, realno -  ne treba previse dramatizovati, nije vredno !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Neunistiva...

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 66
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Ja kao skorpija mogu reci da se sa vagama slazem fenomenlno i da do saa nisam imala neko negativno iskustvo... Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Siromah nije onaj ko malo ima, vec onaj ko previse zeli...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Moje iskustvo sa Vagama je divno... Smile  Jako duhoviti, dobri prijatelji i one koje ja poznajem-osobe sa najdivnijim ocima na svetu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Dubinom današnjeg pada merim visinu sutrašnje pobe

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 286
Zastava na najlepšem mestu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 8310
Smile

Pa ja uglavnom mislim sve najgore o vagama, al da su kukavice, nisu. . . Mozda ako bi ti lepo objasnila sta je tebi kukavica mozda bi i mogli da razmotrimo. . . 100% ti je neki lik nesto stao na zulj, pa imas takvo misljenje
ne naprotiv nisam od onih koji donose sud o nekome na osnovu nekog lošeg iskustva ali sve vage koje poznajem jesu kukavicei stojim iza toga jer nikada ne govore ono što misle ili žele i u većini slučajeva nemaj petlju da urade ništa sami pod izgovorom da ne žele rasprave ili nekog da povrede i još nešto ako čovek ne govori ono što misli  i ako ne radi ono što želi nego samo ugađa drugima to je za mene lično čis kukavičluk
IP sačuvana
social share
Zajedno gradimo svet u kome se nijedna misao neće izgubiti i u kome se pamti samo najlepše. Zato gde god da si zatvori oči otvori srce i znaj da te volim
"Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne
[b][/b]
Neznanje je majka drskosti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
SonyEricsson K610i
Citat
većini slučajeva nemaj petlju da urade ništa sami pod izgovorom da ne žele rasprave ili nekog da povrede

Ovo je, u stvari, normalno. Vage jesu tip licnosti koje teze da izbegavaju konflikte i obazrive su koje reci upucuju drugoj strani u napetoj situaciji. Oni su ti mirotvorci. A to da li rade sami ili u drustvu je pitanje samopouzdanja pojedinca koja se dosta razlikuje od osobe do osobe. Ja licno volim stosta sam da radim, jer tada imam kontrolu nad time sto radim i tada znam da je do mene problem ako ne nesto ne ide. Ako radim u timu, radicu onaj deo posla najbolje sto znam i gledacu da moj deo bude dobro uradjen. Ako to ne mogu ili ne znam, necu ni raditi, jer ne zelim da neko drugi ispasta zbog moje greske. To uopste nije kukavicki. Smiley

Citat
još nešto ako čovek ne govori ono što misli


Nisi precizirala u kojim situacijama treba da iskazu svoje misljenje. Nekada ne treba cackati mecku.  Smile
Da li govore ono sto misle ili ne, zavisi da li ce to imati nepovoljnog uticaja na situaciju.

Uostalom, to da li neko ne govori ono sto misli nije rezervisano samo za vage.

Citat
i ako ne radi ono što želi nego samo ugađa drugima to je za mene lično čis kukavičluk

Vage teze da budu omiljene u drustvu, tako da me stvarno ne cudi da stalno ugadjaju drugima. Medjutim, nije istina da ne rade ono sto zele samo da bi ugodile drugima. Mi imamo sta da radimo kada smo inspirisani necim (uglavnom smo lenje  Smile ) i ponekad ne volimo da nas prekidaju u tome. A da pomezemo drugima je jos jedna stvar koju mi vage volimo da radimo.  Smile

Ali sam 99% siguran da si ih debelo potcenila: vage izgledaju tako povuceno i kukavicki, no kada se uvrede ili im prekipi ili kada znaju da ni lepe reci nece pomoci nikome, ima tako da napadnu (u bilo kojem mogucem smislu) da taj neko ko ih je smatrao za krpama nece ni znati sta ga je snaslo, a kamoli da zna odakle njima muda za takve stvari.  Smile Smile


Velika vecina ovoga sto sam napisao je moje licno iskustvo kao vaga.  Smile  Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 24 25 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:27:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.