Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:02:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koliko je vazna vijernost u braku?

Glasanje završeno: 14. Okt 2002, 21:04:08

Ukupno glasova: 29
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treba mi vasa pomoc...  (Pročitano 19218 puta)
bambi
Gost


E-mail
1.Prevara je kad ZNAS i OSEAS da varas....sebe,naravno...veca je prevara govoriti nekom da ga volis,a to ne OSEAS...
2.Za PREVARU  ima opravdanja,ali za VARANJE ne.
3.Fizika nevjera je NAJBOLJE ta moe da se desi.
4....i ne mora znaiti prekid.
5 i 6.Oprostiti moe sebi to si bio-bila naivan-naivna
i obeati si da vie nee uzimati sve za ozbiljno.
Ne zamiljati nita to ne PROIVI SAM.Pa niko ko se ljubi s nekim ne misli da radi nesto loe...zasto nam onda smeta sto se neko drugi ljubi s nekim drugim?Pa lepo im je...
Oprostiti ne moe nita to kri TVOJU slobodnu VOLJU...nita to te sputava da ivi ivot kakav ti hoe...i s kim hoe.
7.Fiziki ili psikiki?:-)
Whatever....ne...ako i jesu eto ih u raku,iru ili grobu.
Sretne i zadovoljne,vjerne,edne ili ne poznam ili ne postoje.Mislim da postoje,ali ne ulaze u klasu neeg to se zove "iroka masa".Volio bi jednom biti takav...
8 i 9 i kraj...Da.U vezi je lakse izvesti prekid...u braku je ipak ceremonijalno usadjena u podsvijest sudionika obreda ideja o inicijativnom inu.Tako da je puno zajebanije zajebati suprugu nego devojku.
Mislim da je ena samo Jedna...ne mogu se sad razvodit' svaki put kad bude neko sranje...moramo se kuiti...jebi ga tu su stvarno mukarci neto "gluplji" jer ,naposljetku,svoje potomstvo nose u jajima kuda god krenu...dovoljno da naidju na plodno tlo i reprodukcija je osigurana.Otuda bezbrizna glupost u mukarca.I blejanje za SVIM PIKAMA.
A otkuda enina nervoza i briga.Pa ona ce nositi to dijete 9 mjeseci i brinuti se za njega,odgajat e djecu i brino se skrbiti o njima kao i milioni majki prije nje.
Zato joj treba JEDAN KURAC da joj omogui to dijete i da se zajedno brinu...da budu ZAJEDNO.
To je upisan kod.

Samo da se razumemo...da se volimo dok smo ZAJEDNO.

Ipak eto ba zbog svega toga na scenu stupa brak koji prstenovima "okuje" mladence i obavezuje ih na FAMILIJU...pa nije to loe,ALI SVE U SVOJE VREME.


treba prvo popiti dobro i zlo..promijesati i pronaci mudrost...



Arts
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
I mislis da ce sve biti OK, dok imas muskarca u braku kao oca svoje dece!
Pa zar otac iz moje price nije otisao i ostavio majku sa devojcicom i pubertetlijom SAMU. Mislis da brak garantuje vernost?
Bolje bi joj bilo da je rodila tu decu i sama ih izdrzavala nego da trpi tu situaciju. Takodje, zbog toga sto je brak temelj drustva, drzava ga previse ceni pa dolazi do njegove zloupotrebe (brak zbog para, polozaja, drzavljnstva...), to meni sve lici na kupo-prodaju.
Na kraju krajeva niko zenu ne obavezije da nosi to dete 9 meseci i ima ga na grbaci ceo zivot, postoje ovih dana i abortusi, koji te ugodno resavaju problema.
Prekid je jednako lako izvesti i u vezi i u braku, stvar je samo u uglu gledanja na stvari, koji se sa brakom menja, "ne mozes tako lako napustiti nekoga sa kim si dugo". Mozes otici i nikad vise se ne javiti, sto bi bilo prirodno za vezu, ali u braku postoji neka posebna veza koja ti to onemogucava, ako si patrijahalan, iliti zatupljen od klisea.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Brak je smislio muskarac pokusavsi da osigura uzvracanje usluge zastitnistva nekom drugom uslugom (citaj:sex) od strane zasticene zene.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Sležem se, ali umesto "sex", ide "sarma"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Nisi jos ali blizu si.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 240
Arianna,

Mislim da je "emotivna" prevara mnogo gora od fizichke.  Svi znamo da sex moze da bude samo "igra", samo chisto izduvavanje.  Mislim da bi mene vishe bolelo da mi moj tip dodje i kaze da je ludo zaljubljen u "Jelenu" nego da saznam da se sexao sa "Jelenom" bez ikakvih dubljih osecanja osim napaljenosti.

Slazem se sa Fajterom u vezi toga da prevara nije ista u vezi i u braku.  Sam je naveo zashto je tako i ja se slazem sa time.  Onaj koji vara [bilo to mushko ili zensko] povredice ne samo svog supruznika nego i decu pa mozda i celu familiju.

Smatram da tachna definicija za prevaru ne postoji - mislim da je sve to relativno i ima znachenje u zavisnosti od nas samih i nashih shvatanja.

O opravdanju bi mogli da se raspravljamo do sutra jer takodje, sve zavisi od nashih svatanja.  Neka opravdanja shto bi npr. tebi zvuchala shuplje, meni mogu da budu totalno shvatljiva i mogla bih da ih prihvatim.

Ne, fizichka nevera nije uopshte najgore shto moze da se desi.

Da, moze da se oprosti, opet, u zavisnosti od nashih shvatanja i toga koliko smo u stanju da oprostimo....i da li smo uopshte u stanju.
Takodje i uslovi zavise od nashih shvatanja.  Ne verujem da postoji univerzalni "metar" sa kojim se meri da li treba verovati opravdanju i da li treba oprostiti ili ne.

Shto se tiche toga da li poznajem ikog ko je dugo godina u braku a nije varao....Pa ne znam da li znam.  Fazon je u tome shto mozda ja nikad nisam saznala da je neko nekog varao ili ne.
IP sačuvana
social share

___________
.::Ako pare ne kupuju srecu onda ih vratite::.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Ne znam da li ste primjetili, ova tema je stara vec neka 3-4 mjeseca. Postavila sam je zato sto sam radila istrazivanje (Vjernost bracnih partnera). Nemam sad vremena, ali cim budem imala napisacu vam rezultate istrazivanja. Prilicno su zanimljivi.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 240
Arianna, da ja sam primetila da je iz Oktobra ali sam vec bila iskucala ceo text pa mi bilo zao da propadne Smile
IP sačuvana
social share

___________
.::Ako pare ne kupuju srecu onda ih vratite::.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Eto Arianna sad kad si se vratila ( Smiley  Smiley  Smiley  Smiley ), čekamo da nađeš vremena i postaviš rezultate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Stvarno bi mogla
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:02:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.