Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:18:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se nositi s tračevima  (Pročitano 9504 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
LG 4X HD
Citat
"Nikada o tebi lose nece pricati bolji od tebe"

nisam ovo dosad cuo  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
kako se nositi..jednostavno preci preko njega i izignorisati ga kap da ga nikad nije ni bilo.nista drugo...
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
I sve bi to bilo lepo, da ne postoji i druga strana medalje  Smile
Ukoliko se koprcas/branis/ujedas/lomis/bijes itd itd itd "dobronamerni zlobnici" pomisle: aha! ima tu necega!
Ukoliko se ogradis/cutis/ne kometarises/smeskas itd itd itd isti ti "dobronamerni zlobnici" pomisle: aha! ima tu necega!
A znamo svi kako nastaje potpuni trac. Jedan kaze: dobro jutro! Drugi preprica: Dobro jutro, pada kisa! Treci doda: Dobro jutro, pada kisa, al ce biti i grmljavine! Cetvrti: Dobro jutro, pada kisa, al ce biti i grmljavine, a mozda ce da rokne sneg!... i tako se u nedogled te sitne dusice nasladjuju i keze, umesto da se bave sobom i prethodno "djubrence ispred svoje kucice regulisu, pa tek onda pogledaju gde ga jos ima, a da nije njihovo". I upravo je to - to: "Nikada o tebi lose nece pricati bolji od tebe", jer taj bolji od tebe... nema vremena da se bakce tobom  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
zaludni ljudi najvise tracare, istinu zbori miss Oblachak  Smile

sto rece Kish Danilo:
... psi laju, a karavani prolaze...
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
klevetanje i laskanje su potpuno indenticne i krajnje zlonamjerne taktike.
ogrnuti se plastom ravnodusnosti,jer ogovaranje nije nesto sto bi trebalo da nas se tice.
vrlo prosto Smile
neko pokusava da vam srusi ugled.ali ugled je ustvari slika koju drugi imaju o nama,
a ne ono sto mi zapravo jesmo.
ako se i desi da uspiju,dobra stvar je da mozete da zivite kako god hocete,jer na kraju krajeva "ugled" ste izgubili Smile
oskar vajld je izjavio da je mnogo gora stvar da vas ljudi uopste ne klevetaju.
pa i jeste,kada se bolje razmisli.
kada mi se desi da se suocim sa bujicom zlonamjerno iskonstruisanih polu istina o meni,uglavnom se seretski smjeskam.
znate zasto?
ako i nisam uradila ono o cemu se govorka sapatom,uradila sam mnogo "gore" stvari,koje te vrane i ne pomisljaju Smile
prosto...nemaju dovoljno maste Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1215
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S8300
tracevi...pa,ne doticu me.tj. nista mi ne znace,ne povredjuju me!Stalo mi je do misljenja ljudi koje volim i koji vole mene,a samim tim me oni poznaju i znaju da li je ta prica istinita ili ne.a do misljenja doticnih osoba,koje rado sire traceve o meni,nije mi stalo ni najmanje.
I mislim da je tako najbolje,jer ako obracas paznju na takve price,samo stavljas do znanja da su uspeli u svojoj nameri,da te povrede!
Budi svoj,sledi svoje instikte  Smile
« Poslednja izmena: 12. Apr 2006, 01:47:01 od milenaaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
... ako se osvrnemo na estradu, film... i poslove gde je jako vazno biti u zizi paznje,
uocicemo i slozicemo se svi da smo uocili  Smile
kako je cak praksa da se tracevi podgrevaju!
samo nek' se prica...

i negativna reklama je reklama, vazno je ne ostaviti ljude ravnodusnim, ne biti anonimus...
eventualno podgrevati paznju publike nekim pricicama...
bilo kakvim, ali da su u stanju da zagolicaju paznju
ne retko neko sam o sebi plasira nekakav trac
naravno u zavisnosti od profesije, trac moze da podgreje neciju popularnost, jednako kao i da je srusi.
na tom podrucju je prava umetnost zonglirati takvim pricicama i usmeravati ih na svoju vodenicu...


to bi bio trac u medijske svrhe, ukratko
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:18:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.