Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Podnosenje zahteva za dodatne usluge na digitalnoj centrali  (Pročitano 4425 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
Citat

da li mora bas licno da dodje osoba na koju se vodi broj, posto se ovaj moj vodi na moju babu, a gde sada da vucem babu sa sobom i da joj objasnjavam sta je konferencijska veza

sasvim sam sigurna da mora vlasnik da podnese zahtev(ne treba da joj objašnjavaš, samo da potpiše), uostalom, možda ti je to prilika da prebaciš vlasništvo na sebe (ili jednog od roditelja).
sećaš li se ko ti je potpisao zahtev za caller id i call waiting?
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
pogledaj na njihovom sajtu da nema nešto od potrebnih podataka ...
http://www.telekom.yu/SajtTelekoma/Fiksna/Pretplatnik.htm
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
BH bio sam do Sime Milosevica i bila je ekstra guzva.Iskreno nije mi se cekalo.Ali uzeo sam ti brojeve telefona za sve informacije br. su:2431642 i 2431643.Nadam se da ti odgovara!

poz.
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Ma nije to 470 din...

To ti dzabe uvedu,
ali placas mesecnu pretplatu na to dodatnih 50-ak din...
Ne znam tacno, moja devojka je uvela caller ID, poziv na cekanju, konferencijsku vezu...  sve,  pa cu vam reci koliki joj je stidgao racun, mislim bez onoga sto je potrosila...    
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
@alf_yu

Ok, hvala ti. NAravno da nisi trebao da cekas. Pozvacu ih pa cu se raspitati


@DJ_Boris

Da tako je, to ti dzabe uvedu. Placas samo posle kroz mesecni racun tu uslugu. Ja imam caller id i call waiting , ali mi je to svojevremeno uveo jedan covek sa kojim vise nisam u dobrim odnosima, tako da sada konferencijsku vezu hocu sam da uvedem, zato mi sve ovo i treba. Inace u pocetku se placalo 15 dinara po usluzi, a sada koliko se placa to ne znam. Na racunu pise to sve tako nejasno napisano, da nema sanse da se provali o cemu je rec, a to su naravno namerno tako i uradili da bi mogli da uzimaju koliko hoce a da niko to ne rpovali. Sve u svemu nije mnogo skupo.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
@Bad Habbit
Pa vidis kolika je samo pretplata... kod nekog ko nema nista od dodatnih usluga...
A onda vidis koliko je tvoja, pa sracunas razluku...

Svojevremeno je trebalo da se placa dodatna pretplata za korisnike interneta,
a moguce je da jos to ima...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ma znam, ali nisam se time bavio do sada, jer bas me briga da li je usluga 15 ili 30 dinara, u svakom slucaju je jeftina. Sada me zanima posto hocu da uvedem jos jednu uslugu, a i kao sto vidis kruze razne price sa raznim cenama.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Ma daj...

Otprilike su sve ista cena...znam provereno da nije preko 50-ak din...

Sad zavisi koliko ih uzmes...
Ali ne moze sve ukupno da ti predje 150 din mesecno sigurno!!!

A ako imas caller id i konferenciju uz poziv na cekanju,
onda te bas briga...

Samo ne znam kako se ispoljava kad si na netu,
a neko te drugi zove, ono verovatno njemu zvoni, a tebi bi trebalo da pipce u slusalici.
A ako si na netu, kako onda pipce???

Ja cu najverovatnije da uzimam ISDN!!!
Pa me zanima kako, sta i koliko....
Posto su na sajtu vrlo konfuzne cene...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Moj odgovor na ovu temu nema nikave veze sa onim sto drugi pisu, ali me je podsetio na jednu nepravdu te mislim da je mozda ipak dobro da to napisem ovde.
Krajem osmdesetih godina i pocetkom devedesetih u gradu na Moravi otvorise novu postu - Digitalnu modernu. poslednja rec tehnike. Stalno smo terali direktora da nam pusti isdn ili dsl jer je hardverski to bilo moguce, ali je trebalo samo da dodju tehnicari iz Krusevca da to softverski pokrenu u rad, nasta je direktor uvek odgovarao onako seretski misleci da je duhovit, u du'e ga je'em crveno, kome mu partijski drugovi dadose mesto direktora sa pola zavrsene elektrotehnicke skole u Jagodini, : "
Koj ce nam bre kurac ISDN, znas bre da moram da cimam onda tehnicare iz Krusevac, pa da im placam dnevnice, a ova gamad mora da bude zadovoljna sa tim sto uopste imaju dvojnika, ako cujem jos jednom pitanje o ISDN ima bre da posecem sve zice odavde do zajecara te cu ve pitam onda kako ce da telefoniraju...."
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
@DJ_Boris

Da, mislim da si u pravu za ovo sto kazes. Jedino sto ja jos nemam konferencijsku vezu, a hteo bih da je uvedem i zato sve ovo i pitam.

Ovim pitanjem sa call waiting-om i internetom si me uboo prstom u oko. Sa tim mucim muku ok kad imam call waiting. Upravo je u tome problem. Znaci kada sam na netu, moze ko hoce da me zove, ja to ne znam, a njima daje znak da meni zvoni. Da ti ne pricam koliko sam neprijatnih situacija imao zbog toga. Postojao je jedan program koji sam nabavio jos pre dosta vremena, kada sam uveo call waiting, koji se zove internet caller id i koji bi trebao upravo da radi to sto meni treba. Znaci on bi trebao da osluskuje signal za call waiting i onda te obavesti da te neko zove, a ako imas uveden i caller id, onda ti pokaze i ko te zove. Medjutim taj rpogram ne moze da radi kod nas, ne znam zasto. Pise lepo da radi samo u USA&CANADA. Druga varijanta koju sam probao je MOH, odnosno Modem On Hold, za sta je potreban modem v.92 call waiting i caller id, sto sam ja sve imao. Medjutim i pored toga sto sam se ubio pokusavajuci to da namestim da radi, to nije htelo ni da cuje. U principu to bi trebalo da kada te neko zove, upozori te o tome i onda imas jedno dugme MODEM ON HOLD kojim stavljas modem na cekanje a ti preuzimas tu liniju. Postoji i varijanta da prekines vezu pa da preuzmes liniju. U svakom slucaju to radi samo teoretski, dok u praksi nece ni da cuje.

Sto se ISDN-a tice, mislim da je bolje da uzmes kablovski internet. Ja sam isto razmisljao izmdjeu ostalog upravo zbog ovog problema sa call waiting-om da uzmem ISDN pa da koristim jedan kanal za net, a drugi za phone, ali sam onda shvatio da je kablovski mnogo bolje resenje, tako da cu verovatno uzimati kablovski internet.

@RadovanIII

Bolje da nisi ovo pisao. Sada kada sam procitao, zestoko sam se iznervirao, upravo kao sto se uvek i iznerviram kada vidim kakva negativna selekcija i kakva rodbinsko-burazerska mafija vlada ovom nasom jadnom Srbijom. Sa takvim primerima se susrecem svakim danom, ali nikako ne mogu da se naviknem na to i svaki put se ponovo iznerviram zbog toga. Sta da ti pricam dalje kada sam ja, ovo je samo jedan u nizu primera, otisao licno do zene koja je glavna u mojoj posti za telefoniju i od koje sam hteo da trazim da mi ukinu PCM liniju i onda sam izgubio jedno pola sata dok sam joj objasnio sta je PCM linija uopste Smile . Posle sam pokusavao da joj objasnim kako ne mogu da uvedem nista od dodatnih usluga tipa caller id i call waiting, za sta ona neces verovati nikada nije cula Smile , pa sam onda morao i to potanko da joj objasnim. E sada ta zena je tu recimo glavna i ona treba samo inicijativno da se bori za modernizaciju telefonije u njenom delu grada, a ona verovatno i da joj daju najmoderniju opremu za dz, onda nebi znala sta da radi sa njom. Uzas, kada tako nesto vidim i dozivim, mislim da mi nikada necemo postati normalna drzava. Narocito me nervira taj marksisticko-komunisticki nacin razmisljanja, po principu "Vecina ljudi nema ni telefon, a ti bi hteo ISDN" i onda sledi onaj pogled koji kada bi mogao da ubije, ja sada ne bih pisao ovaj post. BTW, ISDN, a narocito DSL u Srbiji i to jos u unutrasnjosti krajem 80-ih godina, deluje mi malo sufise science fiction, zar ne?

P.S. Ako si stvarno 80-ih godina imao ili bar mogao da imas ISDN i DSL, mozes da kazes SF-u da si koristio DSL dok se on jos nije ni rodio, a sto je najbolje sto je to zaista tacno. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.