Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:30:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vasa soba?  (Pročitano 14852 puta)
13. Jun 2004, 23:37:15
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
Nadam se da ce vam se svidjeti topic..Kako izgleda vasa soba?

Evo kod mene...case,noz,olovke,tanjiri,sveske , papiri , stapici od sladoleda . cd-ovi po stolu , po patosu ispod kreveta,na krevet dje god oces..stona lampa,mobilni telefon,lizalica  , recnik englesko-srpski (trenutno)
onda tu su cesto  kore od banana , flase od koka kole,kisjele vode , pored kreveta nekih 3 flase od pola litra pune vode...to dok spavam Smiley)
onda punjac za telefon , pored zvucnici , stampac to sto ide uz kompjuter...
u drugom dijelu sobe je TV , tu je i ogledalo,parfem , ram za slike i kasa za pare(prazna) , luster gore , krevet neraspremljen , na krevetu sorc , majica ..pored stola carape  Smile  koje kad napisem topic iznosim iz sobe...onda kutija za patike,ne znam otkud ona stvarno ispod stola jedna kesa i pocijepani list iz neke knjige,tasna prazna i 4 stolice....produzno kablo i neke papuce...

tako je od prilike u mojoj sobi.. nadam se da je kod vas situacija bolja jer je meni soba uvijek u haosu,neuredna !
A sad da cujem kako izgleda vasa soba?
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
svidja mi se tema

moja soba izgleda ovako... dve fotelje, krevet, tv, kompjuter, vaza sa cvecem na stolu, pored koje se nalazi i solja kafe...  ima i dosta sitnica kao sto su mobilni, punjac, slatkisi itd. pa ne bih da ih nabrajam... neke moje slike koje sam crtala, shkolska torba za koju je zakachen moj omiljeni privezak - mali, slatki mishic...
i tako....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Tema mi dosla kao narucena, upravo sam pre neki sat zavrsio sredjivanje novih elemenata u svojoj sobi. Izbacen je tepih, sada su tu samo dve krpare (mrzim pranje tepiha, lakse mi je da cistim parket). Sve mirise na bosiljak (ostalo je jos samo da operem prozore tokom dana i ima da blista). Nova polica - NAJZAD - prava polica za knjige je tu, sinoc sam je sredio posto je tek pristigla. Sada su sve knjige na mestu, svo moje glavno blago (ukljucjuci i sve recnike). Knjige su oslobodile mesto u ormaru, pa je sva odeca preraspodeljena i pomereni su razni elementi namestaja da bi se skucenost pretvorila u vise prostora. Ogroman radni sto i dalje stoji (on se rasrafljuje). To je u stvari tprezarijski sto, ali sluzi kao radni sto. Kompjuter je na njemu, stona lampa, kutija sa makazama i gomilom olovaka. Sat je iznad (premestio sam ga danas na taj zid, na onaj iznad kreveta sam okacio kartu Srbije). Pored kreveta je stara polica na kojoj je gomila papira koje treba citati, knjige koje su aktuelne ovih dana za mene, budilnik, kasetofon i to je sve. Postoji i jos jedna kao natkasna, u njoj su neke sitnice. Eh, da, tu je i moja jedinstvena barsunasta zavesa. Nije dovoljno dugacka da pokrije ceo prozor, ali odlicno dodje protiv sunca.

Soba je daleko od neuredne. Redovno se cisti od prasine, vazduh se osvezava i mada nije neki vojnicki red, postoji onaj osnovni red.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
hm.. moja soba...
prvi problem: imam ih dve moje:)
drugi problem: recima se ne da opisati, ceo stan, ne samo soba, nadam se samo da cu uskoro postovati neke slike pa cete videti.

u najkracim mogucim crtama:
dva kreveta, dva ormara, dva nocna stocica, dva radna stola, zaklucak: imam cimerku Wink
na krevetu mom, samo pokrivac, jastuk, pizama, krevet naravno nenamesten. cimerkin... pa.. trazimo ga i ovih dana smo stigli do pola gomile otprilike. izmedju nasa dva kreveta, jedna kutija za igracke, znate one male kao lego kockice, takva, zatrpana isto svakojakim pairima, casopisima, crtezima, skicama, knjizurinama. radni sto, moj: ogromna kutija koja zauzima 2/3 istog sa unutra ispitom koji sam dana u februaru, ali nemam gde da premestim odatle, a ne smem jos da bacim, na preostaloj trecini brdo knjizurina i listova naslaganih kao planina, jos jedna kutija sa istog onog ispita, samo malo manja koju koristim da u nju ubacujem sitnice za koje nemam mesta, onda imamo tu jednu lampu koja seta od stola do stola i od kreveta do kreveta, police sa knjizurinama, cetkama, temperama, ugljenima, pastelima, spaklama, tusevima, flomasterima, rapidografima, lenjirima, olovkama.... (pola stvari odavde ne radi, ali.. nikad se ne zna Wink ) onda po neki cd, ili bar omot koji je od cd-a ostao Smiley , neke teglice, punjaci, za baterije, telefone, filmovi, ispucani i neispucani, foto-aparati kad ih ne secam sa sobom okolo... ma svashta..
na drugom stolu, cimerkinom: monitor, mis, tastatura, na 1/3 stola, na ostale 2/3 nemamo pojma sta je

dalje.. imamo jednu stolicu i delove od druge rasparcane, imamo po zidovima polepljene svakojake stvari, neke kolaze, neke stranice iz casopisa, neke moje radove.... i da, dve meni vrlo drage stvari: dva crteza vodenim bojama moje brace od ujaka:)))))))))))))))))))

pored gomile nekih kesa u kojima isto ne znam sta sve imamo, tu je i moja mapa sa nekim crtezima i slikama, koju ne znam kako sam dovukla u italiju, ali znam da cu isto tako morati da je sada u julu vratim
rolne pak-papira, kartoni svih boja, debljina i tekstura, blokovi papira za crtanje, tabaci papira za stampanje, neka moja staklurija koju sam takodje dovukla od kuce (koji sam debil!), pegla! koju smo prestali da koristimo Smiley neke torbe, jedno 5 pari cipela i 10 pari rasparnih carapa po podu...

hm.. malo sam se zanela

znachi ovo nije detaljno opisano

mozete misliti kako bi bilo ceo stan da opisujem u detalje Wink
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
nemam svoju sobu kompletno...tj.pregradili smo dnevnu ormarom i jednu stranu ormara oblepili tapetama.Uglavnom-jedan krevet,radni sto,male fioke za knjige,gomila nekih plisanih igracki,komp,gomila kesa...cupko(onaj sto mu raste kosa,sto se zaliva)ogromna kolekcija omota,kutijica i cedeova koji ne rade...one koji rade drzim u torbici.sveca za koju nemam pojma kako se nasla u mojoj sobi,dvogled,hrpa odela pobacanih na krevet(uredno dete),frizbi(imitacija frizbija-jedi knights oji nije lepo narezan)...gomila djubreta,kosturi clanova sanitarne inspekcije...
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bila je vec jednom ova tema Smiley davno Smiley moja soba je definitivno u raspadu pa je dok je ne sredim ne bih opisivao Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
imaj na umu da imam slab stomak...
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 293
sto, crveno-zute boje.... na stolu laptop, kantica za otpatke koja se nikad ne prazni, zelena solja za olovke u kojoj nijedna olovka ne radi.... zuta lamp, neki blokcic koji  kupi prasinu, zdravstvena knjizica (sta ce ona ovde?), pano za kacenje papira koja je vec odavno iskacena raznim stvarima koje nisu skidane vec nekoliko godina, zid iznad stola, izlepljena karta za Kst 'day of the dead', karta za utakmicu Makabi- Crvena Zvezda koja se nije ni odigrala pre godinu i po dana, slika trga u Madridu, poster selekcije Crvene Zvezde, i jos svakakve male slikice, kao i gomila ispisan natpisa i tekstova pesama...... Desno od stola, nesredjeni krevet, inad njega, siiilni posteri i kalendar, desno od kreveta, daska za peglanje koja je natrpana mojim stvarima, desno od daske za peglanje, plakar koji nikad ne otvaram, pa muzicki stub, pa TV, pa stalak za kozmetiku koji je uvek pun prasine... Iznad stalka se nalazi veliki Panterin poster i ogledalo... Desno od stalka vrata sa isto silnim posterima, a desno od vrata, ogroman americki plakar koji je uvek neuredan zuto-crvene boje, sa posterom skejtborda.... na podu mi se nalazi neki deciji tepih i neka obuca... to je to....
IP sačuvana
social share
Ono što me ne uništi čini me jačim!! Oh, yeah! Smiley
                                                              K.P. (1988-?)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Ovo je najvazniji deo u mojoj sobi, gde se rado i dobrovoljno povucem u cose

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

100_1216.JPG
(62.69 KB, 700x528)
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
bas lepo...  Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:30:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.182 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.