Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:27:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beograd i Beograđani  (Pročitano 20540 puta)
09. Jun 2004, 10:03:53
Zodijak
Pol
Poruke 3
Pozdrav svima
Evo nakon 12 godina, otišao sam u Beograd i vratio se.
Tamo imam familiju koji su isto hrvati ali oni tamo žive.A ja u Zagrebu.
Pa da vam napišem moje dojmove o vama u Beograd, Begrađanima i građankama.Nemam namjeru vrijeđat. Prvo me je bilo malo strah neznam zašto (tj znam) , na granici kada sam vidio vašu policiju i na rukavima ambleme s 4 C, propao sam u zemlju, sve je prošlo ok dobro došli u YU, kaže on. Beograd je lijep grad, pogotovo noćni život, priznajem nešto je veći od Zagreba, ali je Beograd prljav grad što se tiće smeća.Bio sam u Sava centru , nije loše jako lijepo napravljeno. pa ona ada cingalija nešto slično kao naš Jarun, ali neusporedivo ovo je veće i bolje uređeno. E da noćni život ideš.. .  moja sestrična i njezina ekipa me je odvela neznam gdje ali bili su narodnjaci i dosta veliki disko u centru Beograda kada je ekipa čula da sam iz Zagreba ,dobio sam dojam da želie biti još pristojniji, kulturniji. Ambijent tipičan balkanski ali ima nešto što te vuče neka vibra u svemu tome.Beograđanke jako lijepe cure iznenadio sam se kultrnošću.Skužio sam da (možda sam u krivu) , da ako nemaš BMW a, nemaš ništa(nemožeš uloviti ni neku zgodnu curu ili nešto.) ,gledam po gradu najviše se voze BMW koja je to fora?ne kužim al i ajde .. E da puno sam čuo ¨Ma ko nas bre, zavadi¨. Javni prevoz vam je u komi, sa taxi stima se možeš cijenkat .Sve u svemu bilo je odlično dolazim opet Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 293
Sto se tice riba i bembara, ima ih dosta ma takvih.... ali ima i dosta izuzetaka... takvih ima svugde....
IP sačuvana
social share
Ono što me ne uništi čini me jačim!! Oh, yeah! Smiley
                                                              K.P. (1988-?)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Grad koji ti opisujes je grad u kome sam ja rodjen. Inace, zasmejavas me strahom od cetiri S i od Srba (daj, bre, sta ti je). Nisu Srbi koljaci i ne znam sta... oni imaju svoj sljam i svoju tragicnu istoriju (povijest), ali u sustini su prilicno miroljubivi, posebno kada treba jesti i piti (tada im ne smetaju ni Turci, ni Arapi, a kamoli ce Hrvati).

Naravno da te vuce vibra u svemu tome - znam da ce uslediti protest ovdasnjih Hrvata, ali ja tvrdim da su Srbi i Hrvati u sustini (biti) jedan te isti narod. Tako da je vibra ista, naravno, nista cudno.

Ko nas zavadi? Prvo nas je zavadila rimska biskupija svojom zeljom za svetskom dominacijom. Potom su nas zavadili Nemci jer su nas uvek mrzeli i bili smo prepreka stvaranju evropske pandrzave! A potom su nas zavadili i nasi "voljeni i dragi" i mnogoobozavani lideri, ocevi nacije, koji su jeli i pili u Karadjordjevu u potaji, dok su ostavili da se mrze Srbi i Hrvati koje su nahuskali jedni na druge! I sada se mi pitamo ko nas zavadi i njacemo kao magarci samima sebi zato sto cemo jednog dana OPET ziveti u jednoj drzavi i uzalud sve nase zrtve i borbe za "nacionalne" interese. U kranjoj liniji: nasa glupost nas je zavadila.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Pa dobro dosao u Srbiju ... inace i ja da odem u Hrvatsku i da vidim policajce sa sahovnicom itd .. ne bi mi bilo prijatno ali nema se drugo ...  svako ima neke odlike pa tako i mi ... BMW , Mercedes su odlike nekakvog "vrha" ... znaci sponzorusice se lepe na to , momci ( sa dubljim dzepom ) vole da voze ok kola i eto ti ...
A slazem se sa Saletom da cemo jednog dana ponovo svi biti u jednoj drzavi ili nekakvoj zajednici , uniji ili kako vec da TO nazovemo ... ali opet cemo biti "braca" i onda ko ce biti kriv sto je na hiljade ljudi poginulo , ostalo invalidi , sirocici , udovice , udovci .... niko , zaboravice se i idemo dalje ... jebiga .... ma dobro dosao ti nama opet ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Svako sa malo mozga moze imati lepu normalnu devojku, ako hoces sponzorusu onda moras biti sponzor, to je jednostavno povezano Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Verujem da je svugde tako ,jer uvek ce biti ljudi koji jure pare i ljudi koje ce ga davati za...pa to mozete i sami da povezete Wink
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 248
Muka mi je od Hrvata i hrvastine!Oni ovde dolaze, 'lade jaja a mi kolima kad krenemo put Zagreba ili Dalmacije moram da stekujem tablice i da se dovlacim uvece i odmah ih uparkiram u garazu a "odmor" provodim Boze, Boze klateci se u njihovom tako "bajnom"gradskom prevozu.
Pa dobro Beogradjani a i vi ostali pa jel' gledate vi HRT1,2,3 i njihove  nazovi "in" emisije?E pa za vasu informaciju u jednoj od takvih dve reporterke (ne moram da pominjem kakve su to nakaze bile) su dosle u Bgd na po podne kao da izveste gradjane Zagreba o nasem gradu i vi tu pljuvacinu ne biste mogli da svarite(moj brat je u momentu pucanja sjebao TV). Pokazuju Hajat pa onda nase mile Cigane ispod i njihovo naselje a Boze, Boze Cigana nema nigde samo u Bgd-u nikako u 'Rvatskoj.Puni su ih, ja vam kazem. Pa onda parodija na nase splavove, muziku(oni inace ne slusaju Cecu, ni Harisa ni Dzeja), ma to je ljudi trebalo videti.
I pazi ti njegov uvod"nemam nameru vrijedjat"-ma koja crna namera sta ti momak umisljas, ma sta ti mislis koga bre da vredjas!!!!!!!????????Ne da neces nego nesmes i da hoces potocaru.Da vam nije Tita zatrlo bi vam se seme. :anger:  :anger:  :anger:  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Voooo polako bre!Nemojte preterivati ja iskreno hrvate niti volim niti mrzim jer generalizacija jednog naroda na osnovu par pojedinaca ne moze biti ispravna.I kod njih i kod nas ima dobrih i losih ljudi tako da se trudim da ih ne gledam kao hrvate slovence ili nesto slicno vec pre svega kao ljude.Za to sto si gledala na tv-u svakako nije odgovoran ovaj decko vec ljudi na toj televiziji koji samo pokazuju da neke rane ipak jos uvek nisu zarasle.A to sto decko nece da vredja je upravo posledica onoga cime ih jos uvek klukaju njihove televizije(mislim da je vecina nasih to ipak prerasla).Sto se tice ideje o ponovnom ujedinjenju meni se licno ne svidja jer smatram da je ipak previse krvi proteklo izmedju nas da bi to moglo ikada da uspe.
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Zenit, previse krvi ili premalo krvi, videces da ce nas naterati Evropska Unija da se ujedinimo. I jos ce reci: toliko krvi je proliveno na evropskom kontinentu, sada je vreme da evropski narodi zive u miru i slozi u JEDINSTVENOJ evropskoj drzavi.

ZIVI BILI PA VIDELI!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 248
Vooo i tebi, NECU polako, ne sa njima, ni sad ni nikad!!!!!!!!!
Imam barem toliko prava, da budem ljuta, besna i razocarana i u ljude i u drzavu (njihovu a i nasu)  jer mnoge stvare su se desile a mogle su biti sprecene. Ja znam! :anger:  :anger:  :anger:  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:27:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.