Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brutalna akcija Zandarmerije ... Neredi u Vrscu ...  (Pročitano 21961 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
KKCZ Upravnom odboru KSSCG



"Postovana Gospodo,

U subotu, 5.juna, obavesteni smo o Vasoj odluci o registrovanju prekinute utakmice Hemofarm – Crvena zvezda (04.06.04) rezultatom 20:0 za Hemofarm.

Racunajuci da je ta odluka konacna, i da je njom Crvena zvezda izbacena iz plej-ofa, duzni smo samo jos da podsetimo na nekoliko proceduralnim propusta, ne vise zbog Crvene zvezde, vec zbog opste odgovornosti prema kosarci i sa zeljom da Vam pomognemo da svoj posao odradite valjano, i do kraja, bez gresaka koje bi mogle da ga, makar i nehotice, dovedu u bilo kakvu sumnju.

Najveca od njih je sledeca – prema propozicijama takmicenja EFES Superlige, odluku o praznjenju tribina, ili jednog njenog dela, donose glavni sudija ili delegat utakmice. Koliko je nama poznato, 4. juna u Vrscu ni glavni sudija ni delegat nisu doneli takvu odluku. Verujemo da ce komesar EFES Superlige svakako ispitati ove cinjenice i vrlo brzo otkriti ko je i zasto odlucio da se deo tribina isprazni. Ocekujemo da ce i KK Crvena zvezda u najkracem vremenu biti obavestena o rezultatima njegove istrage. Ne sumnjamo ni da ce svi odgovorni za ovaj propust snositi odgovarajuce konsekvence.

Toliko o propustima. O svim ostalim spremni smo da Vas u svakom trenutku obavestimo uz napomenu da se Crvena zvezda nece zaliti na Vasu odluku.

Sve ostalo sto se dogadjalo 4.juna u Vrscu nije u domenu kosarke i samim tim nije obradjeno propozicijama takmicenja.

Tu oblast regulise jedan drugi kodeks i Kosarkaski klub Crvena zvezda je smatrao da je duzan da ga postuje. Rec je o moralu koji predvidja da, kada je 12-godisnjem detetu ugrozen zivot, prestane svaka prica o sportskom takmicenju.

Rec je takodje i o cinjenici da klubovi, sportisti i takmicenja postoje zbog gledalaca, zive od njih i da su duzni da tu cinjenicu postuju i da, samim tim, postuju zivote onih koji su platili kartu i dosli da gledaju utakmicu. Iz istih ovih razloga koje smo naveli, obicaj je, jos od stare Grcke, da se u vreme sportskih takmicenja prekidiju ratovi.

KK Crvena zvezda se nada da ce, njenim izbacivanjem iz daljeg takmicenja, rat za titulu prvaka Srbije i Crne Gore prestati i da do kraja prvenstva vise nece biti zrtava.

Titula njih svakako nije vredna i nama, po prvi put, nije krivo sto je necemo osvojiti.

Živorad Andjelkovic
Predsednik UO KK Crvena zvezda
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
A sad ću malo i na mail da i mse naj* ... gurtne ..

deo txt'a .. ostalo neću da objavljujem zbog eventualne verodostojnosti i mogućeg odgovora od strane pomenutih ..

-------------------------------------------------------------------------------
Ništa vi niste shvatili !
I dokle god budete takvi, vi koji treba da budete uzor, biće onih koji će biti protiv vas !
Obični ljudi , ljudi koji će umesto korišćenja oružja, pendreka  i ostalih  borbeno-zaštitnih sredstava uraditi nešto sasvim
prirodno .. popišati vas .. jedini način da shvatite šta o vama misle i kako izgledate u njihovim očima !
--------------------------------------------------------------------------------

evo ga i mail pa ko hoće da ih kontaktira i kaže svoje misšljenje ..
zandarmerija@mup.sr.gov.yu
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
najjaca fora , danas citam izjavu nekog sefa Zandarmerije u kojem kaze :

" .... pripadnici zandarmerije su locirali 20-tak pripadnika navijaca Zvezde , i pokusali su da ih urazume i u tom metezu,guzvi doslo je do TALASANJA u kojem je dpslo do LAKSEG povredjivanja 17 navijaca .... "

jebote od tog TALASANJA ljudima su razbijane glave , lomljena rebra .... a LAKSE povredjivanje je unutrasnje krvarenje 12-godisnjeg decaka .... pa sta su onda teze povrede ....

a vrhunac je izjava : ".... mi smo reagovali ( znaci vise nije talasanje ) zato sto su neki navijaci pretili rukovodstvu ZVEZDE i njihovim clanovima porodice ubistvom da ce ih pobiti ako se utakmica bude nastavila .... " pa ovo  stvarno treba da smisli neko ko nema ni malo inteligencije ...

a zatim ... " Pripadnici Zandarmerije su poceli da prazne tribinu zato sto su na njihovu intervenciju navijaci Zvezde reagovali i poceli da se tuku , i da ih gadjaju raznim predmetima " ... znaci ubuduce treba da nas biju a mi da cutimo , lezimo dole ... pa neka tuku do mile volje ... mamu li vam jebem krvavu ....

Svako dete zna,ceo grad to zna,da ste picke vi,da su vam vodje sve murijaaaaaaaa
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Citat: SVITAC
zandarmerija@mup.sr.gov.yu


he he he

pa da dodju na kucnu adresu da mi donesu "odgovor"

SmileySmileySmileySmileySmiley
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ma picketine jebem im ja mater malo, kad imaju stitove onda se kurce... ajde da vidimo bez stitova sta bi bilo Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
hoRRrror j..  ako neko ima informaciju o tome kako su ti ljudi i deca sada, molim objavite
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Devojka je juce upucena u Beograd na kliniku kako bi se dalje pratilo stanje , navodno je dobro , samo ipak da vide sta se sve desava ... a decko je juce bio Ok , dao je prvu izjavu za novine i izjavio : " Potukla su se dva momka a onda je policija pocela SVE REDOM DA TUCE " ....
Mali ima dosta nagnjecenja , podlive ....

Zandari ... Da Bog da vam mama imala takve LAKSE povrede ....

Svuda grmi okolo
nasa pesma ponovo
sve je gotovo
sve je pijano
nasa ZVEZDA prvak ponovo ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
a svi ostali su ok , pusteni kuci ... kazu da je ispred hale milenijum bilo krvi kao na klanici .... evo izjava decaka , sad sam je nasao na netu ...

PENDREK KOŠARKA

Udarali su me, pao sam, masa je počela da me gazi, kaže mali Goran Radovanović
Goran Radovanović, 12-godišnji dečak iz Vršca, navijač Zvezde, nikada neće zaboraviti 4. jun 2004. Ne zato što su njegovi ljubimci pobedili ili izgubili u košarkaškom spektaklu u "Milenijumu", već zato što je brutalno pretučen i izgažen u "akciji čišćenja tribine", koju je više nego revnosno sprovela Žandarmerija. Goran je pao u nesvest, a imao je sreće jer je jedan žandarm, za razliku od svojih kolega, kroz vizir uspeo da shvati da se radi o maloletnom dečaku i izvukao ga iz ljudskog stampeda. Goran Radovanović je samo jedna od 16 osoba koje su zatražile pomoć lekara.

- Odjednom su krenuli da biju i stisli su nas uza zid. Primio sam udarce po ruci, pao sam, masa je počela da me gazi. Posle sam se onesvestio. Bole me stomak i ruka - ispričao je Goran, koji se nalazi u vršačkoj bolnici na posmatranju. Njega su u subotu posetili Živorad Anđelković i Goran Vesić, čelni ljudi crveno-belih, i poklonili mu navijačke rekvizite.

U zvaničnom saopštenju policija tvrdi da nije bilo prekoračenja ovlašćenja, međutim, ovakav stav teško mogu da razumeju roditelji čija su se deca našla u grotlu "vršačkog horora".
- Baš sam radila ovde u bolnici, kada sam saznala da su ga tukli i gazili. Sada je sve u redu, samo se plašim da mu je jetra oštećena - zabrinuto govori Goranova majka Jovanka. Delegacija Crvene zvezde saopštila je da će klub snositi troškove lečenja, i, ako bude potrebe, angažovanja advokata.

Duško Perin (24), takođe Vrščanin, zadobio je veliku rasekotinu glave. Kaže da je na utakmicu došao u društvu devojke. Pokušavajući da je da zaštiti, osetio je jake udarce po glavi.
- Niko nije mogao da očekuje tako brutalnu reakciju policije. Posle običnog koškanja dva navijača, što se dogodilo prilično daleko od nas, žandarmi su odjednom počeli da biju sve odreda. Pokušao sam da zaštitim devojku i tada sam osetio udarac pendrekom po glavi. Video sam dečka kako leži onesvešćen, vikao sam: "Stanite ljudi, momak ne mrda!", a oni me i dalje biju po rukama. Ma, strašno, svuda je bilo krvi. Posle su ulazili u toalete i udarali ljude. Sada prodaju maglu po Vršcu, a doveli su gomili policajaca da nas biju - ogorčen je Duško Perin, koji je juče pušten na kućno lečenje.

Zandari ,jel jos uvek tvrdite da nije bilo prekoracenja ovlascenja ????

Ale ... svako dete zna , ceo grad to zna , da ste picke vi , da su vam , vodje sve , murijaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
jebote,kako li je tom klincu,traume ce celog zivota imati
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 378
mob
SonyEricsson xperia
Ne vredi plakati,
zandari su i izmisljeni da budu marioneta u rukama mocnika
Ne cudi me da je Partizan pristao da igra za "krvavu titulu". To im je vec koja po redu. Posle bombardovanja uzeli su sve titule koje su im ponudjene (rukomet, fudbal...) Cak ni tada nisu rekli: "Ne treba nam takva titula....."
Zvezda je ove godine uzela gomilu duplih kruna bez kapi krvi, i to je sasvim dovoljno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.