Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li vjerujete da Hrvatska falsifikuje istinu o Jasenovcu?

Glasanje završeno: 27. Maj 2009, 18:44:24

DA
90%  (9)
NE
10%  (1)
Ne znam nista o tome
0%  (0)
Ukupno glasova: 10
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Јасеновац: Фалсификовање истине  (Pročitano 15937 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Iako sam nastojao izbjegavat sudjelovanje u ovoj temi jer su mi se neki raniji postovi jednostavno gadili... Nema bolje riječi - jednostavno mi se gadilo izmjenjivat mišljenjen sa ljudima koji imaju tako izopačene stavove...

Ali evo - kao prvo:

Dutch, Joca Jox - svatko onaj koji posumnja u podatak o 700.000 žrtava nije ustaša. Ako ja smatram da je taj broj možda prevelik, i da je broj žrtava možda manji, ja time ne relativiziram zločin, ja time ne opravdavam ustaše, i što je najvažnije - time ja nisam ustaša.

Smatram da je u Jasenovcu izvršen užasan, strašan i neopisiv zločlin... oni koji su to radili su najgore zvijeri i otpatci ljudskog roda...

Ali to nisu bili svi Hrvati... i smatram da je zloban, pa čak i bezobrazan a definitivno glup onaj koji smatra da su svi Hrvati takvi.. ili čak da je većina Hrvata takva.


I na koncu -

Coolrunner - mislim da moderira sasvim OK. Nemam primjedbi, zaista...

Vlado85 - malo mu je "kratak fitilj" u nekim situacijama, u drugim situacijama malo previše popustljiv, ali u načelu uiredan, nemam primjedbi...

A ono što se na ovoj temi ispisalo (da ne kažem nasralo) ide na obraz onog tko je bio moderator dok se to pisalo (da ne kaže sralo)
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 283
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
samo bih kratko dodao: ja također smatram da je Cool dobar moderator i onaj moj post nije imao za cilj njega kritizirati već samo sugestijom ukazati da postoje postovi, koji barem po mojem mišljenju izražavaju mržnju i koje bi trebalo izmijeniti ili ukloniti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Note 10+
Cim ne verujes zvanicnom broju zrtava,a verujes ustaskoj propagandi,normalno je da si njihov simpatizer.
A batalite te stare postove,mada je Tralalala bio u pravu,onaj lik i jeste ustasa,zato je i banovan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
One njegove gadarije o Hrvatskoj kao nasljednici NDH i o katoličanstvu kao najvećem zlu i o rušenju "tornja" (inače, to se zove "zvonik" a ne "toranj") zagrebačke katedrale - teko da se to može nazvat "u pravu".


Ti kažeš "ustaška propaganda"... ja kažem "komunistička propaganda"... i šta ćemo sada... natpišavat se brojkama?

Osim toga, ako i vjerujem tome što ti nazivaš "ustaškom propagandom" - zar sam automatski i ja ustaša? zar bih trebao vjerovann nečemu drugome samo zato što ti (ili netko drugi) kaže da je to istina?
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Note 10+
Eto sad komunisti ispadose pravi Srbi,meni se cini da su upravo oni radili na prikrivanju broja zrtava,ali ti to ne mozes znati,jer o komunistima znas samo ono sto si video iz Bulajevicevih filmova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Tko je rekao da su komunisti pravi Srbi?

Kako ti znaš što ja znam o komunistima? Kako ti znaš koliko je meni godina?

Ja ti lijepo kažem da brojka o 700.000 ljudi ne mora bit apsolutna i nepooboriva istina.

Ja ti lijepo kažem da ja ne opravdavam ubijanja, niti simpatiziram ustaše niti vrijeđam žrtve ako izrazim sumnju u tu brojku.

A ti opet isto... A šta ćeš...
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson k310i
st_faca
Нико није ни рекао да су сви хрвати такви.Али у то време када се то десили католичка Цква и тадашња влада на челу са Титом,да Титом,је то подржавала.Као ни садашња влада и Црква.Не знам ко је из Хрвацке јавно то признао као злочин.Опет кажем није важан број.Тако је проблем и са Хрватима према Србима.Чим виде Србина одма зликовац или злочинац тако и ми према Хрватима.Сваки злочин треба да се казни ако ми можемо да изпоручимо своје Хагу можете и ви.Ја само желим Хрвацака призна геноцид
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Pa jel' se kompletan državni vrh pojavio u Jasenovcu i odao počast žrtvama?

Jel' se u školama uči o zločinu u Jasenovcu (da, točno tako se kaže - zločin)?

Jel' premijer i predsjednik države konstantno trube o groznom zločinu počinjenom u Jasenovcu?

Koja hrvatska vlada na čelu s Titom? Šta je to Tito podržavao? Ubijanje u Jasenovcu? Ne razumijem...

Šta to "sadašnja vlada i Crkva podržavaju"? Ubijanja u Jasenovcu?
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Све за Образ, а Образ ни за шта!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 269
OS
Nepoznat
Browser
http: Nepoznat
Ма чему нервоза,могу они да негирају шта хоће,истина се зна,број жртава је прихваћен од оних који то требају да прихвате.
Па не очекујете ваљда од деце и унука тих убица да признају злочине и праву бројку.
IP sačuvana
social share
                 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Aha... evo još jednog...

Koja djeca i unuci? Čiji? Kome je otac i/ili djed bio ustaša?

Tko bi to uopće trebao priznat? Oni koji su ubijali? Znaš li koliko je takvih bilo?
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.