Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:22:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brokeback Mountain  (Pročitano 10860 puta)
Ucesnik diskusija


Postani ono sto jesi - Nice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
       "...usmerenih na unistavanje nacije" Smile Smile Smile Smile Smile Smile
        Dovoljno sam cuo, sve mi je jasno... Imas pozdrav od Mladica, mozda si ga video u Brokeback-u, krio se medju onim ovcama sto ih cuvaju gej kauboji Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Lukavstvo lisice se zasniva na gluposti kokoske
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
znash shta , da nije bilo mladica i ljudi kao mladica
tebi i takvima kao ti bi muslimani gurali neshto drugo
u analni otvor .... dodushe mozda bi ti se svidelo ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Postani ono sto jesi - Nice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
         Nije mi samo jasno sta su samo tebi gurali... Ima jedna divna procedura za takve kao sto si ti, 99% je uspesna, zove se lobotomija, jesi li nekad razmisljao o tome? Ako si zainteresovan imam neke prospekte, nista ne boli, a u tvom slucaju bi bilo extra korisno... Cime su te samo hranili devedesetih, Dnevnikom 2? Smile
         Za tebe i takve kao ti bi trebalo otvoriti nov forum: Mladiceva rektoarheologija. Ti bi bio izvrstan moderator, mozda bi i pronasao nesto novo... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Lukavstvo lisice se zasniva na gluposti kokoske
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Postani ono sto jesi - Nice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
               Izvinjavam se drugima koji citaju ovu raspravu na pogresnom mestu...Jos jednom, tema je "Brokeback Mountain", ima li neko komentar?
IP sačuvana
social share
Lukavstvo lisice se zasniva na gluposti kokoske
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mislim da je procedura za takve kao ti davno
izmishljena i zove se dr mengeleovo parno
kupatilo : garantovano bi ti izlechilo sve komplekse
od gen.mladica i uopshte sve tvoje probleme ,a
i probleme drushtva sa tobom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 sorry wrong post
« Poslednja izmena: 15. Mar 2006, 19:53:59 od Lucie »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Film mi se svideo. Mnogo se bolje osecam znajuci da nisam neki tipicni muskarac iz Srbije koji mrzi ovaj film jer 'propagira gej jednakost', to jest, drugom recju, najobicniji nacista. Jedva cekam da izumre ova vrsta ljudi i da Srbija malo udje u 21. vek.

Film bi u svakom slucaju bio malo bolji da je pola sati kraci, ali je mnogo bolji film od Crash, koji je dobio oskara (Crash je zaista uzas).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Film mi se svideo. Mnogo se bolje osecam znajuci da nisam neki tipicni muskarac iz Srbije koji mrzi ovaj film jer 'propagira gej jednakost', to jest, drugom recju, najobicniji nacista. Jedva cekam da izumre ova vrsta ljudi i da Srbija malo udje u 21. vek.

a jesi li siguran da si ti mushkarac? Smile
a shto se tiche izumiranja tu vladaju podeljena mishljenja
ko ce da izumre ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nisam muskarac. I da jesam, ne moram da budem opsednut mrznjom prema nekim ljudima da bi me neki idioti smatrali pravim muskarcem, to bi me samo cinilo bednim idiotom. I znam ko ce da izumre, jer glupost nema dug zivot.
« Poslednja izmena: 17. Mar 2006, 14:32:38 od saraswathi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Postani ono sto jesi - Nice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
I znam ko ce da izumre, jer glupost nema dug zivot.
             Smile Smile Smile Jedna stvar mi nije jasna, kakve veze ovaj film ima sa necijom seksualnoscu? Samo seksualno neopredeljeni ili konfuzni ljudi mogu jednu obicnu pricu da preokrenu u smeru opredeljivanja za i protiv gejeva (a neki jos konfuzniji celu pricu prebacuju u polje patriotizma, za ili protiv Mladica i ostalih dinosaurusa, odnos prema religiji i rasi...). Ja sam apsolutno seksualno opredeljen i siguran (potvrdu trazite od mojih bivsih devojaka i moje sadasnje devojke, ali zasto bih se ja ikome dokazivao Smile), pa me ovaj film uopste nije pogodio sa te strane, nisam odusevljen ali nisam ni zabrinut. Film je dobar, bolji od Crash-a, ali ima i boljih.
                                                                                     "bf 109 ..." molim te prodaj vec jednom tu tvoju izumrlu ideologiju nekome ko jos moze da ti pruzi neki dinar za to i prestani sve nas da smaras Mladicem i Karadzicem. Kupi lep venac i idi na sahranu predsedniku i ispicaj se do mile volje sa istomisljenicima, a one koji hoce da razmenjuju misljenje o filmovima ostavi da razmenjuju, ili se pridruzi (nemam nista protiv) ili svoje frustracije razmenjuj sa udruzenjem razocaranih patriota.
IP sačuvana
social share
Lukavstvo lisice se zasniva na gluposti kokoske
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:22:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.