Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:02:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SBB-Kablovski Internet  (Pročitano 21360 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
1. Pozovi i proveri kakvi su uslovi da dobijes dzaba modem ili na otplatu
2. Shvati da na cable pucas pretplatu i to je to, a na dialupu imas i telefon i zauzetu tvoju liniju, i mozda cesto zauzete pristupne.
3. Kablovska ima svoje prednosti i bez interneta.

Radi sta hoces tvoje su pare i komp i net i sve to, al ja ti kazem sta ti je najbolje. Ti ako neces, nemoj meni da se zalis kad posle pola dana potrosis 100 MB.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Znam ja sve to, nisam glup. Fora je u tome sto mi je jednostavno mnogo da platim 6000 za uvodjenje + 4000 za depozit za modem, da bi samo imao uslove da koristim kablovski internet. Posle toga treba jos da dajem 1500 dinara za flat rate, sto mi je isto mnogo jer mogu d aplatim 700 dinara pretplatu na sezamu i da za ostalih 700 jos poprilicno vremena provedem na netu, odnosno da platim potrosene impulse. Sve u svemu meni je zelja kalbovksi internet, jer znam da je to najbolja stvar koja se kod nas moze imati, ali moram jos da razmislim, ipak nije malo para.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
mob
Apple iPhone 4
Pazi ako platis 850 flat kod sezama, moraces i telefon da placas... evo ja recimo telefon placam oko 3000din mesecno, a nekad i vise, pa ti sad vidi...

Kad bi ovde kod mene u selu mogu da uvdem cable, odmah bi to uradio ali ne mere i sta da radim...

A ja dnevno dialup-om na razgovor preko net-a i download skinem preko 100mb i da ne osetim Smiley
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 483
U Obrenovcu je poceo da radi wireless net (2 provajdera) od kojih je jedan josh uvek (skoro 9 meseci) u experimentalnoj fazi i kori sti ga samo nekoliko ljudi u gradu,dok ovaj drugi koristi veratov link i cene su :
- 1200 din mesecno flat bez ogranicenja protoka (brzina 64k)
- 2300 din mesecno flat bez ogranicenja protoka (brzina 128k)
- 1440 din mesecno flat ograniceno 1Gb bandwight (brzina 256k)
Mislim da je ova poslednja varijanta naj neisplativija jer 1Gb mesecno sa tom brzinom je smesno malo,ja bih to potrosio za jedan dan Smiley

Razmisli o wireless-u znam da to nudi verat,tehnikom i josh neki raspitaj se za cene,mislim da je investicija za opremu oko 120 eura,posto ja to sad jurim da postavim kod sebe.
To je ok resenje za one koji ne mogu iz bilo kog razloga da uvedu kablovsku,jer u Obrenovcu na zalost ne razmisljaju o kablovskom netu u skorije vreme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Citat

Mislim da je ova poslednja varijanta naj neisplativija

Mislish najNEisplatljivija...

Najiplatljivija je 128 flat rate no limit!
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ne bih wirelles, jer necu da posle par meseci dobijem tumor na mozgu.

Dial-up-om ne bih ja vidio previse tako da bi mi ta cena od 1500 dinara verovatno sasvim pokrila pretplatu i potrosene impulse. Naravno tako izbegavam 10000 dinara koje bih morao da platim za cable. Sve u svemu opet ponavljam, voleo bih najradje da imam cable, ali videcu da li cu ga uvoditi.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
mob
Apple iPhone 4
Citat

Ne bih wirelles, jer necu da posle par meseci dobijem tumor na mozgu.

Onda ti iskreno predlazem da se sto pre preselis na pusto ostvro jer ti i nisi svestan koliko se tvoj mozak u ovom trenutku dok citas ovaj komentar przi od nebrojano mnogo nevidljivih radio talasa...

Isto tako pod hitno prodaj mobilini telefon... a nedaj boze da imas satelitsku antenu, jer te tu satelit prvi iz svemira i tumor je zagarantovan...

To ti je moj prijateljski savet... Smile
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ma zezao sam se bre. Mada ima tu nesto. Ne bih sebe izlagao nepotrebnim zracenjima, posto kao sto i sam kazes ima ih vec i vise nego mnogo. Verovarno ne znas, ali ja studiram stomatologiju i izmedju ostalog imao sam i takve ispite kao sto su humana genetika i slicno, tako da znam tu i tamo po nesto oko svog tog zracenja i oko uticaja zracenja na promenu genetske strukture celije, onkogenu proliferaciju i tako dalje, da te sada ne bombardujem sa terminima koje verovatno nikada nisi cuo. Mogu samo da ti kazes da to definitivno nije nesto sa cime se treba igrati i ako ti kao i 99% drugih ljudi verovatno nikada na tu temu nije razmisljala.

Sto se mobilnig telefona tice, znam da si to rekao ironicno, ali mogu i o tome nesto da ti kazem, mada to sam saznao citajuci tekstove po netu, vise nego sto sam to citao iz strucne medicinske literature. Zvanicno priznata jedinica koja pokazuje nivo zracenja mobilnih telefona je SAR Specific Apsorption Rate. Ona pokazuje nivo zracenja mobilnih telefona, a dokazano je da SAR preko 2 moze da promeni genetsku strukturu celije. E sada naravno sto je ta vrednost bliza ovoj vrednosti to je veci rizik od neke eventualne promene na celiji. Reci cu samo jos da tada kada sam gledao listu telefona, video sam da je br.1 Ericsson t68 koji je imao SAR od ja mislim 1.8, tako da je ovo ujedno dobronamerni savet svima koji imaju ovaj telefon da se sto pre rese istog.

Znam da sam sada malo mozda suvise filozofirao oko ovoga, ali dao si mi dobar povod, jer i pored toga sto si ti to rekao ironicno, ovo je veoma ozbiljna stvar i mislim da bi ljudi trebali malo da razmisle o ovome.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 483
Od zracenja, danas kad zivimo u modernom vremenu ne mozesh pobeci,ok je to sto se brines za svoje zdravlje ali mislim da malo preuvelicavash stvari jer svi noviji telefoni koji se danas proizvode mnogo su "zdraviji" nego neki koji su se proizvodili pre 2,3,5... godina jer je tehnika valjda uznapredovala za to vreme.Sto se tice wireless-a, antena koja emituje talase moze da se postavi na krov tako da je njen intezitet zracenja jednak kao i tvojoj satelitskoj anteni(ukoliko je imas) - cak i manji.Ali ako to ne zelish,drzi se ti starog i proverenog dial-up -a on 100% najmanje zraci Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
mob
Apple iPhone 4
Razumem ja sve to ali mi od toga ne mozemo da pobegnemo... Mozda mozemo da pokusamo da smanjimo ucitaj stetnog zracenja ali wireless sigurno ne moze biti toliko stetan...

Svestan sam ja toga da i ovaj monitor u koga gledam po 8h dnevno na poslu i jos toliko kuci isto zraci ali sta da radim...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:02:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.