Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:15:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stub srama  (Pročitano 3803 puta)
24. Maj 2004, 03:24:12
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ne znam da li bi to trebalo da bude poseban Forum, verujem da bi, ali neka makar stoji ovde kao tema. Na ovoj temi postujte sve one stvari koje su sramne za nas narod! Imamo mnogo razloga da budemo zadovoljni i ponosni na sve ono sto jesmo, sto smo ucinili i sto cinimo, ali i jednakih razloga da budemo samokriticni za sve ono sto nismo i nismo ucinili i ne cinimo, pa i za ono sto smo ucinili ili cinimo. Tako da sve sto spada u nasu nacionalnu sramotu, mesto mu je na stubu srama.

Pri ovome ne mislim da treba da se bavimo dnevnom politikom, dosta je sto moramo o tome da slusamo, nego o vestima i pojavama kao sto je peticija za uklanjanje "te dece" sa Senjaka, ili guranje decaka sa bedema niske tvrdjave i tome slicno.
« Poslednja izmena: 19. Avg 2005, 03:21:01 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
Slazem se sa tobom,treba otvoriti forum ali neznam koliko je to moguce.
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije moguce posto po nekim mojim merilima forum problemi u drustvu sasvim ok zavrsava posao za te teme
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Stub srama..hm...Preterani nacionalisti recimo,toga nema u demokratiji(pod tim podrazumevam pristalice Kontroverznih Radikala) :anger:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ja ne bih mesao nacionaliste i soviniste - to su dve razlicite kategorije. A za ovu drugu i ja kazem:  :anger:  :anger:  :anger:
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Kako to mislis da ih stavimo na stub srama?Ako stavimo nekoga na stub srama,onda cemo na kraju svi zavrsiti na stubu srama-ni krivi ni duzni! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Ево чистог фашизма на делу!
Sasha1 би хтео да 46% људи у Србији стави на стуб срама...и још прича о неком шовинизму .
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ne znam sto si se osetio prozvanim. Ja sam rekao da sovinizam treba staviti na stub srama. Nisam te smatrao sovinistom, pa mi tim pre nije jasno zasto se osecas prozvanim!

Nacionalizam je jedno, sovinizam nesto drugo. Mislim da sam jasno istakao sovinizam, u nacionalizam  nisam dirao.

Cist fasizam! Dobro. Kada dodje na vlast partija koju podrzavas, videcemo ko ce biti prva zrtva, pa onda mozemo da se setimo izama svih vrsta.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
У крајњој линији и шовиниста има право да буде шовиниста док је то на нивоу његовог става и док своји делима не угрожава друге, и ти немаш никакво право да га стављаш на стуб срама. Ако стављаш било коју групу људи `на стуб срама` онда си ти гори фашиста од тих шовиниста који о којима причаш.

И други пут ти понављам да ми се не обраћаш по имену (обзиром на твој аватар могао би да заобиђеш и оно `драги мој` Wink), нити те познајем, нити си ми на било који начин ближи од било кога другог на овом форуму. Име сам ти рекао чисто из техничких разлога, чинећи ти услугу. Или можда покушаваш да ме убедиш да је грешка теби учинити услугу?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Izvini, molim te. Buduci da si blizak jednako svima na forumu, mislio sam da oslovljavanje po imenu nije problem posto komuniciras sa svima jednako i zelis da im budes jednako blizak. Ispravicu sve greske u prethodnom postu, izbacicu "dragi moj" (losa navika sto imam takvu uzrecicu), izbrisacu i tvoje ime i eto. Nisam razumeo sta ti tacno smeta kod mog avatara, ali to verovatno nije vise ni bitno posto vidim da je besmisleno raspravljati o stvarima gde nema zakljucka.

Da li je greska meni uciniti uslugu? Ne znam i necu da ulazim u to. Mislim da je veoma surovo misliti da je uciniti nesto iz dobrih namera greska, ali nebitno. Hvala na usluzi u svakom slucaju.

Posto vidim da je ova tema izgubila svaki smisao, ja predlazem da bude zakljucana i zaboravljena. Mrznja i mnogo toga, nece nikada dospeti na stub srama, naprotiv to postaje modus operandi vecine ljudi. Tako da sam veoma rad da se ovaj fiktivan stub srama ukine odmah!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:15:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.142 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.