Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:09:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bivši ili bivša stalno zovu!  (Pročitano 3669 puta)
21. Mar 2006, 06:13:23
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Bivši ili bivša stalno zovu!

Pre nekog vremena upoznali ste novog muškarca ili novu ženu. Dopali su vam se, dopali ste se vi njima, sad ste zajedno i sve je super - skoro sve. Jedna stvar vas izuzetno iritira kod voljene osobe: bivši ili bivša je stalno zovu. Očigledno, taj bivši ili bivša imaju brdo problema, pa se poveravaju osobi kojoj veruju. Jeste, lepo je što su vaš dragi ili vaša draga tako fini da je moguće poveriti im se i imati poverenja u njih - ali vi biste radije da im se poverava prijatelj(ica) istog pola, majka ili... Neko za koga ste sigurni da vam neće biti konkurencija. Da vam, možda već i sad, nije konkurencija.

Samo, kako rešiti ovakav problem? Da samo zarežite: "Dobro, je l' baš mora svaki čas da te zove?", bilo bi kontraproduktivno, što znate i sami ako ste izašli iz tinejdžerskih godina. Bilo kakav napad na vašeg dragog ili dragu samo će ih navesti da se brane - i da pri tom brane i svog bivšeg ili bivšu, a vama uopšte ne odgovara da o vašoj konkurenciji razmišljaju u povoljnom svetlu. Pošto režanje i napad u bilo kojoj varijanti otpadaju, šta učiniti?

Blago, smireno i zainteresovano pitajte voljenu osobu da li ona zaista želi da je bivša ili bivši zovu toliko često. Na taj način ne napadate, a voljenu osobu navodite da se zapita o svom odnosu s bivšim/bivšom. Vaš partner ili partnerka, moguće je, uopšte ne zovu svoje bivše, ali im već i time što su im stalno na raspolaganju šalju određenu poruku, a vaše pitanje može im pomoći da postanu svesni toga.

Ako na vaše pitanje odgovore samo sa: "Pa, ne", moguće je da i dalje nisu svesni, ili izbegavaju da postanu svesni, kakvu poruku šalju bivšima. Tada je potrebno da ih - i dalje blago i smireno - pitate nešto kao: "Šta misliš, kakav zaključak on/ona može da izvuče iz toga što može da te cimne svaki čas?" Tada stanite i ne forsirajte ništa dalje - pustite voljenu osobu da sama izvuče zaključak. Ostavite stvar na tome i čekajte dalji razvoj događaja.

Uz malo sreće, vaš dragi ili draga neće više dopuštati bivšima da ih svakog časa zivkaju. Međutim, ukoliko do takve promene ni posle nekog vremena ne dođe, iskreno recite partneru/partnerki kako se osećate kad ih vidite da se javljaju na svaki "cim" svojih bivših. Ako čak ni to ne pomogne, s pravom možete zaključiti da ti bivši nisu zaista bivši, bar ne kad se o emocijama radi - i tada je na vama da odlučite da li želite da potražite novog partnera ili partnerku, nekog ko je zaista slobodan.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung 6
[glow=red,2,300]Mozda gresim ali se ne slazem sa ovim.Mozda zato sto meni licno ne bi smetalo (i ne smeta mi) ali mislim da ako taj neki "bivsi" nazove moju devojku nema medju njima nista i nece ni biti.Ja nikad ne bi tako zvao bivsu devojku ako bi pomislljao da se pomirim sa njom.Jednostavno bi znala mnogo a i iskreno plasio bi se da ona ne zloupotrebi to sto sam joj rekao jer svi znamo kakve su devojke kada su povredjene, ostavljene, ili trudne to su periodi u kojima su najnervoznije. Smile[/glow]
« Poslednja izmena: 21. Mar 2006, 15:06:40 od *Brainiac* »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
meni smeta  Smile
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
... pa nek' zove, i treba da zove  Smile
sujetica je tu u pitanju obostrana
onaj ko zove dokazuje svoju umisljenu superiornost, a onaj sto ga zovu se oseca vaznim  Smile
eto oni srecni i zadovoljni, zasto nekom kvariti takav neprocenjivi uzitak  Smile

ako partneru smeta, to je opet iz sujete...

moze to da bude i jako zabavno, ko ima nerava za takve odnose

IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
@machakz
ne slazem se Smile
to nisu zdravi odnosi Smile mislim da je ipak normalno da takve stari smetaju, naravno, ako su u pitanju prave emocije.
ako imas nerava za takve odnose, kao sto kazes, verovatno onda nemas pravih emocija prema toj osobi, tj boli te uvo ko ga zove i zasto....
meni licno bi to smetalo. mozda ne bih odmah reagovala, ali ako se to ponavlja iz dana u dan.... onda.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
... iva...
bila sam malko ironicna
ali ako me nisi razumela, onda sam bila vrlo malko  Smile

ko ima zivaca, cenim njegov izbor, ima i drugi... kad mu dosadi ili dojadi, ili ...
ja licno nemam nerava niti razumevanja za takvo pothranjivanje sujeta.
(mozda je tu moja sujeta u pitanju, no eto ja sebe cenim, i svoje vreme i svoje emocije)

... takva osoba mi u zivotu  ne treba,
repovi iz proslosti neka ostanu u proslosti... i svoje secem, zasto da imam bolesno razumevanje za tudje

ali za neku bezveze vezu, sve moze da prodje, pa i takvi odnosi...
« Poslednja izmena: 21. Mar 2006, 22:33:51 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
he he he
sad se razumemo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 23917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
e ja volim kada me pozove neki bivši , ne smeta mi ....
ali mi je naj draže kada sretnem bivšeg i ponovo počnem da mislim o njemu.... Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia the best
smetalo bi mi naravno...bas sam ljubomorna  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:09:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.