Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta ne treba raditi...  (Pročitano 10663 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 47
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Motorola MPx 200 i A925
Ako imate motorolu A925 nikakko ne pokusavajte da ostavite telefon bez baterije na punjac...jer ce u protivnom fon sam od sebe izbrisati sve sto ima na internoj memoriji(memoriji telefona)...znam iz licnog iskustva...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 93
Zastava https://t.me/pump_upp
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
I-mate V3x
Pa kada si je tako lepo "sredio" nadji neko ko se bavi maketarstvom i da ti lepo okreci telefon u maskirnu boju, jer oni imaju onaj mali "pistoljcic" i mogu ti reci da ces biti, novo komponavani izraz kod nas, brand!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I spent my whole childhood growing...what a waste!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2133
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia N95 8GB
Nikada nemojte druga udariti sa 6630 u glavu. Smile....vii posle placate lecenje.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zvezda je zivot, ostalo su sitnice!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6629
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N900,N97mini,N95
nikad ne gadjaj druga sa 6600 jer ako se pomeri on zid je najebo, i bice rupe(ko sto je kod mene) Smile
IP sačuvana
social share
Mercedes 190D 2.0 75ks 1990 god.
Mitsubishi Eclipse 2.0 147hp 1996 god.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia Lumia 1020
Mogla bi da se osveži ova tema, šta mislite? Smiley

Ja sam radio nešto slično, samo sa velikim šrafcigerom i čupanjem, pa je ispalo otprilike ovako Smiley

A zašto sam menjao masku? Duga je to priča Smiley
Na ekskurziji pre nekih mesec dana mi otpao džoistik. Nije bilo strašno, mogao je da se natakne, i čak se prilično teško skidao...ali hteo ja ipak da popravim. Uzeo super lepak(super lepak nam je, inače, postao standardna oprema na svim putovanjima - uvek nešto polomimo), lepo se zavalio u stolicu, stavio telefon na stomak i nagnuo lepak... Prospe se naravno, izlepi mene, ja bacim onu tubicu(slučajno na druga kog sam onda takođe izlepio Smiley ), brzo skidam lepak sa ekrana, al naravno ne vredi. Vidim gotovo je sa maskom, al ajde da zalepim taj džoistik kad sam već krenuo. Stavim što je manje moguće lepka u unutrašnjost džoistika i nataknem ga na ogoljeni deo na telefonu. Isprobam džoistik, pomerim u levo, a on - ostane levo Smiley Kad se pomeri u desno ostane desno, izgubio je sposobnost da se vraća u sredinu. Ali ni to nije sve. Kad sam video da sam i to zeznuo, ja hteo bar nešto da popravim - da malo skinem onaj lepak sa ekrana dok ne zamenim masku, a pošto je nešto najbliže hemikaliji bio dezodorans, ja iskoristim to Smiley Posle sam se setio da alkohol ne deluje dobro na n73 masku - napukla je Smiley To je ukratko to, posle su u Beogradu čak prestali da rade tastatura i džoistik i kad sam čuo da je popravka 60€ nisam baš bio siguran da li ću popravljati. Uzeo od drugarice njen stari mob, nosio par nedelja(tad nisam ni na forum dolazio, nije bilo baš svrhe), a kada sam upalio n73 da isprobam, vidim da su opet počeli da reaguju džoistik i tastatura. Onda lepo odneo u servis i zamenio džoistik(pošto ovaj ne može da se pomera normalno) i masku, platio 20€+500din i sad je telefon relativno normalan. Eto... Postavljam još jednu sliku osim one sa n73 teme, vidi se deo telefona koji je ulepljen, a ne može da se zameni Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IMG_3092.jpg
(143.31 KB, 640x480)
lepak.JPG
(152.81 KB, 1271x619)
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zvezda je zivot, ostalo su sitnice!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6629
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia N900,N97mini,N95
au odrali te bre, pa u krusevcu je cela maska 20E(i to sto ti kazes da nemoze da se zameni varas se, jer moze provereno)i crna tastatura je 300-400 dinara i djojstik 100(naravno sve original)  Smile
IP sačuvana
social share
Mercedes 190D 2.0 75ks 1990 god.
Mitsubishi Eclipse 2.0 147hp 1996 god.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia Lumia 1020
Meni su menjali ceo džoistik, i kontakte, zato je 20€ Wink
I znam da može da se menja sve, al to već nije maska nego kostur telefona, bukvalno bi svu plastiku trebao da menjam...
Ova je bila kinseka 500 din, dobio sam i zadnju, ali mi bolje radi poklopac za kameru sa starom.
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.152 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.