Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Glumica Ema Votson, Hermiona iz Hari Potera o onome što voli  (Pročitano 2405 puta)
18. Mar 2006, 12:01:52
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Glumica Ema Votson, Hermiona iz Hari Potera o onome što voli

Najpoznatija veštica na svetu

Trudi se da živi normalno bez obzira na slavu, ide u bioskop i u kupovinu, skija, sluša "Koldplej", ceni Rene Zelveger i Natali Portman

Ema Votson glumi Hermionu u "Hari Poteru". Rođena je u Engleskoj, u aprilu puni 16 godina, mama i tata su joj advokati i razveli su se kada je Ema imala pet godina. Išla je u školu u Oksfordu. Pre nego što je postala poznata, to jest pre prvog nastavka "Hari Potera" glumila je samo u školskim predstavama. Mišljenja o ulozi veštice su podeljena. Neki tvrde da je suviše lepa, a mi vam prenosimo deo intervjua iz tinejdžerskog magazina "Elle girl" u kome su joj pitanja preko Interneta postavljali njeni vršnjaci.

Kako si se izborila sa slavom?
- Neke stvari su se promenile, ali trudim se da budem normalna. Idem u normalnu školu kada ne snimam i putujem javnim prevozom. Niko se prema meni ne ponaša drugačije. LJudi su navikli da me viđaju po gradu u kome živim.

Šta voliš da radiš sa prijateljima?
- Volim da idem u bioskop, u kupovinu, da razgovaram... normalne stvari.

Kada bi imala priliku da upoznaš Bred Pita, šta bi uradila?
- Već sam imala sreće da ga upoznam jer je snimao u istom studiju u kom sam bila i ja. On je stvarno super momak. Ložila sam se na njega kada sam bila mlađa.

Da li je istina da dobro skijaš?
- Jeste. Počela sam kada sam imala dve godine. Obožavam skijanje. To je jedna od stvari koju najviše volim da radim kada sam na odmoru. Uglavnom u Francuskoj.

Imaš li kućne ljubimce?
- Imam dve mačke: Bablsa i Domina.
Glavni moto Hogvortsa je "ne diraj zmaja dok spava". Da li si ti golicljiva?
- Nisam. Mislim da sam na to postala imuna posle tuča sa mojim bratom. Od tada golicanje nema nikakav efekat.

Da li si kao Hermiona?
- Tvrdila sam da sam potpuno različita od nje, ali sam došla do zaključka da smo veoma slične. Kako film odmiče, svako poređenje je pravi kompliment. Ona važi za moćnu devojku, ne dopušta bilo kome da je zeza, dva momka su joj najbolji prijatelji, ali uvek gura po svom. Bori se za svoje drugove. Mislim da je prava razbijačica.

Kakvu muziku slušaš?
- Ovo pitanje me svaki put iznervira jer volim različite vrste muzike. Trenutno mnogo slušam hip- hop. Sviđa mi se poslednji album "Koldplej". Demijan Rajs je super, Selin Dion. Spisak bi mogao da bude beskonačan.

Koji parfem najviše voliš?
- Dona Karan "Delicious". Ipak, grozna sam, retko stavljam neki miris. Mnogo je parfema koji su jaki i bljak, ali ovaj obožavam. Ne liči na parfem, nego se osećam kao da nosim nešto što je slatko i lepo.

Ko te inspiriše i zašto?
- Rene Zelveger zato što se ne plaši da glumi karakterne uloge. Ona je prava glumica, nije pozer. Takođe, Natali Portman je super.


Izvor: Glas Javnosti \ Prevela: I. Stojanov
   
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.