Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:09:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: I estrada na referendumu  (Pročitano 7916 puta)
Zvezda u usponu


parapapa!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1288
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Samsung D500
vazi!!!
IP sačuvana
social share
rodila majka budalu pa se kaje sto je bila radoznala!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Spajam sa vec postojecom temom o polici na estradi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 37
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0b
Bas super, a sad mi namjerno necemo da se odvojimo nego svake godine ima da povlacimo clana iz zirija i nikad vise Eurosong ni za Srbiju ni za CG...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Naravno da cete se odvojiti, ako vi necete mi cemo vas odvojiti od nas Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
CG traži arbitražu, „No nejm” slave i dalje

Zbog nezapamćenog skandala na izboru za „Evrop(j)esmu”, Srbiji i Crnoj Gori preti četvorogodišnja zabrana učešća na izboru za Pesmu Evrovizije, prenose beogradski mediji. Pošto dogovori čelnika RTS i RTV CG o predstavniku SCG u Atini nisu urodili plodom, izvesno je da niko iz SCG neće ove godine ići na Evroviziju. Generalni direktor RTV Crne Gore Radovan Miljanić izjavio je da ta medijska kuća „razmatra mogućnost” da zatraži arbitražu komisije Evrovizije zbog odluke da podgorička grupa „No nejm” ne predstavlja SCG na Evrosongu. „Pošto je konstatovano da je sve regularno, tražićemo arbitražu nadležne komisije Evrovizije”, kazao je Miljanić podgoričkim medijima. Frontmen podgoričke grupe „No nejm” Marko Perić izjavio je da je odluka o njihovom neodlasku na Evroviziju u Atini pokazala da predstavnici Srbije „nisu smogli snage da priznaju poraz”.

„Mi se sada osećamo još većim pobednicima. Iako nisu dali da pevamo Evropi, mi ćemo nastaviti da pevamo”, kazao je Perić. Direktor Udruženja javnih radio-televizija (UJRT) Aleksandar Tijanić nije potpisao odluku o učešću predstavnika SCG na Evrosongu, obrazlažući da je na takmičenju „povređen duh i etika” takmičenja.

Upravni odbor UJRT je prethodno konstatovao da nije bilo povrede pravilnika i neregularnosti tokom glasanja na Evropesmi SCG 2006. Predstavnici srpskog dela žirija tvrdili su da takmičenje nije regularno, jer njihove kolege iz Crne Gore nisu dale nijedan glas favorizovanoj pesmi iz Srbije, dok su maksimalan broj glasova dali pesmi grupe „No Nejm”.

Publika u beogradskom Centru „Sava” negodovala je zbog takvog glasanja i nije dozvolila pobednicima da na kraju takmičenja izvedu pobedničku pesmu.

ŽIRI CG: NAŠA SAVEST ČISTA, GADOVI STE VI!

Dok mediji nastavljaju da se bave prepričavanjem skandala od subote, predstavnik crnogorskog žirija Bojan Bajramović ponovio je da mu je „savest čista” i izneo uvrede na račun žirija i predstavnika Srbije.

„Vi ste u Srbiji takvi gadovi, i to svi odreda. Napravili ste državni problem broj jedan od jedne muzičke manifestacije i treba da vas bude sramota”, izjavio je on.

„Niko ni ne pita o bahatom ponašanju publike na izboru za Evrop(j)esmu. Publika u Centru ”Sava„ pokazala je fašističko divljanje gađajući momke od 19 godina plastičnim flašama. Smučila mi se srpska štampa, a Flamingosi nisu pevači, već glumci. Ni Ana Nikolić ne zaslužuje pažnju, jer je obična pevačica sa splavova”, dodao je Bajramović. (Beta, Mondo)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2006_03_15_evrovizija.jpg
(8.42 KB, 200x150)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony 
Ma sta prica ovaj turcin bajramovic.Jao ne mogu vise ove gluposti da citam.Smucilo mi se sve.
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Born to be wild

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4116
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson k770
ma bolje je vama Srbima i Crnogorcima koji ne idete, nego nama Hrvatima koje predstavlja pjesma "moja štikla" od seve nacionale
"cikla nikla,Afrika paprika" pa nemože mi tako pjevat ni dijete od 2 godine a kamoli nas to predstavljat na euroviziji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
Vala stvarno, nemam nista protiv vas hrvata jer ste nam uvek davali po 12 poena ali stvarno vam je pesma uzasna Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Bojane Bajramovicu, svojim recnikom si pokazao koliko si civilizovan. Idi u svoju Albaniju, mozda tamo postanes predsednik zirija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sanjar, najveci na svetu celom...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
19. Marta bice glavna odluka. Vidim da ovde nije publikovano Tijanicevo pismo od 16. marta, tj. od juche:

SAOPŠTENJE ZA JAVNOST

Generalni direktor Radio Televizije Srbije Aleksandar Tijanić u funkciji predsednika Upravnog odbora Udruženja javnih radiotelevizija Srbije i Crne Gore uputio je izvršnom supervizoru za Pesmu Evrovizije gospodinu Stokseliusu pismo sledeće sadržine:

Poštovani gospodine,
Zbog utvrdjenog nepoštovanja Pravilnika o organizaciji i načinu izbora kompozicija na takmičenju Evropesma / Evropjesma SCG 2006, odnosno Član. 10, paragraf 2 i Član 8, paragraf 6, poništavam izveštaj žirija i konstatujem da u radu ovogodišnjeg žirija, nije ispoštovan pravilnik o izboru našeg predstavnika za Eurosong 2006.

Na sednici Upravnog odbora UJRT, održanoj 14.03.2006. u Beogradu, zaključeno je da je došlo do velikih problema na finalnoj večeri izbora za kompoziciju koja će predstavljati SCG na EUROSONG 2006.

Glasovi članova Upravnog odbora su bili podeljeni [tri prema tri], te se konačna odluka nije mogla doneti pošto se odluke u ovom telu donose konsenzusom. Samim tim nije bilo moguće potvrditi predstavnika SCG na pesmi Evrovizije u Atini 2006.

Deo žirija RTS [Srbija] dao je drugoplasiranoj kompoziciji iz Crne Gore ukupno 8 glasova, a žiri RTCG [Crna Gora] dao je prvoplasiranoj kompoziciji iz Srbije ukupno 0 bodova. Pošto se ovo dogadja drugu godinu za redom, smatram da je deo crnogorskog žirija politički instrumentalizovan.

Budući da su se svi članovi Upravnog odbora složili da je neophodna promena Pravilnika o organizaciji i izboru predstavnika, predlažem da EBU podrži predlog da ove godine, do predstojećeg usaglašavanja propozicija sa mehanizmom glasanja koji se primenjuje na Eurosongu [teleglasanje], izbor predstavnika SCG na takmičenju za EUROSONG 2006. u Atini izvrši prelaznim rešenjem, tako da se po pet prvoplasiranih kompozicija sa polufinalnih takmičenja BEOVIZIJA [Srbija, Beograd] i MONTEVIZIJA [Crna Gora, Podgorica] izvede putem ponovnog emitovanja snimka sa finalne večeri na celoj teritoriji koju pokriva UJRT, a da se glasanje obavi bez stručnog žirija, već isključivo telefonskim glasanjem TV gledalaca. Time će glasovima publike biti odredjen predstavnik SCG u Atini na takmičenju za EUROSONG 2006.
IP sačuvana
social share
"Ja sam lud samo kad duva severni vetar. Kad duva jugo umem da razlikujem jastreba od caplje."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:09:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.137 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.