Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: novi software za N70  (Pročitano 1630 puta)
14. Mar 2006, 17:42:55
Zvezda u usponu


Ko uci znace, ko krade imace...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1810
Zastava Bg
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia N7.0 tdi
sta predlazete koja verzija je najbolja? ja sam uzeo n70 ali je skinut sa orang mreze pa me zanima flesovanje....
i naravno kolka je cena od prilike

(01. May 2007, 10:49:49)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
Svaka verzija je ista, mozda neki sitniji bug odklonjen, ali nema potrebe da se ubacuje novi ako taj radi bez problema. Cena oko 10 € valjda...
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Bez uvrede, ali platiti telefon 350€ i kusur a da posle toga treba vršiti intervencije tj. flešovanje istog mi je potpuno neshvatljivo i nerazumljivo.
Bez ikakve uvrede jer mi to i nije namera, ali kako je moguće da si platio tom prodavcu telefon toliko love a da pri tome nisi njemu lično negodovao(pre samog davanja novca i uručenja računa) oko ovog problema i orange "zaostavštine" u njemu, umesto ovde nama na forumu?
Valjda je normalno da za toliki novac zahtevam od prodavca da ga prvo isflešuje novim "čistim" firmverom radi otklanjanja tkz., zaostataka od raznih belosvetskih operatera i tek onda i platim taj aparat toliko para kad sam već rešio?!? Ako prodavac ovako nešto neće da prihvati - ko ga j***, ima mnogo, mnogo drugih koji bi to uradili kako treba i bez nadoknade i pre samog uručenja tolike sume novaca za taj telefon!
 Smile Smile Smile Smile Smile
P.S. Listu firmvera za ovaj i sve ostale nokijine telefone imaš ovde: [Re: Nokia Symbian - Tips & Tricks & Secret Codes].
« Poslednja izmena: 14. Mar 2006, 18:53:15 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ko uci znace, ko krade imace...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1810
Zastava Bg
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia N7.0 tdi
ma ja mislio da je sve kako treba full pakovalje finska...
ici cu kod njih da se zalim mada mi i nije nesto potrebano posto sa ovim samo nemoze tema da menja wallpaper i postoje male ikonice sa leve strane ekrane to sam i vidjao i kod D500 koji je isto skinut sa orang mreze.
meni u principu ikone nesmetaju jedno wallpaper ume da iritira i to mnogo, videcu da odem do prodavnice gde sam uzeo fon pa da sa njima popricam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava danska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung galaxy s6 edge
E da se nadovezem na prethodni odgovor ali prodavac kao prodavac prodaje ono sto ima na lageru a ti ako ti je telefon u garantnom roku mozes besplatno da ga flesuje tj updatuje u bilo kom servisu,znaci kupis nov comp sa win xp i na njemu je operativni sistem bez ijednog apdejta ,nije kriv prodavac tj niko nije kriv ti ga sam besplatno updatujes.A sad ko je koliko spreman evra da da to zavisi od dubine dzepa.Problem se javlja kad se kupi tel na crnom trzistu onda nema garancije i onda je malo zeznuto jer na skupim masinama moras da platis svaku intervenciju e zato drugar nije kriva prodavnica telefona vec sam kupac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Citat
...ako ti je telefon u garantnom roku mozes besplatno da ga flesuje tj updatuje u bilo kom servisu....
Suviše lepo da bi bilo istinito, uz to u ovoj našoj državi gotovo da ne postoji "servis", da ne govorimo o ovlašćenom servisu ili ovlašćenom "prodavcu" koji upućuje na ovlašćeni servis. Samim tim u se i u svoje kljuse! Smile
Citat
...znaci kupis nov comp sa win xp i na njemu je operativni sistem bez ijednog apdejta ,nije kriv prodavac...
Ahaaa, to mu dodje ovako - kupim kompjuter i Windows u njemu na kome je sa ili bez nekog razloga firma koja je prodala taj komp ubacila svoje reklame, posebne menije, i td., i ja onda treba da tražim service pack-ove ili update ili šta već da bih izbacio njihove dosadne menije i podmenije i same modifikacije osnovnog korisničkog interfejsa, jeli?
Mada je uporedjivanje u najmanju ruku grozno, no prvi si započeo, jer da neko "ovlašćeno" prodaje telefon u njegovom meniju ne bi bilo ni "narandzi" ni "vode u fonu" ni "timova" već osnovni Nokijin OS i njegovi meniji!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
Citat
jer da neko "ovlašćeno" prodaje telefon u njegovom meniju ne bi bilo ni "narandzi" ni "vode u fonu" ni "timova" već osnovni Nokijin OS i njegovi meniji!
  Smile bas sam se lepo nasmejao Smile
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ko uci znace, ko krade imace...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1810
Zastava Bg
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia N7.0 tdi
Citat
jer da neko "ovlašćeno" prodaje telefon u njegovom meniju ne bi bilo ni "narandzi" ni "vode u fonu" ni "timova" već osnovni Nokijin OS i njegovi meniji!
  Smile bas sam se lepo nasmejao Smile

nije lepo smejati se tudjoj nesreci Smile Smile Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava danska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung galaxy s6 edge
E pa sad slazem se sa tobom da u srbiji mislim cak i nepostoji ovlasceni servis tj prodavnica nokijinih aparata i zato ljudi koji kupiju ovde imaju problema sa tim ispadne svejedno dali si kupio sa oglasa ili iz "prodavnice" i jedni i drugi su skinuti sa neke mreze,tesko da dodjes do belog telefona.Ovo sto sam gore ostavio je se odnosilo na zemlje gde postoje prodavnice i garancije.A u pravu si da je malo hrabro da nekazem blesavo odvajati 350 evrica za stvar za koju nemas podrsku ni garanciju.Eto moj primer prosli telefon koji sam kupio kupio sam nokiju 6630 prosle godine kod skupstine neznam kako se zvala prodavnica i tek kad sam dosao kuci otvorio kutiju video sam da su mi uvalili tel sa pored brojeva ispisanim turskim slovima.I sta sam mogao zvao sam ih zvao i na kraju narucio iz inostranstva novu tastaturu jer mi je smetalo.I ood tada sam odlucio da vise nikad ovde nekupim tel.Sada sam pazario n70 ali iz kopenhagena otkljucan cist i sa garancijom tako da onako opusteno drndam da vidim koliko ce izdrzati imam garanciju kao sto rekoh hehe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.