Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gay brakovi i usvajanje dece  (Pročitano 19535 puta)
05. Maj 2004, 06:42:07
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da li su Gay brakovi i usvajanje dece homoseksualnih predmet ljudskih prava?
Kakvo je vase misljenje o te 2 stvari?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 787
Gay ljude treba skupiti sve na gomilu i svakome po metak u celo!
A dati tako nekome dete??? NIKADA
IP sačuvana
social share
we love and die because we must
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Obicno kad diskutujes treba da izlozis argumente, pitanja su komplenska i zahtevaju detaljne i argumentovane odgovore.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 62
Ja sam za, i za.

Da bi dao argument, Prvo mi je potreban [razuman] argument protiv.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ono sto mi je cudno u celoj toj prici oko homoseksualaca jeste to sto mnogi nastoje da tu pojavu predstave kao nesto prirodno i normalno. Slazem se s tim da se ne treba petljati u tudja posla i pustiti ljude da zive kako oni smatraju da treba i kako im odgovara, ali bez obzira na to, homoseksualizam je savrseno neprirodna i bolesna pojava, i kao takvu je i treba tretirati. A to znaci,po meni, da takvim ljudima ne treba dati da usvajaju i odgajaju decu. Ne zbog toga sto oni nisu sposobni za to, oni bi mozda bili i bolji roditelji nego neki streight, vec zbog same prirode sredine u kojoj ce ta deca rasti. Zamislite kako ce njima biti kad odrastu i shvate da sva druga deca imaju tatu i mamu , a oni dve mame ili dve tate...ja ne bih ni pod razno zelela da budem jedno  takvo dete...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 62
Citat: montenegrina
homoseksualizam je savrseno neprirodna i bolesna pojava


Otkud ti to.

Citat: montenegrina
Zamislite kako ce njima biti kad odrastu i shvate da sva druga deca imaju tatu i mamu , a oni dve mame ili dve tate...


Jaoj strasno.

Jel imas nesto onda protiv i samohranih majki? Zamisli kad deca porastu i shvate da sva deca imaju i majku i oca, a one samo majku. Ma, nema sta, dete im treba uzeti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Otkud mi to da je homoseksualizam neprirodna i bolesna pojava?! ovo pitanje mi je bas smesno al ajde da odgovorim. Znaci, sve ono sto nije u skladu s prirodom i onim sto je priroda odredila naziva se, kako samo ime kaze, neprirodnim. A svi znamo sta je to sto je priroda odredila i kakve nam je svima uloge dodelila. Cim nesto otstupa od onog sto je prirodno ili normalno naziva se neprirodno ili bolesno. To je sto se tice toga.
A sto se tice drugog dela u kom poredis decu samohranih majki i decu homoseksualaca, mogu samo da kazem da je to poredjenje koje se granici sa poredjenjem baba i zaba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 62
Citat: montenegrina
Otkud mi to da je homoseksualizam neprirodna i bolesna pojava?! ovo pitanje mi je bas smesno al ajde da odgovorim. Znaci, sve ono sto nije u skladu s prirodom i onim sto je priroda odredila naziva se, kako samo ime kaze, neprirodnim. A svi znamo sta je to sto je priroda odredila i kakve nam je svima uloge dodelila. Cim nesto otstupa od onog sto je prirodno ili normalno naziva se neprirodno ili bolesno. To varvarski.je sto se tice toga.


Da, posto su kondomi, abortusi i 99% cime se bavi danasnji svet sve prirodne pojave. Izadji iz srednjeg veka.

Kao drugo da nije u skladu sa prirodom, ne bi se desavalo. A desava se i kod zivotinja. Ljudi se radjaju takvi. Da im uskracujes ljudska prava je greska.

Citat: montenegrina
A sto se tice drugog dela u kom poredis decu samohranih majki i decu homoseksualaca, mogu samo da kazem da je to poredjenje koje se granici sa poredjenjem baba i zaba.


Ne vidim kako sam lose uporedio. Ako mislis da je strasno da deca imaju dva roditelja istog pola, onda mi nije jasno da nemas nista protiv ideje da jedan roditelj uzgaja dete.

Ta-da.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
opet pravis pogresna poredjenja... govorimo o oblicima ljudskog ponasanja a ne o izumima 20. veka kao sto su silikoni,kondomi i sl.
kao drugo, sve sto nije zdravo bolesno je, znaci kao i sve druge vrste psihickih poremecaja i homoseksualizam je jedna takva pojava. i kao sto sam vec napisala u prvom odgovoru na ovu temu, NEMEM NISTA PROTIV TAKVIH LJUDI, jasno je da se sa tim radjaju, mala je sansa da bi to mogao biti neciji slobodan izbor...ali po meni gajenje dece je suvise velika odgovornost, i dati homoseksualcima da gaje decu znaci,po meni, neku vrstu zrtvovanja dece u svrhu toga da oni ispune svoju zelju da budu roditelji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 62
Ne pravim pogresna poredjenja. Izumi i ponasanja idu ruku uz ruku. Ljudi se medjusobno razlicito ponasaju. To znam da znas, a vidim i da ti odnekud pravo da odredjujes sta je normalno a sta nije.

Na primer, kontracepcija nije prirodno (moze se svrstati i u ponasanje), znaci neprirodno, znaci po tebi 'bolesno'. Ja pravim zakljucke na osnovu onog sto sama govoris.

Ono sto govorim je da ja to ne prihvatam kao 'bolest'. S obzirom da je bolest nesto negatvino. A homoseksualnost ne skodi ni individualcu, ni okolini.

Dalje.

Zasto mislis da su homoseksualci manje sposobni da odgajaju decu.

Kad budes imala vremena, jer ja idem sad da spavam. poz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.