Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 34 35 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beovizija 2006 i Evropesma 2006 - redosled  (Pročitano 30511 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia E71
ma ja ih mrzim iz dna duse i ako sam crnogorac ovo je stvarno previshe.

P.S. zamalo da zaboravim nisam vishe crnogorac posle ovoga su mi se smucili  Smiley 1
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 108
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
pa to su davali na pochetku dok nisu videli kakvi su ovi cg zhlanovi zhirija moroni, i prvi je to uradio milan djuricj koji je rekao "ja cju glasati pri mojoj svesti"

ovo je jedan veliki haos... ali videcjemo u utorak... mozhda bi i voleo chak da no name ode u grchku i da dozhivi debakl... mali balavci...
Ma nece dozivet debakl, ali mi hocemo da posaljemo prave pobednike a to su FLAMINGOSI i LUIS jel' stvarno bi imali veeelike sanse verujete mi ... skinuo sam sve zemlje koje su izbrale predstavnike i jedina konkurencija bi im bila Rumunija i mozda Craotia (ali mislim da je taj etno smorio)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 166
Zastava Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e 65
Nije vam NO NAME kriv no sudije  Smile
a sad svi po njima kuni, kuni...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung E530
Ma dajte bre ljudi kakva Beovizija?O cemu mi pricamo???Pa mi bi se posvadjali kada bi pevali i na livadi... Smile
NO NEJM Ocigledno vrhunski peva cim za njih cujemo samo kada su neka takmicenja...  Smile
Cinjenica je da smo ove godine stvarno imali lose pesme,ali da pobede tamo neki BRDJANI koji deluju isfeminizirano....Pa to stvarno nije u redu!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung Galaxy Nexus
na ko bre vrhunski peva... koja takmichenja... pa prochitaj malo predhodne stranice i shvaticjesh da evrovizija nije takmichenje pravog muzichkog kvaliteta... a oni ni tamo proshle godine nisu uspeli... ni na takvom takmichenju... ma strashno... ja ti lepo kazhem , prochitaj predhodne strane...
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 458
Zastava Between Earth and Sky
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Motorola MPx220 ROM 1.53
@Paralelni_Svet
Mislim da je BiljaBG bila sarkastichna, i da se ustvari podsmevala No Name-u. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC Touch Cruise
Potpuno je ocigledno da je sarkasticna!
Nego sve mi se cini da ja ove godine necu gledati jevro-song!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Strasno je sto clanovi grupe No Name-a i dalje misle da ce oni otici u Atinu.Slusala sam ih danas na nedeljno popodne i veceras na dnevniku.Voditelj im kaze da je nacuo da su neki clanovi zirija povukli svoje glasove,ali nema veze vi se spremate za Atinu?Naravno,on odgovara:" DA,mi se spremamo za Atinu".E,to je stvarno strasno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
3бог политичког скандала који се десио на Европ(ј)есми 2006. организација Лос Кохонес, на предлог чланова из Србије, а на гласању у коме су учествовали ИСКЉУЧИВО ЧЛАНОВИ ИЗ ЦРНЕ ГОРЕ одлучила је да ускрати даљу подршку музичарима у Црној Гори. Сви пројекти који су са тим музичарима започети, и који су им обећани, биће завршени, али даљи пројекти, нарочито са члановима са којима до сада немамо сарадњу, до даљњег, неће бити почињани. Идејни творац организације, Милутин Павићевић из Подгорице (тј. моја маленкост), рекао је након потврђивања одлуке да су се "црногорски музичари опредијелили да своју помоћ потраже у другим, политичким, организацијама, те им наша помоћ, до даљњег, неће бити потребна". Подршка младим глумцима, режисерима и умјетницима који нису музичари, било гдје да се у Србији и Црној Гори налазе, неће бити ускраћена

Са ове стране створио се извјесни простор пар мјесеци. Молим неафирмисане музичаре из Србије којима треба сајт/спот/графичко решење да погледају www.los-cojones.org или ме контактирају на мејл ( милутин @ цг.ју ).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bio sam u crnoj  gori dosta puta na moru i svaki put kada sam se vracao nosio sam nova negativna iskustva i razocarenja. Jednostavno je tesko recima opisati kakvi su to smradovi . I nakon svih tih iskustava uopste me  ovo sto se desilo na evrosongu nije zacudilo . . . . . . Trebali bi se zabrinuti oni koje jeste! ! ! U stvari ovo su isto uradili i prosle godine samo je tada platila jelena tomasevic , sada su na redu valjda bili flamingosi. Sramota me da me kao srbina na bilo koji nacin povezuju sa tim sljamom. Molim boga da se konacno odrzi taj jebeni referendum i da im srbija postavi granicu i da cekaju na vizu 5 godina da bi uopste usli u srbiju. Na kraju ne mogu da vjerujem da nema glasa savjesti iz te jebene drzave da neko prizna sta su i ko su !

i osmi dan dade bog budalama more  -----   nikad vise u montenegro  ! ! ! !


[Edit by puppykin: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 13. Mar 2006, 00:19:50 od puppykin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 34 35 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.