Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:19:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 59 godina je proslo  (Pročitano 19167 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 293
Citat: SerbianFighter
Jevreji su belci takodje, to bi znacilo da i oni sami sebi rade o glavi.


To si se zajebao..... mozda ti oni izgledaju ko beli, a u stvari su totalno drugaciji od pravih evropskih belaca..... jevreja lako mozes prepoznati, svi imaju slicnu smedju ili crnu kovrdzavu kosu, a anatomski obik glave im je drugaciji.... imaju izbaceniju lobanju....

I da oni nas mrze, i smatraju nas najvecim neprijateljem, i nazivaju nas samo jednim imenom GOJI.... mi smo za njih Goji, i ja i ti. Goji su svi koji nisu jevreji i koji oni hoce da uniste...
I jedan nacin naseg unistenja jeste rasno mesanje, jer je bela rasa najcistija i lako nestaje..... Zbog toga nas ima najmanje.... jer ima mnogo belih devojaka koje radjaju crnu decu..... A, plava kosa ce nestati veoma uskoro, pa evo mi Sloveni smo bili plavi, a vidi nas sad!

I za kraj preporucujem ti jedno zanimljivo stivo Protokoli sionskih mudraca.......
IP sačuvana
social share
Ono što me ne uništi čini me jačim!! Oh, yeah! Smiley
                                                              K.P. (1988-?)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
To si se zajebao..... mozda ti oni izgledaju ko beli, a u stvari su totalno drugaciji od pravih evropskih belaca..... jevreja lako mozes prepoznati, svi imaju slicnu smedju ili crnu kovrdzavu kosu, a anatomski obik glave im je drugaciji.... imaju izbaceniju lobanju....

Ok po toj logici posto se mi italijani spanci i svedjani razlicimo mi ne pripadamo istoj rasi.
Citat
Zbog toga nas ima najmanje....

Ako nas insistiras neka bude, mada to nije tako Wink
Citat
pa evo mi Sloveni smo bili plavi

Ja sam i dalje Smiley sta da ti kazem u mojoj familiji su se slabo podnosili sa turcima Smiley jedan od predaka ih je pobio ne zna se broj pa je menjao prezime Smiley
Citat
za kraj preporucujem ti jedno zanimljivo stivo Protokoli sionskih mudraca.......

Been there done that.. iziritiralo me nakon prvih par strana pa sam batalio Smiley

Citat
Нпр. за 100 г. нестаће природних плабуша и плавушана.

A bogami nece dok se ja tu nesto pitam Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 293
po toj logici mi,italijani i spanci, pripadamo istoj rasi, ali drugacijoj podrasi..... a jevreji ne spadaju u EVROPSKE belce.....

Inace, blago tebi..... ti si plav! Znace nemoj da oskrnavis to sto si plav.... ne pravi decu crnkinjama ni slucajno, kad te ja molim......
IP sačuvana
social share
Ono što me ne uništi čini me jačim!! Oh, yeah! Smiley
                                                              K.P. (1988-?)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
po toj logici mi,italijani i spanci, pripadamo istoj rasi, ali drugacijoj podrasi..... a jevreji ne spadaju u EVROPSKE belce.....

E sad posto ti ne spadas u belce bloka 29 ono kao nisi bela Smiley
Citat
Inace, blago tebi..... ti si plav! Znace nemoj da oskrnavis to sto si plav.... ne pravi decu crnkinjama ni slucajno, kad te ja molim......

Veoma ozbilju i kvalitetnu raspravu ti punis ovime. Sa kime cu ja da pravim decu moja je stvar, verovatno nece biti druge nacionalnosti i veroispovesti od srpske i pravoslavne, ali to definitivno nije tvoj problem. Crnce ne volim, crnkinje jos manje, kineze mogu da podnesem samo na siroko otvorenom prostoru, ali to zaista nije tema ove price. Postoje teme o rasizmu , antisemitizmu, verskoj i nacionalnoj mrznji, ali ovo je tema o Adolfu Hitleru, pa vas sve molim da se vratimo njemu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 293
dobro, evo vracamo se Hitleru, ali sa obzirom na to da je on osnovao NS, same price o tome ukljucuju i Hitlera.....
IP sačuvana
social share
Ono što me ne uništi čini me jačim!! Oh, yeah! Smiley
                                                              K.P. (1988-?)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
To o cemu si ti pricala bas i nije nesto direkno povezano sa nacionalsocijalizmom, vise je povezano sa necijim licnim zeljama i pogresnim tumacenjima. Vise bih voleo da se prica o tome sto je to vreme donelo dobgora celom svetu pa i onima koji su protivnici NSDAP
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Pa evo da i jja napisemsvoje misljenje...
Ovako po meni hitler je bio genije ali je bio ludak....Ali glup uopste nije bio....A jevreje je sa pravom mrzeo...Posto gledaj sta oni danas rade...A to da oni mrze sve ostale je istina...I sad kad gledam vidim da je imao pravo da mrzi jevreje...Sad ne kazem ja da su svi jerveji losi il nesto tako...Al imaju u sebi taj osecaj da oni druge nacije ili rase ne cene kao ljude nego kao zivotinje....
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zasto se svi okrecu samo mrznji prema jevrejima, pa nije samo to uradio u zivotu
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Zašto? Baš me zanima Smiley

Česta je konstatacija u historiografiji o antisemtizmu kao "najčvršćem i najdosljednijem Hitlerovom uvjerenju od ranih münchenskih dana do posljednjih časova u bunkeru."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Pa reko sam da je covek bio genije...A to sto svi pisu jevrejima najvise pa zato sto je po tome hitler najpoznatiji....Da je mrzeo Jevreje.
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:19:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.