Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 19:16:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 30 31 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kur'an - Posljednja Bozija Objava  (Pročitano 36699 puta)
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Otuda sto je osudjen za ubistva.

Па није сваки убица сатаниста  Smile

Lose gledas,ali mislim da smo otisli daleko sa temom zato cu da otvorim novu o satanizmu samo da prikupim materijal Smile

Добро, реци ми ти шта има лоше у дочекивању и слављењу равнодневнице, дугодневнице и кракткодневнице  Smile С обзиром да их и ја славим понекад  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Па није сваки убица сатаниста 

Da si citao ceo tekst shvatio bi o cemu pricam

Preuzeto sa jednog medicinskog furama ne temi posihologija

Citat
Molio bih sve clanove foruma da budu izuzetno obazrivi jer je moguce da ih kontaktiraju organizacije ili sekte koje zele da zloupotrebe njihove probleme!

Zato sve poruke, savete i sugestije, iznete javno ili putem privatnih poruka ili emala (ukoliko je javno dostupan putem foruma, sto vam ne bi preporucili) morate uzimati oprezno i sa rezervom.

Takodje, i dalje stoji napomena, da forum ne moze zameniti kontakt sa lekarom i da lecenje nikako ne treba vrsiti samostalno bez konsultacije sa strucnim licem.

Citat
Добро, реци ми ти шта има лоше у дочекивању и слављењу равнодневнице, дугодневнице и кракткодневнице  Smile С обзиром да их и ја славим понекад

Na ovo cu da ti odgovorim u temi satanizam.....Iako jos nisam naucio kako ti se pise nik Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Da si citao ceo tekst shvatio bi o cemu pricam

Прочитао сам и видео да је у питању гомила претопоставки. Менсон јесте психолошки случај - тешки лудак али га то ни у ком случају не може сврстати у сатанисте

jos nisam naucio kako ti se pise nik Smile

А ти копирај.
« Poslednja izmena: 22. Feb 2007, 09:53:03 od Reloader »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Ти копирај.
Pa to nisi spominja...


Citat
Прочитао сам и видео да је у питању гомила претопоставки. Менсон јесте психолошки случај - тешки лудак али га то ни у ком случају не може сврстати у сатанисте
Zasto ako se on sam tako izjasnjava i tako moli.Treba da nadjem i satanisticku bibliju imam lotivu ali nemam bibliju od La Vejla.


 Posebno mesto među satanistima zauzima zvanično prva satanistička crkva u svetu - Satanina crkva (Kalifornija), koju je 1966. godine osnovao Anton Šandor la Vej, Amerikanac mađarskog porekla. La Vej kaže: „Ako su sve nesreće u svetu božja volja, onda je to dokaz da je bog znao. Pravi i istinski bog je satana.”
 La Vej je autor „Satanske biblije”, a broj pristalica njegove sekte procenjuje se na oko 10.000 u Americi i oko 30.000 u celom svetu. Postoje mnoge satanističke grupe, ogranci i sekte koji se pozivaju na La Veja. Na našim prostorima poznate su: „Crna ruža”, „Loša vera”, „Satanini sledbenici” i još neke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Pa to nisi spominja...

Па јел имаш мозак ваљда? Ах да, заборавих, не размишљаш ти њиме...

Zasto ako se on sam tako izjasnjava i tako moli.

Нађи ми где ово пише.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Нађи ми где ово пише.

 Neke od satanističkih sekti više ne postoje, ugašene su posle masovnih samoubilačkih činova. Prvi zločin satanista koji je uzbudio svet jeste četvorostruko ubistvo koje je počinio Čarls Menson. Zločin se dogodio 1969. u predgrađu Los Anđelesa, u kući Romana Polanskog.
Događaju je prisustvovalo 15 pripadnika La Vejove “Satanine crkve”. Noć su proveli uz muziku, alkohol idrogu, a ujutru je Čarls Menson ubio jednu trudnicu, suprugu Romana Polanskog, glumicu Šaron Tejt, i još dvoje ljudi.
“Hram naroda” je sekta na čijem čelu je bio bivši protestantski pastor DŽim DŽouns. Mešajući hrišćanstvo s politikom, a vrlo harizmatičan, najpre je pridobio politički establišment SAD i medije. O njemu je puno pisano, pa je stalno povećavao broj sledbenika. Besedama ih je ubedio da je baš on reinkarnacija Hrista, Bude i Lenjina i odveo ih je u prašume Gvajane. Tu ih je ogradio bodljikavom žicom, a sve je pravdao činjenicom da mu stižu glasovi iz drugih galaksija koji najavljuju veliku nesreću. Nesreću im je jednog dana priredio sam DŽouns, naredivši im da popiju sok pomešan s otrovom. Umrlo je 913 ljudi, a kasnije je utvrđeno da su mnogi prethodno bili mučeni (ženama su, recimo, zaživotno odsecane bradavice).

A Laj Vej je autor satanisticke Biblije u kojoj stoji:Na nabesima ize jesi,oce nas,klanjajuci ti se tvoja deca povedi nas svojim putem putem zla.Ucini da svi nasi bliznji budu tvoja deca da u nasim srcima vlada haos,a ti budes gospodar nad nama i nasim dusama.Unama postojis samo ti i nase telo i tvoja vatra.Zrtvujemo se tebi Sotono pokazi nam,put daj nam ono sto ti imas daj nam nadljudcku moc.

E sad sam razmisli,rekao si da ti ne treba tumac ali koliko vidim treba ti.Sam donesi zakljucak,da li je satana ili nije.

Citat
Па јел имаш мозак ваљда? Ах да, заборавих, не размишљаш ти њиме...
E tako ti citas Bibliju.Naravno da sam znao da mogu da prekopiram ali da li vidis da se stvari ne mogu shvatati bukvalno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
E sad sam razmisli,rekao si da ti ne treba tumac ali koliko vidim treba ti.Sam donesi zakljucak,da li je satana ili nije.

Извор текста?

E tako ti citas Bibliju.Naravno da sam znao da mogu da prekopiram ali da li vidis da se stvari ne mogu shvatati bukvalno. Smile

Па ко је рекао да овде треба ишта да схватиш? Треба само да напишеш мој ник онако како пише. И какве то благе везе има са читањем библије???  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Извор текста?
Koda je bitan izvor...Knjige razne o verskim sektama...Ako mi ne verujes proveri kod onoga kome verujes.Sta vredi i da ti dam izvor opet mi neces verovati.Proveri pa sam razmisli....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Koda je bitan izvor...Knjige razne o verskim sektama...

Наравно да је битно. Могу и ја сад да кажем да је Јоца сатаниста и ако имам мало пара да издам књигу о томе.

Ako mi ne verujes proveri kod onoga kome verujes.Sta vredi i da ti dam izvor opet mi neces verovati.Proveri pa sam razmisli....

Проверио сам и видео да је то само једна од теорија.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Проверио сам и видео да је то само једна од теорија.
Теорија.Онда заиста са тобом не вреди причати


Citat
Наравно да је битно. Могу и ја сад да кажем да је Јоца сатаниста и ако имам мало пара да издам књигу о томе.
Да ћу ти литературу само да напишем.Ти не верујеш да они имају своју Библију и да се зову сатанисти.А и данса их више нема.ти мислиш да он ноје крив.Уопште те не разумем. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 30 31 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 19:16:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.