Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sponzoruse i sponzori - da pricamo otvoreno  (Pročitano 19080 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Note 10+
Ali,to je nije toliko zastupljeno po Evropi koliko u drzvama stare Jugoslavije,naravno da su ratovi,beda i sve sto ide uz to doprineli da bude ovako.Sto je najgore,neke majke podrzavaju svoje cerke i kupuju im garderobu da bi sto bolje i izazovnije izgledale,da bi uhvatile sto bolje sponzore. Smile
Nije zastupljeno u Evropi?!??!
To je zastupljeno svuda po svetu.
Neverovatno kako ljudi pricaju gluposti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
imam poznanica cije mame zahtevaju da one nadju sponzore, a naravno tako i izgledaju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Svi se secamo sponzorusa 90 tih a i danas ih srecemo kao mlade mame, i jos se drze dobro.

bez ikakve uvrede (prsten i zlatni lanac, da ce ti bosanac samo ...) na ove prostore sponzorstvo je doslo sa strane konkretno mislim na bosnu i crnu goru , a mi domaci smo to tako prihvatili ne zbog toga sto nam se to svidelo i zbog toga sto smi imas sa cim da pariramo vec jednostavno tako se jedino moglo doci do dobre ribe.

To sto si primetio da je ta masovna pojava krenula 90-ih je samo dokaz da je to postalo izrazeno kad je privreda potpuno trokirala,a kasnije je takvu situaciju dopunila i pogorsala politicka situacija,za koju svi znamo kakva je bila.
Ne znam za crnogorce i koliko su oni uticali na sponzoruse,ali znam sigurno da nije krenulo od ljudi iz Bosne.U Bosni,pre rata,nije bilo najvaznije da imas original patike,trenerku,itd.,vec da si raja.
Ako cemo o originalima-u to vreme,dok je,bar u mom gradu,bilo fora imati Levi*s 501 i martinke kupljene kod Ede u Sarajevu,u Novom Sadu su devojcice(ne sve,naravno) vec u sedmom razredu osnovne skole farbale kosu,a da ne pricam o srednjoj skoli kada nisi mogao biti faca ako ne koristis original parfeme,markiran donji ves,original patike,trenerke(Leviske su se podrazumevale,kao obavezan deo garderobe,ne kao nesto sto se posebno napominje),zlatni nakit gde god ima mesta na extremitetima,a posebno je bilo isticanje roditelja,dedova-ko je Dr,Mr,Prof., i ko koju poziciju i funkciju ima,kao da je to neka bitna karakteristika za doticnu osobu.
Ja ne znam koji domaci su to tako prihvatili,ali znam da je vrlo cesto bilo ili uvredljivih komentara na one ljude koji su dosli iz Hrvatske i Bosne,a koji su,na njihovu srecu,uspeli ranije da prepoznaju situaciju i da rasprodaju sve ili deo imovine,pa je prenesu u Srbiju,jer,pobogu,oni su izbeglice,pa samim tim ne bi trebalo da imaju ni hleba da jedu(Aaaaa,vidi kakav sesir ima,a izbeglica!) ili sikaniranja zato sto su bez novca,pa samim tim nisu ni vredni da se tretiraju kao osobe,vec samo kao broj-po broju izbeglicke legitimacije.
E,to sad,sto su ti ljudi koji su izbegli stvorili nesto ranije,pa uspeli da sacuvaju ili bili sposobni da nesto ponovo steknu,bez obzira sto su krenuli od nule,nije njihov problem sto su vecina domacih tapkali u mestu i onda kada su,u to vreme,imali extra prihode,samo kukali da bi covek pomislio da njima treba udeliti za hleb.
Ima jos jedna stvar,sponzoruse se lepe na one koji imaju ili ako prepoznaju potencijal da bi taj neki mogao da postane neko.
Bez obzira odakle je ko i koji su mu motivi da podlegne sponzorusi,ta masovna pomama sigurno nije dosla iz Bosne.U Novom Sadu je postojala klasifikacija ljudi po titulama i kolicinom novca na ziro racunu i posedovanju nekretnina mnogo pre nego sto su dosli ljudi iz Hrvatske i Bosne.

u novom sadu su samo koji oni koji su dosli sa strane uglavnom sponzori.

konkretno.

Sta si hteo time reci-da su glupi muskarci koji su dosli sa strane,pa jedino oni vodaju takve ribe ili da su domaci nesposobni da osvoje devojke?!
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
Dutch, da li si ti video nekada stranu sponzorusu?

ja jesam i imao prilike da budem u drustvu takvih

one su nebo i zemlja sa nasim!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
milosava, nisam hteo nikoga da uvredim ni da povredim a kamo li da prozovem sa mojom konsatacijom da su oni koji su dosli sastrane uglavnom sponzori.

imam dosta prijatelja koji su crnogorci i u crnoj gori su manji od mahovog zrna a ovde kada dodju ... boca viskija na sto i foliranje i sponzorisanje ! nece oni da zene sa ove nase novosadjnake to ti skoro svaki kaze! samo hoce da se provode.

ne znam koliko si upucena ali bosani u novom sadu na drugi sastanak sa ribom odmah donos narukvicu. i za to imam jako mnogo primera.

samo pisem onako kako jeste. kao i skoro sve ostale teme ni ova se ne moze generalizovati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

xaxaxxaxaxaxa

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42
OS
MacOS X
Browser
Safari 416.12
Ja nisam rekao da nije zastupljeno u Evropi,nego da je manje ,a i te sponzoruse imaju vise stila pa nemoze ni da se provali dali su sponzoruse ili ne!Kod nas je dovoljno da joj vidim ponasanje,grimase i da vidim koliko je sati!  Smile
IP sačuvana
social share
Sha Bilo
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
MA, sponzoruse i sponzori su zastupljeni na svim meridijanima... samo sto u drugim zemljama postoje lepsi nazivi.. npr. brak...
Eto... Ivana i Donald Tramp... oni su se bas vencali iz ljubavi.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Note 10+
Tako je.
A i kod nas imas prvih full sponzorusa,zasto svi odmah pomislite na fensi balavice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Npr. posto mi je pored kompa Glorija...
Tekst o bivsoj mis turiznam... devojka od 22 godine...izleda... fino.. udata za nekog domaceg bizmismena... udata jer je posle par meseci veze zatrudnela.. ali to nema veze sa citavom pricom...
Kako se zna da je ona sponzorusa vise klase:
"Dogovorili smo se jos pre porodjaja: ako rodim kcerku, on moze da mi izabere bilo koji automobil, a ako dobijemo sina, kupice mi dzip"
I to izgovoreno sa sjajem u ocima i sa ponosom... eeee...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Sagem Sa djem
Treba pod hitno u škole uvesti predmet "Osnovi Logičnog razmišljanja",
siguran sam da bi ljudi manje patili i ovakve threadove otvarali
kad bi umeli da ukapiraju koliko je bitno da:

1. Budu obavešteni
2. Ne veruju svakakvim pričama
3. Ne generalizuju.

Pazi ti koliko ljude baca u bedak kad počnu sve fatalno da shvataju... te SVE devojke su sponzoruše, te ovo, te ono...

Ako ti se ne sviđaju nafrakane sponzoruše, uvek, ali UVEK imaš i drugačije devojke
koje razmišljaju na drugi način, koje će ti se više svideti i kojima ćeš se više svideti takav kakav si.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.