Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: pivski kvasac za povecavanje mase?  (Pročitano 13348 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
evo sada da ti detaljnije objasnim kako se kreatin uzima
prvih 7-10 dana ti je faza punjenja, tada uzimas 4 puta na dan po jednu kafenu kasikicu (kada ustanes, u vreme rucka, pre i posle treninga)
posle 10 dana dozu smanjis na 2 kasikice, pre i posle treninga, ne moras bas bukvalno pre treninga vec sat vremena pre.
nemoj da povecavas doze misleci da ces brze napredovati, pij puno vode, kreatin zadrzava vodu u misicima tako da izgledaju lepse, nemoj da pijes vikendomm, alkohol ti izvuce svu vodu iz misica tako da ti nista ne vredi to sto uzimas (znas ono -dzabe ste krecili- Smile)
ako imas para uzmi protein uz kreatin, uzmi i dekstrozu, ona nije skupa, ona uzbrava rad kreatina, brze dolazi u krv, pij je zajedno sa kreatinom.
tokom ciklusa teraj sebe da sto vise i vise tereta izbacis, tako ces masu nabiti, i naravno dobro se hrani
poz

hvala ti puna za ovo objasnjenje, videcemo sta ce da bude od svega ovoga. pozzz i hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6120c
a sto se tice tribulusa, nesto mi je sumnjivo, suvise je jeftin sa obzirom na efekat kakav ima, 1kg kreatina je skuplji od tribullusa.
ne znam sta da ti kazem, ja bi izbegao to...ipak je to dosta nepoznat teren, sa kreatinom, proteinima i sl. znas na cemu si, ovo mi ne uliva poverenje...
znam momka u teretani koji je to uzimao, nisam ga nista pitao, cudan je lik skroz, kao da je podivljao od tribulusa, 180kg benc
a uz tribulus uzima i metan i vinstrol kao zastitu. strasno sta radi sebi covek
moron... Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
HTC one s
i ja kazem brate da je moron, to je preterivanje, on pocne da drhti kada je guzva u teretani i kada nema slobodnih sprava za njega, uvek je u nekoj zurbi, a sto je najgore ne prica uopste sa drugima, jedino kada ga pitas nesto onda odgovori
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
Ne verujem da je taj podivljao zbog tribulusa,bice da je pre zbog metana,jer moja tri druga su to uzimala(tribulus,ne metan Smile ),jedan od njih jos uvek uzima,ali ne vidim neko bitnije poboljsanje,ni u masi ni u snazi...Ovaj Steva ide vec 9 godina u teretanu,sad je u zadnje vreme samo 'odrzavao' masu,znaci dodje i odradi za pola sata,pa je nedavno uzeo tribulus i neke aminokiseline,ali jos uvek radi bench sa 130,a nije se ni razvalio kao sto hoce,mada je krupan i ovako...

Meni je to ipak nesto sumnjivo,mnogo se pominju reci ' prirodna zamena za steroide' ,'prohormoni' i 'hemija'...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Tribulus.jpg
(155.75 KB, 654x1715)
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC one s
e samo hvale taj tribulus, svi koje sam pitao, ali ovog zadnjeg se bojim "stetna dejstva tibulus terestisa nisu poznata"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
To je i meni bilo najsumnjivije,ali videcu veceras ako budem isao  u teretanu malo bolje da se raspitam ..
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
ma tribulus nije nista posebno neko na njega reaguje neko ne , povecava prirodni testosteron
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Nokia 2600
Probajte picin sok !!!!!
Provereno 100% pomaže !!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC one s
a zasto ovi likovi kao Kalel se mesaju u ove teme.
e bas tako  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.