Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pismo podrške dr Vojislava Šešelja Tomislavu Nikoliću  (Pročitano 8961 puta)
22. Apr 2004, 13:42:13
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Томиславу Николићу - Београд

 

                        Драги Томо,

            После три и по месеца потпуне изолације указала ми се прилика да Ти пошаљем ово писмо, надајући се да ће оно стићи до Твојих руку. Слободно га можеш дати новинарима, што ће моје тамничаре додатно разбеснети, а мене сигурно обрадовати, јер се у затвору најпријатније осећам кад посматрам судије, тужиоце, чланове Секретаријата и затворско особље, препуне мржње и немоћне злобе што не могу да ме сломе и убаце у сопствену машину за ломљење свести и воље. Уз ово писмо достављам ти и текст моје предизборне поруке. Поруку прекуцајте, а претпостављам да још имаш листова са мојим бланко потписом. Прекуцану поруку можете дати новинарима и читати на митинзима, као што сте то радили у претходном изборном турнусу.

            Мени сваког месеца продужавају забрану било каквог контакта са спољним светом. Овог пута то је изричито образложено опасношћу мог утицаја на предстојеће председничке изборе. Уз то покушавају да ме понизе нудећи ми да се из управникове канцеларије, под строгим надзором само кући јавим. Иако ме много мучи недостатак било каквог контакта са породицом, на такво понижење сигурно никад нећу пристати, нити прихватити било какву дискриминацију у односу на остале хашке робијаше, па макар ме десет година држали изолованог. Уосталом, време ми не пролази узалудно, јер непрекидно нешто читам и помало пишем.

            Уверен сам да ћеш победити на предстојећим председничким изборима јер је српски народ већ схватио ко су му искрени и одани синови, а ко издајници и страни плаћеници. Твоји главни конкуренти, Маршићанин и Тадић, нису Ти политички, интелектуално и морално ни до колена, а о патриотизму да се и не говори. Мада сама по себи не доноси посебно значајна уставна овлашћења, председничка функција би ти омогућила да још ефикасније критикујеш владу, која ће се вероватно ускоро и распасти.

            Пре нешто више од месец дана преместили су ме у затворски блок у коме је смештен Слободан Милошевић. Сваког дана се дружимо и разговарамо о најразноврснијим темама. Милошевић се одлично брани, пун је ентузијазма и свестан да се бори за интересе отаџбине и Српства. Психички га само погађа оркестрирана хајка против његове породице. Српски непријатељи сматрају да га управо тако могу сломити. Врхунац се десио јуче када су РТС и БК објавили да је неки криминалац у улози заштићеног сведока изјавио да је Милошевићев син Марко нудио пет милиона марака за Ђинђићево убиство. Такву вест је полиција лансирала још пре неколико година, али су Ђинђића несумњиво убили они исти коју су га довели на власт. Било би добро да се још одлучније у Народној скупштини и преко медија супротставите прогону Милошевићеве породице.
 


др Војислав Шешељ
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 47
Bas ga je lepo podrzao. Mislim Tomu Nikolica...

Radikal jel' znas sta je Neron rekao kada je umirao:

"Koji glumac u meni umire!"

Tako ce Voja da zavrsi: igrace srpskog nacionalistu iz XIX veka u tragediji sa haskim tribunalom, a zmurece na cinjenicu da su producenti sa Zapada.
Potpuno se poistovetio sa nekim stereotipom lika "patriote i nacionaliste". Bas kao i Neron mislice na kraju da je bio ono sto zaista nije.
E tako ti je to sa Vojom: hteo bi kao i njegov duhovni otac (ex El presidente SM) da prekroji Zapad po svojoj meri.
Ne ide...
Bilo bi sve ovo mnogo smesno, da nije stvarno.

Na jednom mu odajem priznanje: dobrovoljno je otisao u Hag i time nas nije uzeo kao taoce.
IP sačuvana
social share
Ukupna inteligencija svih ljudi na planeti je KONSTANTA. Stanovnistvo se uvecava!
**********************************
The devil finds work for idle hands to do.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Баш лепо, немам речи, апсолутно у духу досманлијског тумачења истине и накарадних анализа, само си мало побркао неке лончиће и занемарио најбитније чињенице. Нерон је водио освајачке ратове, освајао Британију, док је Шешељ бранио свој народ на тариторији на којој је тај његов народ вековима живео. Такође Нерон је био омражен од стране свога народа, био је прокужен и изазивао гнушање својих суграђана, док је Шешељ омиљена личност у Србији, народ га воли и цени што најбоље говоре и резултати избора на којима је идеологија којој је он посветио свој живот однела убедљиву победу.

Ко је чији духовни отац најбоље говоре месеци које је Шешељ провео по Слобиним затворима, митинзи на којима су су слобини снајперисти држали на нишану окупљене радикале. Са друге стране досманлије су углавном сви само декларисане демократе док су у суштини само мутирани остатци комунистичке идеологије. Да овде не набрајам ко је све био члан ЦК СКС, члан универзитетског комитета СКС, члан ИО ГО СПС, организатор Милошевићевог контрамитинга, аутономашки комунистички функционер, ко и дан данас формира владу уз подрку СПС-а (и то оног најгорег дела који је од СПС-а остао, ликова за које је Слоба недостижна људска величина Smiley). Да мало сагледамо како досманлије (под овим термином подразумевам све оне који су сачињавали изворни ДОС) воде сопствене партије, искључиво лидерске, без права на другачије мишљење, о фракцијама и да не говоримо, чист тоталитаризам и комунистичке методе владања. Чим се појави другачије мишљење од газдиног, настане нова странка.


Пркос.
Слобода.
Шешељ!
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
PRKOS
SLOBA
SESELJ Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 47
Seselj nikada nije branio svoj narod. Uvek je bio u ljubavi sa Milosevicem, osim kratkih perioda kada su se sukobljavali oko metoda kako uniziti Srbiju, jer su jedan drugom trebali.
Da li se secas sta je Seselj govorio pre 1991? Posle je mutirao u komunistu!
Radikal, srpski interesi se ne stite tako sto ces zaratiti protiv celog sveta.
Daj, napisi mi scenario sta ce biti ukoliko Toma osvoji vlast. Da li ce biti desanta na Hag?
Jel' cemo brzo napredovati u ekonomiji i industriji. Pojasni!
Mozda ne bi bilo lose da uz svaku reku napravimo cevabdzinice, rostiljnice itd. kao sto je bilo ne zemunskom keju.
Dalje, sta mislis koja ce zemlja da nam pomogne? Svako se okoristio nama 1999 godine (Rusija dobila nove kredite, Kina usla u STO, Madjarska usla u NATO itd.).
IP sačuvana
social share
Ukupna inteligencija svih ljudi na planeti je KONSTANTA. Stanovnistvo se uvecava!
**********************************
The devil finds work for idle hands to do.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jebiga ja nisam simpatisao radikale preterano dok nisam cuo sta su planovi i program za parlamentarne izbore. To je zaista odlicno koncipirano bilo.
Sada pomalo pocinju ponovo da nerviraju sa ovim pricama "hajke na nas, mi jadni i sl" jer tako kako je sada je uvek bilo. Sto se do sad nisu bunili.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
@Volshebny
Причаш најобичније неистине. Никада Шешељ није био у љубави са Милошевићем, па чак и када смо партиципирали у власти то није било из љубави него из нужде јер су све остале странке биле једноставно неприхватљиве, отворено су сарађивале и биле финансиране од оних који су бомбардовали нашу земљу, једино је Милошевић био колико толико спреман да брани државу од агресора. Иначе ти твоји `кратки периоди када су се сукобљавали` су много дужи од оних када се нису сукобљавали. СРС је био у влади 2 ипо године и још шест месеци током 93 је подржао мањинску владу социјалиста. Значи то је три године што је далеко мање од нпр. великих демократа и чланице ДОС-а, Нове демократије, који су 5 година чак били на изборним листама СПС-а. КАда би кренули редом да набрајамо ко је све од досманлија сарађивао са Милошевићем то би се одужило, ето ти социјалисте Човића, ето ти подршке ДС-а социјалистима током 93-94, ето и Вука у савезној влади 99, ДСС и г17 данас владају уз помоћ СПС-а, о примерима сарадње на локалном нивоу је излишно и причати. И све то из најприземнијих политичких интереса и користи, док са друге стране ми смо у тај вид сарадње ушли потпуно свесни да ће нам то политички много шкодити али нам је одбрана државе била на првом месту. Чак и када се погледа жестина којом је СПС режим нападао политичке противнике, по броју сати проведених по затворима, по количини лажи и најпрљавије медијске сатанизације, далеко је више нападана Радикална странка него читава демо(но)кратска опозиција.

Колико је Шешељ био посвећен раду на одбрани народа најбоље говори број добровољаца које је Српска радикална странка упутила на ратиште, неколико стотина добровољаца радикала је у тој одбрани народа дало своје животе. Сам Шешељ је лично обилазио прве борбене линије  и једном таквом приликом чак био и рањен у руку, Томислав Николиће је 4 месеца провео као добровољац на ратиштима по Славонији док је син Томислава Николића, који је тада био подпредседниок владе, сво врме НАТО бомбардовања провео у војсци на Косову. За разлику од социјалиста који су своју децу крили а туђу слали у рат, за разлику од досманлија који су се крили ко мишеви у рупи, који су бежали `на сигурно` код оних који нас бомбардују, радикали су увек били на првој линији одбране.

И та прича да смо ми заратили против `целог света` (каже се читавог света, цело је само јаје Wink) највише говори о твом начину размишљања и спремности да занемарујеш истину и наш национални интерес зарад обрачуна са политичким неистомшљеницима. Нисмо ми заратили него смо нападнути! Ми смо се бранили, бранили смо свој народ и своју државу од агресора, нисмо ми ишли негде да ратујемо него смо се искључиво бранили на територији која припада српском народу и српској држави.

Што се тиче економије и индустрије, у односу на то како смо напредовали у последње три године горе не може бити. За неверовати је да је за врема санкција и бомбардовања је далеко више привреде функционисало, да је више фабрика и производило неку рубу него што је то случај данас. Санкције су скинуте, сви нас одједном воле и шаљу нам помоћ, силне `донације` и инвестиције су стигле и шта је са тиме урађено? Уместо да се средства уложе у производњу велики `експерти` су попуњавали рупе у буџету и сретства су ишла у јавну потрошњу и на куповање привидног стандарда који је без јаке привреде и домаће производње ко кула од карата, једноставно ако нам заврну славину народ ће бити гладан. По подацима од јесенас (сада је процанат још већи) приватизовано је 65% привреде, и то оних највреднијих и најпрофитабилнијих предузећа и уместо да се те паре уложе у производњу, да буду замајац који треба да покрене привреду, оне су отишле ко зна где, а производња не да није стимулисасна и повећана него је уништавана. Када се данас све то сагледа очигледно је да то није случајно него да су продане душе слушале налоге споља, да су морале да врате услугу онима који су финансирали њихов долазак на власт и да намерно обарају производњу а тиме и вредност предузећа, да их вештачки уводе у дугове како би страни налогодавци што јефтиније прошли. Исто оно што су радили социјалисти за своју корист досманлије су наставиле да раде, само што су ћар морали да деле, како са страним налогодавцима, тако и са криминалцима и мафијашима који су их на власт довели заједничким снагама. Спољнотрговински дефицит прошле године је износио преко 4 милијарде и то је неколико пута више него што је било у периоду пре петог октобра 2000-те.

Што се тиче Земуна и тих киоска којих никако да се оканите свих ових година и који су очигледно најјачи аргумент у олајавању радикала, није то ништа тако страшно. Када је народ десет година изгладњиван санкцијама, када је многима буквално угрожена егзистенција, када има огроман број незапослених, када треба збринути стотине хиљада избеглица, тада је драгоцена сваки начин да се људима омогући да раде и да зараде, да прехране своје породице. Нека естетика је у таквим тренуцима најмање битна, а и када се буду створили други услови да се људима обезбеди егзистенција најлакше је киоске и уклонити, у крајњој линији нико неће да ради у киоску ако има неку бољу алтернативу. Када смо већ код Земуна, од како су радикали отишли са власти ни један метар пута није асфалтиран, ни један метар водовода и канализације није изграђен, ни једна фасада није обновљена, ништа од онога што је била карактеристика наше владавине у Земуну није настављено. Тога су и грађани Земуна више него свесни и због тога у Земуну СРС убедљиво побеђује.

Питаш која ће земља да нам помогне ако радикали дођу на власт. Питам ја тебе која нам је земља помагала протекле три године? Имамо ли данас, после три године увлачења и понижавања неког стратешког партнера, неку велику силу која подржава наше националне интересе? Пре петог октобра 2000-те године причане су приче како само треба сменити Милошевићев режим и како ће нам одма потећи мед и мелеко, како ће сви да нас воле и како ће престати антисрпска политика коју је водио запад. Питам ја тебе шта је то данас нама суштински боље? Радикали су спремни да сарађују са свима, и са истоком и са западом, али на равноправним основама, ово од 5. октобра до данас се никако не може назвати сарадњом, сарадња подразумева обострани интерес а не пуко извржавање наредби и спровођење туђих интереса. Ми радикали нећемо да служимо никоме са стране него свом народу и својој држави. Да би те други поштовали мораш прво поштовати сам себе.

@SerbianFighter
Ко каже да се нисмо бунили? Увек смо скретали пажњу на то у оноликој мери колико је та појава била присутна. Јесенас је кампања за председничке изборе била прилично коректна, није било толико много тих прљавих подметачина и лажи, и тада смо јасно то и похвалили и у јавности рекли да је све углавном било коректно. За парламентарне изборе је у почетку такође било у реду, али су касније кренули са ниским ударцима. Међутим за ове изборе су са прљавом кампањом почели два месеца пре избора, кампања још практично није ни почела а они су кренули са систематским испирањем мозга јавном мњењу са којекаквим измишљотинама и лажима. У складу са тим странка је и реаговала. Не видим разлог за што не би то причали, зар треба да ћутимо и трпимо очигледан неравноправан положај?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne treba da cutite... treba da se borite... ali ne da kukate... vucic mi je ekstremno simpatican bio uvek sa svojom bebi facom i bebi glasom... a i komsija mi je... ali ipak... ne lezi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Ма ко бре кука? Прочитај његов интервју и видећеш да не кука нити било кога било шта моли него упозорава и прети да ћемо променити начин политичке борбе. Ево ти и снимак гостовања Александра Вучића у Није српски ћутати, послушај па реци шта је ту кукање: http://slike.srsforum.com/mp3_audio/vucic-nsc.mp3
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
Изгледа да цео свет тренутно ништа не ради већ смишља којекакве хајке на радикале, Црвеног војводу и његовог дугогодишњег најбољег друга Слобу. И мене је као и Воју дубоко потресла та несрећна судбина Слобине породице која је цео живот крваво радила да заради који динар док су њигови вршњаци јако лепо живели као домаћи издајници и страни плаћеници.
Немојте нас више бранити, бригом ћете нас саранити.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.