Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Millennium i Harsh Realm na DVD-u  (Pročitano 9418 puta)
17. Apr 2004, 17:56:11
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Ove dve Karterove serije ce biti objavljene u DVD formatu ovog leta. Millennium je imao relativno zapazen uspeh, pogotovo za vreme prve sezone koja se smatra i najboljom. Serija je trajala tri godine, ali je gledanost znatno opala pri samom kraju. Verovatno ce ostati upamcena kao jedna od najmracnijih TV serija svih vremena. Oni koji su je pratili, razumece taj komentar. Harsh Realm ima svega desetak epizoda, ali je sama tema zanimljiva jer dosta nalikuje onoj iz filma "Matrix". Zanimljivo je da se Harsh Realm pojavio godinu dana pre pomenutog filma.  Smiley
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Drugu seriju nisam gledao... steta... ali prva... posle prve 2 epizode shvatio sam da treba sat vremena ranije da gasim tv nego obicno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Prvi ciklus je po meni odlican, pogotovo prve dve epizode  Smile Kasnije je Karter zapostavio Millennium ne bi li se skoncentrisao u potpunosti na X-Files, i to se osetilo... Bolje da nisu snimali dalje, ali...
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ideja serije ima kvaliteta, ali glumci koje je odabrao su... mislim.. dno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Mislim da bi ideja dobro prosla na filmu. Po meni je pilot epizoda i najbolja... Cak je i Karter izjavio da bi voleo da se vrati na prvu epizodu, i od nje "napravi" film. Pogotovo je "tajming" bio dobar, tj. pred sam kraj milenijuma.
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
I meni je zao sto nisam gledala HR... cini mi se da sam odgledala jednu epizodu, verovatno ni nju celu, pred kraj... i tek sam da nraju kad je prisalo "Created by Cris Carter" shvatila koja je serija.. nisam ni znala da se prikazuje... kad djavi-bu Pink ...... pa Pink...  

Milenijum sam gledala... atmosfera je bila nekako mracna mnogo... nije mi se svidjao glavni lik...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Onaj lik... jednostavno... mislim... sve ti je jasno kad uporedis njega zenu i dete Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Mogli su mnogo normalnijeg lika da angazuju za Milenijum (da ne bude naplasen).
I bas to sto je tamna bilo je zanimljivo, ali ono je previse sva radnja se desava nocu i niko bukvalno ne spava uopste.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
@TrustNo1

Hocu da imam takav slican avatar
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nema nista lepse nego kad tacno pogodis bit teme.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.