Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milan A. Kalinic - za ili protiv njega i njegovog rada  (Pročitano 23260 puta)
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
dzoni, ne sumnjam da je lik ok privatno i slicno ... mislio sam konkretno na deo kao mi koji ga ne poznajemo vidomo kroz medije.

znam da je tesko steci pravi utisak o nekome koga vidis na nekoliko minuta na nekom tv kanalu ali bas zbog toga i kazem da treba da bude apolitican. jer ipak je on "umetnik".

bila je jedna emisija na radiu o njemu ... i bilo je komentarisan njegov fizicki izgled. ne moram da vas podsecam da se on za jako kratak vremenski period napucao ... i sada je kao bilder ... a nije bio takav. mene konkretno ne interesuje koje je on sve koncentrate uzimao i sa cim se pucao ali dok to ne propagira ... jer on sebi radi sta hoce a to nije moj posao i bas me briga!

ipak je on medijska licnost a narod je na nasim prostorima malo specifican (dobar deo tog naroda) i cesto se inde onom filozofijom da sve sto je na tv-u  mora da je to dobro i da to tako treba!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia E72
On je glumac i treba da glumi. A politiku nek ostavi Tadiću i Vučiću.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
Lično ne volim niti jedan proizvod BK Grupe jer je to uvek čisti fake pa i i ovde isti slučaj!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia E72
StevieG, čoveče, slažem se sa tobom. Tu je poenta samo u parama. Znači, dođeš, platiš, položiš. A to dal' imaš talenta ili ne, ko te za to pita. Lično znam njih par koji nemaju veze životom po pitanju glume, a diplomirali su na BK.(među njima je i S. Karanović iz "Jelene")
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
evo ti spisak likova koji su kao nešto profesionalno i radili, a ja  ovde znam samo par ljudi

Aleksandra Balmazović (Atelje 212, pozorišta u Sarajevu, Ljubljani, nekoliko glavnih uloga u slovenačkim i srpskim filmovima, dobitnik nagrade Zlatni medved za najperspektivniju evropsku mladu glumicu, Berlin 2004)
Iva Štrljić (Pozorište "Garaža", Slavija teatar, predstave "Kafana pod zajedno", "Posle trideset godina", TV serija "Jelena", više reklama i spotova)
Milan Kalinić (voditelj TV kviza "Leteći start", TV serija "Porodično blago", Jugoslovensko dramsko pozorište)
Siniša Ubović (Narodno pozorište, sa trupom "Balkan-novi pokret" i predstavom "San o Balkanu" gostovao na festivalu u Edinburgu)
Srđan Jovanović (Atelje 212, Teatar T, TV serije, filmovi "Rat uživo", "Rane", "Virtuelna stvarnost")
Dejan Tončić (prvak Kruševačkog pozorišta, dobitnik nagrade Kruševačkog pozorišta za najbolje uloge 2002. i 2003., najbolje epizodne uloge na festivalu "Festić" 2001, najbolji mladi glumac na Festivalu Dani komedije u Jagodini, 2003.)
Miljana Kravić (BDP, SNP Novi Sad, Kikindsko pozorište, uloge na filmu i TV serijama)
Damjan Kecojević (Narodno pozorište, filmovi "Lavirint", "Prijatelj", "Putovanje", "Krug", predstave "Rodoljupci", "Antigona u Njujorku" BDP-a, "Polaroidi", "Jezički rulet" NP, "Zmijin svlak" Centra za kulturnu dekontaminaciju)
Ivan Đorđević (prvak i upravnik Vršačkog pozorišta, više uloga u Kruševačkom i Pirotskom pozorištu, imao preko 30 premijera; dobitnik nagrade za ulogu u predstavama "Ah, to vreme uživanja", "Zvezdan", "Velimir i Bosiljka")
Mladen Obradović (Narodno pozorište, TV emisije, završio specijalističke studije mjuzikla na Univerzitetu umetnosti)
Đorđe Branković (filmovi "Diši duboko", "Sivi kamion crvene boje", "Jagoda u supermarketu", "Lavirint", "Normalni ljudi", predstave "Protekcija" u Bojanu Stupici, "Iza zatvorenih vrata" Ateljea 212, "Cipele od kengurove kože" BDP, pozorište Rex)
Bojana Ordinačev (emisije Obrazovnog programa RTS, TV serije "Mješoviti brak", "Jelena", film "Sasvim obična priča")
Ana Sakić (više predstava u Kruševačkom pozorištu i pozorištu "Dadov", "Pinokio", film "Diši duboko")
Đorđe Erčević (TV serija "Jelena", film "Karađorđe i pozorište")
Igor Benčina (Novogodišnji program RTS, TV serija "Jelena", TV emisije, predstava NP "Unosno mesto")
Nikola Krneta (više predstava u pozorištu "Boško Buha", "Zečji nasip" i "Poručnik sa Inišmora" u Narodnom pozorištu, film "Profesionalac", omnibus "Flert", niz TV drama, pobednik takmičenja u besedništvu "Lux Verbi 2003.)
Tijana Mladenović (TV serije "Kazneni prostor", "Stižu dolari", "Lisice", "Boje grada", Novogodišnji program, predstava Nikšićkog pozorišta "Tramvaj zvani želja", "Hadersfild" Jugoslovensko dramsko pozorište)

Na njihovom sajtu piše da su ovi našli profi angažman, bilo kakav, pa vi prosudite!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia E72
Da, nekoliko ih poznajem. . .
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
bas je onako kako se i kaze ... pare vrte gde burgija nece!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
On je glumac i treba da glumi. A politiku nek ostavi Tadiću i Vu�iću.

apsolutno se slazem sa ovom konstatacijom...
kada vec tezimo tom svetu neka ima dve struje ali sa jednim drzavno-nacionalnim interesom bas kao i u americi a ne da se bilo koji lik pojavi na tv i da izbacuje svoje stavove i da dobije titulu politicara i naravno uspesnog coveka!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


radimo sta ne volimo da kupimo sta nam ne treba

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 28121
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson AINO U10
vise me zanimaju voditeljice!!!!  Smile
IP sačuvana
social share
potpis obrisan po preporuci par skorpija
______________________________ ___________________
Stvari imaju onoliku vaznost koliku im mi damo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
HTC Diamond 2
nbns,
Jel ti znas licno Milana pa pricas tako ili je to samo na osnovu onoga sto si cuo od nekog?
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.