Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rak- pobediti ga fitoterapijom ili makrobiotikom  (Pročitano 79819 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Munka, videla sam to svojim ocima. Odatle moje misljenje. Svakako cu skoncati u mukamas, sto pre to bolje.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Svi cemo da skoncamo, pa necemo valjda zdravi da umremo ... te generacije su prosle  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
taman posla, mozda me nisi razumela. rekla sam da je fatalna bolest, rak ovoga-onoga, kraj je izvestan zar ne? tu sene bih vise  mucila nego sto bi me mucio. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
rak nije fatalna bolest Sandra. Cak su vece sanse da ces preziveti ukoliko ga otkrijes na vreme, a i zavisi sta je zahvatio i kakva je prognoza... da ne sirim sad pricu.

Daleko bilo kad bi oboleli mislili da je to to, kad dobijes dijagnozu, dani su ti odbrojani... nemoj molim te tako da mislis, to nema ni malo veze sa realnoscu.

Tesko jeste, mukotrpno uglavnom, ali je ishod uvek neizvestan, treba se boriti i preziveti, a preventiva je takodje jezivo vazna.

Postoje mnogo gore bolesti od tumora... npr multipla skleroza je dugorocna i jeziva bolest, a znas li koliko mnogo ljudi zivi i radi sa njom ... desetinama godina se muce i pate .. pa lupus, pa otkazivanje bubrega, secerna bolest ... zamisli da citav zivot ides na dijalize ili pola zivota ili da polako umires od secera da ti seku prvo jednu nogu, pa drugu ... ajde, kad tako sagledas kancer mu dodje kao dar sa neba  Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
MunkaZe nacin na koji ti to ispricas ispade da je rak jos i cool.  Smile
Zanimljivo je kad se ljudi koji veruju u ove alternativne nacine razbole momentalno idu kod lekara bez da razmisljaju o srebrnim vodama, raznim hokus-pokus medodama aka trece oko i ekipa. Duboko u sebi znaju da su sve te metode bullshit pa odlaze kod lekara. Tek kada zvanicna medicina ne uspe onda odlaze kod raznoraznih vraceva u fensi odelima po pomoc u stilu daj sta das.
« Poslednja izmena: 16. Nov 2010, 18:30:13 od noob_saibot »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Apple iPhone SE 2020

Kao da se vas dve nesto pitate....a ti Sandra - sasvim sam sigurna da se ti ne bi tako olako predala, mislim ne dao Bog da imas neku bolestinu, borila bi se itekako...


Jesam li rekla... da mi je ovo jedna od omiljenih pesama...  Smile



Inace... da se manemo zezanja... Za ovih svojih 29 godina videla sam i previse slucajeva u kojima je ljudima obecavano kako ce sigurno, sigurno, sigurno ozdraviti... i sve ce sigurno, sigurno, sigurno... biti bolje... samo da uzmu ove pilule... i ovaj prasak... i okace taj feng sui tu i tu... a mozda i onaj kristal... a sto sam cula za magicno govance tasmanijskog djavola...

Eno ih... od Bezanije, preko Novog groblja, Lesca.... Orlovace... a ima ih i po drugim mestima u Srbiji...
I to su sve osobe sa imenom i prezimenom... i objektivno... koje su zasluzivale da zive dug i bogat zivot... mozda vise nego ti i ja...

Tako da... mozda kombinacija alternativne i zvanicne medicine moze da dovede do produzenja zivota za par meseci... ili par godina... ali Smrt uvek i neumitno dodje po svakog od nas...

To nije depresija. To je zivotna cinjenica. Smrt je zivotna cinjenica, kraj zivota. I kao takvu... treba je prihvatiti kao nesto normalno... Ne slaviti... to vec imamo sa dacama i opijanjem na groblju... samo... prihvatiti.

Inace.. ja sam veliki pobornik eutanazije i cim se to pitanje regulise u nasoj drzavi, nameravam da sacinim dokument  kojim ce lekar biti ovlascen da u odredjenim slucajevima iskljuci aparate. Nisam fan agonije.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ova tema je otisla u pogresnom smeru. Zasto bi lecenje lekovitim biljem bila hokus-pokus metoda?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Rak je izlečiv - sve je izlječivo

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Mogu da vam ispričam kratku priču (koja nije priča) o svom ocu, koji je još uvek živ i zdrav, koji ima 85 godina, kojemu je pre 7 godina dijagnostikovan rak bešike, za koga me je lekar upozorio da je to težak oblik raka bešike i da mogu svašta da očekujem, vrlo ubrzo.
Kao što napisah, moj otac kad umre, umreće od starosti a ne od raka.  Dijagnoza nije bila pogrešna, nego je imao sreću da naiđe na urologa koji ga je odgovorio od operacije i koji mu nije preporučio ni zračenje, imao je sreću da mu od samo jedne hemoterapije bude jako zlo pa je odustao od sledećih, imao je sreću da nam (ovde sam se uključio i ja) jedan drugi lekar preporuči B-17 (Laetril) i odgovarajuću dijetu uz to, imao je sreću da čujemo za čaj od "Velike mlečike" (Rusa, Rosopas, Chelidonium Majus).
Samo da znate, rak je potpuno, čak ni previše teško, izlečiv ali samo ako vam alternativa nije poslednja već prva opcija.
B-17 se od skoro može nabaviti i u Srbiji.  Reklame i telefoni nisu dozvoljeni, ali ovo je vrlo važna informacija, pa ako moderator dozvoli, evo ga moj mail pa mi se javite privatno: zseatovic@gmail. com
IP sačuvana
social share
Rak je izlječiv - B17 dostupan u Srbiji i Hrvatskoj
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Apple iPhone SE 2020
Kod starih ljudi rak sporije napreduje nego kod mladih...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
imam rak jednjaka. Poceo sam sa cajevima,pijem i hajducku travu-neven-koprivu. Dali neko zna sta bi trebao da jedem,kakva treba da bude ishrana,i dali neko zna nesto o magnetima dali pomazu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.