Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rak- pobediti ga fitoterapijom ili makrobiotikom  (Pročitano 79806 puta)
17. Feb 2006, 22:00:42
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kad me je muka naterala i kad nisam znao ko sta prica i kome da verujem ozbiljno sam poceo da proucavam dejstvo lekovitog bilja u borbi protiv malignih tumora.Necete mozda verovati ali trud se isplatio tako da sam "za sada 100 %" cist i da ogromnog tumora na zeluicu nema.Podrzavam zvanicnu medicinu i istu nisam odbijao.Cinjenica je da lekovito bilje treba da poznajemo i da ga treba koristiti u svakoj situaciji i ne predavati se dok se ne iscrpe sve mogucnosti istog,a one su ogromne da ne poverujete.Makrobiotiku sam primenjivao nepuna dva meseca i verujte nisam mogao da izdrzim a i naglo sam poceo da gubim na tezini a slozicete se verovatno sa dijagnozom tumora ovo bas i nije neki napredak,nego cak sto vise i izaziva ogroman strah.Voleo bi komentare na ovu temu a i ako vas nesto vise interesuje mozemo da prodiskutujemo.
A "ON"je najveci krivac sto sam se okrenuo fitoterapiji i koliko toloko zdravm zivotu.

[Edit by SerbianFighter: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 17. Feb 2006, 22:06:52 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Ne narusavajte svoje zdravlje,dovoljno vam ga drugi narusavaju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


seti se da zaboraviš...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1734
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia 
Objasni molim te neupućenom šta je fitoterapija...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Lecenje LEKOVITIM BILJEM
IP sačuvana
social share
Ne narusavajte svoje zdravlje,dovoljno vam ga drugi narusavaju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


seti se da zaboraviš...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1734
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia 
To ima neke veze sa Brojsovom terapijom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nema nikakve veze sa Brojsovom terapijom izlecenja nego upotrebi caja napravljenog od lekovitog bilja.A sto se tice Brojsove terapije,nemojte me pogresno shvatiti,ali licno u nju ne verujem.Sve sam probao i pokusavao,ali samo sa lekovitim biljem sam dobio rezultat.KOnzumirao sam zdraviju hranu.Sve sto vam pisem,pisem iz licnog iskustva,i nisu to price rekla-kazala,sve se to meni desavalo.
IP sačuvana
social share
Ne narusavajte svoje zdravlje,dovoljno vam ga drugi narusavaju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 684
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ako je kod tebe uspelo, svaka cast, ali za svakog ko se lecio tim nekim prirodnim preparatima i svoje ozdravljenje njima pripisuje ima mnogo vise ljudi kojima je to samo ubrzalo ono neizbezno. Ono sto kod mene posebno izaziva sumnju kod mnogih prirodnih 'lekova' protiv raka je to sto tretiraju sve vrste raka kao manje vise isto, a svako iole upucen u materiju zna da se mehanizmi razlicitih vrsta raka uveliko razlikuju (osim onog najosnovnijeg principa o deljenju celija), pa cak i da "rak zeluca" kod jednog pacijenta nije nuzno isto sto i "rak zeluca" kod drugog pacijenta kada lekar vrsi analizu kancerogenih celija da bi ustanovio dijagnozu i mogucnost lecenja. Zato se i dijagnoze razlicitih vrsta raka razlikuju od gotovo sigurnog izlecenja do gotovo sigurne smrti. Medjutim, imam potpuno razumevanje za obolele koji su spremni sve probati ne bi li ozdravili nakon sto ih konvencionalna medicina otpise i mislim da bi svako to u njihovoj situaciji barem razmotrio...
« Poslednja izmena: 18. Feb 2006, 11:45:46 od rade_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
hm.. placebo efekat...
mada, ne treba odbacivati da se lekovitim biljem i pravilnom ishranom mogu sanirati neke posledice ovog opasnog oboljenja... na kraju krajeva, cak i ziviotinje znaju koje biljke da jedu kada su bolesne... a, savremena medicina ne daje odgovor na sva pitanja..
btw. posmatrajuci neke moje drage osobe... nazalost, rak ne moze da se izleci.. vec samo da se zaleci... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Drago mi je da se povela diskusija na ovu temu koju sam postavio sto ide ,nazalost,u prilog mojim tvrdnjama da je interesovanje veliko I da ,svidelo se to nekom ili ne,u Srbija vlada  “epidemija malignih oboljenja”.
Ne slazem se sa vama da nema izlecenja nego samo zalecenje,jer sam upoznao mnogo osoba koja su se IZLECILA pre 15,20 I vise godina a nisu pristajala na terapije zvanicne medicine niti su operisani.Znaci samo su koristili iskljucivo alternativne nacine lecenja.
Tacna je tvrdnja I da se mi oboleli od ovajvih oboljenja hvatamo I za slamku spasa ali je ta slamka mene spasila (za sad).Ja sam svestan I mogucih metastaza I svega ostalog.
Takodje nedam za pravo nikom da kaze mojoj porodici “pokusacemo sve ali nazalost sanse su male,svesni ste toga itd”,nikom nema pravo da mojoj familiji kaze da mi je ostalo jos toliko zivota.Tu su strasni momenti,odmah se prevodi imovina na decu,”kuknjava” kod svih clanova obitelji sto bi narod rekao “BOZE SACUVAJ”.
Samo osoba koja koja je obelela od malignog tumora zna kakav je psihicki udarac momenat kada vam neko saopsti  “Vi ste oboleli od raka” isto se moze odmah prevesti vi ce te dragi gospodine-gospodjo ubrzo umreti nazalost”.
Lek nije pronadjen,ali opet ponavljam nikom ne dajem za pravo da ospori ono sto sam ja uradio u mom slucaju,I da u drugi red stavlja alternativnu medicinu a posebno fitoterapiju.
Pa na kraju krajeva I lekari u bolnicama ne zabranjuju alternativu a neki je cak I preporucuju.
IP sačuvana
social share
Ne narusavajte svoje zdravlje,dovoljno vam ga drugi narusavaju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
licno vise verujem u alternativne (citaj "prirodne") nacine lecenja, prosto zbog toga sto je ljudski organizam tako sazdan da moze sam da regulise sve anomalije koje ga zadese. samo treba da mu pruzimo sansu, i da ga slusamo.
sto se tumora konkretno tice, nekako najvise verujem u lecenje gladovanjem. tu postoji jedna prosta logika: kad nema dovoljno hrane - energije koja se unosi, organizam pocinje da crpi energiju iznutra, i to prvensveno razlazuci svoje delove koji prirodno nisu njegov sastavni deo, a zatim i delove koji nisu od vitalnog znacaja. u ovom slucaju je to maligno tkivo, tj. tumor.
u literaturi postoji mnogo primera izlecenja tumora gladovanjem, a cini mi se da u rusiji postoji i klinika koja se time bavi (za ovo nisam u potpunosti sigurna, mislim da sam negde naisla na takav podatak).
tako da....

generalno, ako se covek preda, onda mu zaista nema pomoci.
znate ono: sve ide iz glave....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne mogu te demantovati jer sam  tim stvarima i ja citao.Izgladnjavanje organizma povlaci za sobom i gubitak ne tezini sto moze biti jako opasno,posebo od bolenika koji primaju hemioterapiju.
Caj od 9 vrsta lekovitih biljaka (od kojih je jedna otrovna) licno sam napravioi na svom organizmu isprobao,a u zadnjih 3 meseca  javilo mi se vise ljudi kojima sam napravio caj i koji iste koriste te na 80 % ima vidnog poboljsanja.Uskoro ce se javiti i oni na ovaj forum pa mozete i sa njima da prodiskutujete.Ovo nije nikakva reklama ili nesto slicno jer cajeve nisam naplacivao i iste sam poklanjao.
I ponovo napominjem vratite se ljudi zdravomj hrani io iskoristite blagodti koje pruza nastupajuce prolece,hranite se zdravo dok ste zdravi a ne kad nastupi bolest pa se onda udaramo u glavu i pocenje i vera u Boga,alternativu i slicno.
Zdrav covek ima hiljadu zelja,a bolestan samo jednu.[b][/b][u][/u]
Pozdravljam vas sviju i poslusajte ove savete.
IP sačuvana
social share
Ne narusavajte svoje zdravlje,dovoljno vam ga drugi narusavaju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.