Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da znaš da li on uopšte hoće vezu  (Pročitano 3216 puta)
17. Feb 2006, 02:13:01
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Kako da znaš da li on uopšte hoće vezu

Htela bi da saznaš što više o svojoj novoj simpatiji, ali ti je neprijatno da izigravaš inspektora? Pa, ti i ne moraš da mu postaviš gomilu pitanja. Ono najvažnije - da li taj dečko uopšte ima potencijala za zabavljanje - možeš da otkriješ tako što ćeš obratiti pažnju na sledeće stvarčice.

NJegova prijateljstva
Ako se sa svojom "ekipom" druži od malih nogu, on je verovatno veoma lojalan, i zato bi bio i divan dečko. Ali obavezno proveri da li bi mogla da "trpiš" njegove drugare jer on ih se sigurno ne bi odrekao zbog tebe. S druge strane, ako tvoj "kandidat" izlazi isključivo s društvom koje je skoro upoznao, on možda ima teškoće s vezivanjem i uspostavljanjem poverenja. Daj mu nekakav "kredit" samo ako je nedavno promenio školu ili se preselio.

NJegov stil komunikacije
Ukoliko on voli da telefonira, to bi mogao da bude znak da nema strah od zbližavanja, odnosno da je dovoljno zreo za jednu "pravu" vezu. A ako daje prednost imejlu ili SMS porukama, postoje dve mogućnosti: ili je zaluđen tehnikom ( što svakako nije greh ), ili želi da "rediguje" svaki svoj "tekst", i tako sakrije određene segmente svoje ličnosti. Ipak, ako ti šalje poruke svakih pet minuta, nemaš razloga za brigu.

Omiljeni sport

Bavi se trčanjem, planinarenjem ili nekim drugim individualnim sportom? On po svoj prilici uživa u samoći. Ako si devojka koja čezne za provodom udvoje, ovo bi moglo da ti predstavlja problem. Međutim, ukoliko taj "čarobni stvor" trenira ili obožava neki od timskih sportova, on svakako nalazi zadovoljstvo u takmičenju i grupnim aktivnostima, pa ne bi bilo loše da probaš da se zbližiš s njegovim prijateljima. Tako ćeš ga lakše osvojiti. Naravno, on može da bude i neko koga sportovi nimalo ne interesuju. Osetljiva, izrazito nezavisna duša. U tom slučaju mu se približi na taj način što ćeš mu pokazati da i ti imaš crte koje te izdvajaju iz gomile.

NJegov redosled rođenja
Zamisli, i to može puno da ti kaže o tvojoj novoj ljubavi. Znaj da su najstarija deca obično odgovornija od svoje braće i sestara, da su ona srednja osetljiva i da žude za pažnjom i tetošenjem, a da su najmlađa kreativna i imaju buntovničku prirodu.
Prevela S. Prokić

KOLIKO JE OPUŠTEN

Ukoliko se tvoj lepotan teško opušta i među dobrim drugovima, on je nesumnjivo stidljiv. Da bi se takav tip izmigoljio iz svoje ljušture, nastupaj polako, bez preterane koketerije i suviše romantičnih gestova. Međutim, ako on luduje za žurkama, ti bi uz njega mogla sjajno da se provodiš. Zapamti, ipak, da bi tvoje potrebe možda bile zanemarene ako je reč o nekome kome je neprekidno potrebna pažnja gomile ljudi.

ODEĆA KOJA GA ODUŠEVLJAVA

Najviše te gleda onda kada obučeš običnu majicu i farmerke? Taj momak je sigurno prilično opušten, i ne dopadaju mu se previše "skockane" gospođice. Ali ako mu "vilica padne" kad ugleda neku s firmiranom garderobom, on je možda preokupiran statusom i prestižom. A ako "pada" na seksi krpice, mogao bi da bude nesiguran, neko ko traži osobu koja će stalno hraniti njegov ego.
   


Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dobar tekst, he!!! Pocetak texta misterija, ne znamo ni kako se zove???  Kraj texta obavljen posao, ukuvan ko domacinska sarma!!! U roku od 1min 28sec
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
uh..ocigledno onda nece vezu Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da budem iskrena,meni je stvarno dosadiloooo da razmisljam sta on hoce ili nece,zelim od sada da vodim racuna o tome sta ja zelim,a neki ce se,valjda,uklopiti u opis trazenog  Smile
Iskustvo me naucilo da kad je momak zainteresovan,nema veze da li je stidljiv ili vec sta,naci ce nacin da dodje do tebe...Ja sam se umorila od imanja razumevanja  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Ja sam se umorila od imanja razumevanja  Smile
i ja. to valjda ide sa godinama  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nikako...neka su mi zivi i zdravi,ali su mi cesto nejasni... Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pitas frajera???

Sasvim prosecna riba, a od 7mog osnovne nikad bez frajera, i to uvek sa dobrim macanima. Da vam otkrijem njenu tajnu? Ona momka pita, ako ne uspe pita sledeceg. Na kraju je stvarno dobrog frajera pitala za brak, on se premisljao 10tak dana i pristao (da ne poverujes!!!)

Mama i tata mogu biti verne sluge svojoj princezi, ali se za momke mora sama potruditi, takav je ovaj nesretni zivot, sta ces!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Verujem da takav nacin moze da upali,jednog ce ubosti...Meni smeta ako ja trebam da vodim kolo,splasne mi svako odusevljenje kad se mesaju muske i zenske uloge.Ipak vise volim kad je musko-musko,da bih ja mogla da budem zensko.
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nesto mi i nije vazno to musko zenske uloge..mada naravno volim da se osecam kao zensko..ipak cini mi se da se vecina danasjih mladica kad kazem mladica mislim na momke od 20-30godina plase ozbiljnijih veza..plase se samouverenih devojaka i jednostavno beze od njih..sve dok je muvanje, to je ok..cim se to malo uzobilji beze glavom bez obzira..volela bih da budem demantovana...ali..hm..mislim da vecina radije pristaje na flert nego na vezu..ako to ima uopste ikakve veze sa temom  Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
nesto mi i nije vazno to musko zenske uloge..mada naravno volim da se osecam kao zensko..ipak cini mi se da se vecina danasjih mladica kad kazem mladica mislim na momke od 20-30godina plase ozbiljnijih veza..plase se samouverenih devojaka i jednostavno beze od njih..sve dok je muvanje, to je ok..cim se to malo uzobilji beze glavom bez obzira..volela bih da budem demantovana...ali..hm..mislim da vecina radije pristaje na flert nego na vezu..ako to ima uopste ikakve veze sa temom Smile

Trebalo bi da postoji ravnopravnost.
Ja sam muskarac,i ne plasim se kada mi devojka pridje(mada se retko desava).
Narocito volim samouverene devojke.

Medjutim,ne moze se devojka svideti svakom mladicu.
Ustvari,zasto bi prilazila mladicu i blamirala se-sta ako je odbije ?
DEVOJKE NEMAJU HRABROSTI I SAMOPOUZDANJA DA PRIDJU MLADICU.

Takvi muskarci koji se toga plase verovatno se plase i kada oni pridju devojci.

Ko kaze  da ako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.