Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:04:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Proteini za povecanje mase? ?  (Pročitano 20688 puta)
13. Feb 2006, 22:58:07
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Da li neko koristi ove proteine koji su sada aktuelni u prahu sa raznim ukusima, naravno uz redovne treninge u teretani?I akoima neko kakva su vasa iskustva?Ima li efekta piti to?

[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 13. Feb 2006, 23:01:14 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
HTC one s
ja sam koristio dosta preparata (kreatin, metan, i par razlicitih proteina za povecanje mase)
kada sam krenuo u teratanu obim ruke mi je bio 34 cm, to je bio Februar, do Septembra ja sam obim ruke nabio do 40cm, tada sam koristio kreatin 500g, protein 4,5kg i dekstrozu koja pomaze efekat kreatina.
sada koristim protein, uzeo sam 5 kg, cisto da odrzavam masu, ruku sam nabio do 43 cm.
ali ako si pocetnik ne ocekuj previse od preparata, najbolje je da vezbas nekih pola godine pre nego sto bilo sta uzmes.
ako zelis da povecas masu najbolje je da pijes proteine uz kreatin i dobre obroke da imas, naravno sve to zavisi od toga koliko novca imas. za 500g kreatina i 5kg proteina treba ti oko 6000-7000 dinara, bez ishrane koja se mora sastojati iz ugljenih hidrata, belancevima, masti i proteina tesko je bilo sta postici, ishrana je najbitnija. i obrati paznju ako budes bilo sta kupovao, gledaj proizvodjace koji su, ima preparata koji su cisto smece, samo pare da ti izvuku, i izbegavaj steroide, to je put u jednom pravcu, ti mozda dobijes za mesec dana extra telo, ali iznutra se svasta desava, srce, kosa, jetra, bubrezi, libido, sve se poremeti
tvoja volja je najbitnija, sretao sam bruka mnogo momaka dodju u teretanu kao da vezbaju, prodje mesec dana, a njih vise nema. mnogo volje i napora je potrebno da bi se bilo sta postiglo, ako imas sve to,  onda samo napred.
i jos toliko ima toga za pricu, ali neki drugi put
sportski pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6120c
kao sto ti rece covek iznad, prvo vezbaj 'na suvo' 4-5 meseci, udji u formu, kad dodjes do neke stagnacije ako hoces proteine, zavisi od tvoje gradje, ako si kao ja (195cm, 90kg) dakle mrsav, uzimaj 'Gain'-ere, izbegavaj 'Whey' preteine, posto sam licno video milijardu mrsavih ljudi koji su ih uzimali i samo ih ispisali... Ono sto je najbitnije, koji god preparat uzimao, rasturaj se od treniniga i ne odustaj...Da ne zaboravim, bitna stvar i kod gainera je sto su dosta jeftiniji, prodavci i 'strucnjaci' ce ti preporucivati Whey samo da bi ti vise naplatili, Whey su cisti proteini, sto tebi ne treba dok gaineri uz proteine imaju i ugljene hidrate koji daju neophodnu energiju, u suprotnom ce organizam energiju za trening potraziti negde drugde a posto sala nema pocece da sagoreva samu misicnu masu pa neces nista uraditi..
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson k500i
ja sam koristio dosta preparata (kreatin, metan, i par razlicitih proteina za povecanje mase)

Pa onda ovo:
Citat
i izbegavaj steroide, to je put u jednom pravcu, ti mozda dobijes za mesec dana extra telo, ali iznutra se svasta desava, srce, kosa, jetra, bubrezi, libido, sve se poremeti

Nego ajde mi reci sta je METAN,ako ne steroid ? Smile
IP sačuvana
social share
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
HTC one s
dobro tada sam se zajebao, imao sam 18 god i stariji bilderi mi "preporucili" da uzmem to uz zastitu, ne znam da li ima nekih posledica, zdravlje i izgled su mi ok, samo sto sam posle prestanka uzimanja mnogo opao na snazi, tj dok sam uzimao za prve tri nedelje sam povecao kilazu ne bencu za 40 kg, a o masi da ne pricam, narastes kao kvasac. sada znam kada sam stariji i "iskusniji" da sam se opasno zajebao. Jbg svaka skola se placa...
poz Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
Ja sam probao samo Volumass 35,to mu ga dodje valjda gainer,posto ima 35 grama proteina i 44 grama ugljenih hidrata,i nekih 10-ak grama nekih esencijalnih aminokiselina i sagorevaca masti,ali od jedne mesecne 'porcije' nema 'leba,grama nisam dobio...Znaci,ili uzimati par meseci pa videti,ili se drognuti i nabiti za kratak period Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
HTC one s
iskreno ja sam probao svasta, ako nekog zanima neki preparat neka pita, valjda cu umeti da objasnim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson k500i
Isto tako i kod mene Smiley
Probao sam dosta toga,ako neko ima neko pitanje nek slobodno postuje Smiley
IP sačuvana
social share
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Po meni gainer-i nisu ni za qrac. "Popio" sam dve kutije od 5kg i nista mi nisu pomogli. Ukoliko hoces da saznas nesto vise od malo strucnijih ljudi probaj http://www.bodibilder.com/index.php?name=Forums pa odluci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson k500i
A ako hoces da budes jos strucniji idi na http://www.bodybuilding.com
IP sačuvana
social share
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:04:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.