Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dan Zaljubljenih - Ljubavne SMS poruke  (Pročitano 20373 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Evo imam ja tonu poruka. Skinite .doc fajlove i uzivajte u "narodnim umotvorinama"! Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone
ciglo  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 244
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia n73
Evo malo ljubavnih.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
sms.txt (33.56 KB)
IP sačuvana
social share
Uspeh se ne odlikuje znanjem niti snagom vec voljom koju posedujes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
**. Padaju zvijezde. Pomisli zelju koju vec dugo krijes u sebi.
Nezno me takni usnama svojim i sve ce se zelje ostvariti tebi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Ljubavi, jako mi trebas, jer osecam neki bol u dusi, a taj bol
mozes samo ti izleciti svojim osmehom, dodirima, poljupcima koje mi
ne mozes sada dati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
anea kako ti se svidjaju poruke
evo jos jedna
Ljubavi, jako mi trebas, jer osecam neki bol u dusi, a taj bol
mozes samo ti izleciti svojim osmehom, dodirima, poljupcima koje mi
ne mozes sada dati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
ili ova
Jednom kad zaboravis da postojim, kad zaboravis moje ime, kada za tebe budem samo tuga proslog vremena, ti ces meni nedostajati, bas kao ovog trena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Evo malo ljubavnih.
To @chupacabra, dodaću ih ovim mojim skupljenim(tj. download-ovanim) "umotvorinama"!   :pistoles:
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Leeeeeroy Jeeeenkins!!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 837
Zastava Lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola Motoluxe XT615
 Smile Smile ovo je najbolja ljubavna poruka koja sve devojke definitivno obara sa nogu Smile Smile

slusajte ovo:


ja te volim,
ja te obozavam.
hocu s tobom,
da se razmnozavam.


a!sta kazete , zar nije dobra!!!
samo da znate ( nije da se hvalim ali slobodno mozete da mi zavidite  Smile ) sutra na dan zaljubljenih je moj rodjendan , tako da mozete da pocnete da mi cestitate rodjendan , a posebno zenski deo foruma. Smile

(kakav sam ja egocentrik zar ne!!!)

[Edit by Cigla tel. Piši normalnim fontom, svako drugo naglašavanje fonta tj. promena boje istog treba da naglasi samo odredjeni deo u rečenici!
« Poslednja izmena: 13. Feb 2006, 23:48:06 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Citat
Ko si zapravo ti?Sudbina ili lepi hir,san koji se sanja ili sena koja me proganja?Ko si zapravo ti?Prividjenja ili mit,nesto sto boli ili neko ko me voli?   

  Dodao: dada
Pricam andjelima, lice mi na bebe, kako nisam sreo miliju od tebe... I da ne postoji na svijetu sila mocna kao sto je nasa ljubav bila...   

  Dodao: miki86
Ti me pitas koga volim Evo da ti odgovorim Brzo citaj prva slova Eto tebi odgovora   

  Dodao: miki86
60%znas da mi se svidjas, 70%znas da te sanjam svake noci, 80%znas da te volim, 90% znas da sam se zaljubio a 100% znas da te zezam!   

  Dodao: Lubina
Imas pravo na moju ljubav i ne moras da se boris,samo treba da je uzmes i nastavis da me volis.Cuvaj poruku srce te moli,poruka te podseca da te neko VOLI!   

  Dodao: Lubina
Neke slike vremenom izblede,mozda neke uspomene manje vrede,ali nije istina da ljubav vremenom prestaje,koga jednom zavolis zauvek u srcu ostaje.   

  Dodao: Lubina
Hej ti sa one strane ekrana imam nesto vazno da ti kazem,pazi dobro ja neznam da lazem.Imam jednu misao iskrenu i lepu-NAJVISE TE VOLIM NA OVOME SVETU!   

  Dodao: Lubina
Pogledaj na sat i sve ce ti biti jasno,niko nikog ne smara ovako kasno.To samo rade oni kojima je do nekoga stalo,a zasto ja to radim tebi razmisli malo!   

  Dodao: Lubina
Poljubac je stisak sto nista ne boli,kad te neko ljubi znaj da te voli.Poljubac je ruza sto divno mirise,najvise te ljubi onaj ko ti pise!   

  Dodao: GOLI
ve sakam site duri i zenskite
 Dodao: adrianica
Samo reci, samo kazi, sve sto hoces duso vazi, zbog tebe i glavu gubim, daj vec jednom da te ljubim!   

  Dodao: adrianica
Tako male stvari cine zivot moj, li ono sto mi fali poljubac je tvoj. Tako male stvari cine zivot moj, daj ponekad se javi - isti mi je broj!   

  Dodao: niki-boy
kada me volis znaci da me mrzis kada me hoces to znaci ti si glupa ako ja tebe volim to znaci da ti kazem idi iz mog stola   

  Dodao: GOLI
te sakam te sskam te sskam te sakam   

  Dodao: LimE_67
Kad me imas,dobro ti je.Kad me liznes,vlazim se.Kad me palis,ja se žarim.Kad me sises,ja se gubim.Kad seizgubim ti me gasis... ...tvoja CIGARETA!!   

  Dodao: dragan70
• Ti bi jednom ja bih vise, ti bi glasno ja bi tise, ti bi sporo ja bi brze,ti bi grubo ja bi nezno,ti bi danju ja bi nocu,ti bas neces kad ja hocu   

  Dodao: dragan70
• Pita majmuncic mamu zasto smo mi ovako ruzni?Mama ga tesi:budi sretan da ovako izgledamo da vidis ovog sto cita SMS kakav je...   

  Dodao: dragan70
• Hajde da se trampimo-ti meni srce svoje ja tebi poljubce moje, ti meni tvoje oci-ja tebi lude noci ti meni dusu svoju ja tebi ljubav moju... HOCES?   

  Dodao: dragan70
• Ako nocas cujes vetrove i gromove,ne plasi se to ja saljem Andjele saljem ih da cuvaju srce tvoje,jer ne zelim da drugi ukrade ono sto je moje!!   

  Dodao: adrianica
Jedno malo mace sad za tobom place, jer ga mace drugo nije zvalo dugo. U korpici svojoj sad se tuzno svilo, mene moje mace bas zboravilo!
Proviri na trenutak u moju dusu, u moja osecanja i tek tada ces znati koliko mi znacis. Volim te, ne varam te, ne lazem te, veruj mi kao sto ja verujem tebi!   

  Dodao: kagan
Ti si PREZENT mojih misli, budi PREDIKAT mog zivota, jer mi INFINITIVNA cula SUPERLATIVNO nalazu da cu sa tobom imati dobar FUTUR!   

  Dodao: kagan
Naucila si me da dan ima 24h, jedan cas 60 min, jedan minut 60 sekundi, ali niko me nije naucio da jedan sekund bez tebe traje vecnost!!!   

  Dodao: kagan
Da li cu na usnama doziveti poljubac tvoj? Da li ces osetiti topao dodir moj? Hoce li se nasa srca u zivotu sresti? Ili cemo ljubav na poruke svesti?   

  Dodao: kagan
Nocas se nesto lepo sprema,ti si kraj mene iako te nema,osecam ti usne i tvog dodira moc,ljubavi zelim ti LAKU NOC!!!   

  Dodao: kagan
Ne dozvoli da u tvoj zivot udju pogresni ljudi i izgubis bistrinu u tvojim ocima,da volis ono sto oni vole,da mrzis ono sto oni mrze,da mislis ono sto oni misle i da te nateraju da izgubis ono sto oni nemaju-MENE!   

  Dodao: kagan
V-reme leti... O-vo pisem... L-udo te volim... I-uzdisem... M-ojim srcem... T-uga vlada... E-h ljubavi gde si sada?!?!?!   

  Dodao: kagan
Primi ovu poruku od osobe koja je romanticna,pomalo prakticna,za ljubav fantasticna koja nekad zaboravi na sebe ali uvek misli na tebe!!!   

  Dodao: kagan
Pogledaj u zvezde i videces proslost.Pogledaj u srce mozda nadjes mene,pogledaj u telefon i videces ko stalno misli na tebe!   

  Dodao: kagan
Jedan savet cuvaj se,jedna molba ne menjaj se,jedna zelja ne zaboravi me,jedna laz ne volim te i jedna istina stvarno mi nedostajes
NEKO ko mi treba- pokraj mene nije. NEKO koga zelim u snu mi se krije. NEKO ko mi u zivotu znaci-u mislima mojim skita. NEKO koga ludo volim- sada poruku ovu cita   

  Dodao: kagan
Kroz sasavo polje sasava reka tece. Ja sasavo cekam tebe svako sasavo vece, ja volim tebe i sasave okice tvoje. Rekoh VOLIM SASAVO PILE MOJE!!!   

  Dodao: kagan
Zelim da me samo jedna osoba iskreno voli,zelim da me samo jedne oci gledaju nezno,zelim te usne da me ljube najsladje...zelim tebe...Trazim li previse?   

  Dodao: kagan
U zivotu postoje trenuci kad mi nedostajes,kad mi nedostajes tako jako da pozelim da te izvadim iz misli i zagrlim u stvarnosti...ovo je taj trenutak!   

  Dodao: kagan
IZASAO SAM NAPOLJE U NADI DA CU ISKORISTITI SNEG DA OTKRIJEM TVOJE TRAGOVE LJUBAVI,ALI VERUJ DA NISAM USPEO JER SAM ZABORAVIO DA ANDJELI LETE.   

  Dodao: kagan
Imam jedan jastuk i on mi je za dvoje,imam jedno srce i ono je tvoje,imam jedan zivot koji nista ne vredi ako sve to sto imam ne poklonim tebi.   

  Dodao: kagan
Primi 123456789 102030405060708090100 100010000100000100000010000000100000000 100000000010000000000 Poljubaca od mene,jer mislim na tebe!   

  Dodao: kagan
AKO ZADRZIS OVU PORUKU - VOLIS ME. AKO JE IGNORISES - OBOZAVAS ME. AKO NE ODGOVORIS - ZELIS ME. AKO ODGOVORIS - NE MOZES BEZ MENE. PITANJE: STA CES UCINITI?   

  Dodao: kagan
Ova poruka me kosta 3 dinara, 17 minuta razmisljanja, 5 minuta tipkanja, 20 sekundi cekanja, ali iz prilozenog truda se moze videti da mislim na tebe !!!   

  Dodao: kagan
Imam jedan zadatak za tebe: a)uzmi ogledalo; b)podigni ga u visini lica; c)poljubi to sto vidis...kad vec ne mogu ja...
Ako se probudis u ove sitne sate videces da neko misli na te. Ako te ne probudi zvuk poruke ove spavaj ANDJELE zelim ti slatke snove!   

  Dodao: kagan
Poljupci poljupci poljupci poljupci zelis puno poljubaca? ....stizu.... ________ I KISS! I i"".. '-oo----o"o--'   

  Dodao: kagan
Da ti kazem LJUBIM TE-rano je, da ti kazem ZELIM TE- glupo je, da ti kazem VOLIM TE- necu zbog sebe, reci cu ti samo NE MOGU BEZ TEBE!   

  Dodao: kagan
Zelim ti biti san u najlepsoj noci,rec ljubavi sto niz usne ce proci,misao sto ti se po glavi mota,zelim biti samo mali deo tvog zivota.   

  Dodao: kagan
Pogodi ko te je nocas silno pozeleo,u cijoj se toploj dusi sneg zabeleo,pogodi ko ti je usne pozeleo u snu,ma ne moram da te ljubim, samo da si tu.   

  Dodao: kagan
Kad zvezde budu prekrile nebo,spavaj moja mala bebo. A ja cu odavde paziti na tebe kao andjela cuvara stavicu ti sebe jer ja ipak mislim na tebe!   

  Dodao: kagan
Tvoja ljubav je potok sto iz raja tece,zbog tebe je moj zivot prepun srece,saljem ti poljubac sladji od meda jer si ti sve sto mi u zivotu treba!   

  Dodao: kagan
NEKA TI CAROBNI VEO DIVNIH SNOVA ULEPSA NOC KADA U MEKANI KREVET ODLUCIS POC. ANDJELI NEK CUVAJU ANDJELA MOG,POLJUBAC IZ SRCA SALJEM TI SVOG.   

  Dodao: kagan
PAZNJA! Ova porukica donosi srecu i dobro raspolozenje! Dakle,bar na trenutak uzivaj u osecanju da neko uvek misli na tebe.   

  Dodao: kagan
U mojoj psiholoskoj konstituciji manifestuje se apsolutna dominacija pozitivne energije za individualnost tvoje licnosti. Krace receno OBOZAVAM TE!!!
 Dodao: kagan
Naucicu vetar da sapuce tvoje ime,cvece da mirise na tebe, sunce da miluje kao tvoj dlan, zvezde da sijaju kao tvoje oci.I najzad,bices svuda oko mene!Volim te!   

  Dodao: kagan
U nocima dok zvezde sijaju Sanjam Te,u danima dok kise padaju Zelim Te,u mislima dok tugujem Volim Te,a u srcu dok god zivim Samo Tvoje Ime Ostace!!!   

  Dodao: kagan
Veceras dok noc bude tiha i dok medeni mesec bude sjao, seti se da neko ne moze bez tebe i da bi taj neko za tebe zivot dao.   

  Dodao: kagan
Ja te svake sekunde, minuta, dana, sumraka, noci, zore, jutra, nedelje, meseca, praznika ...uh... godine, decenije, stoleca, milenijuma, ma bez prestanka te volim!!!   

  Dodao: kagan
Veliki poljubac samo za oci koje me ne gledaju,samo za usne koje me ne ljube,samo za ruke koje me ne grle,samo za tebe, JER TE NEMAM KRAJ SEBE!   

  Dodao: kagan
Ako procitas moju poruku dugujes mi zagrljaj, ako izbrises - poljubac, ako umemorises - izlazak, ako odgovoris - sex, ako ne odgovoris, onda mi dugujes SVE!   

  Dodao: kagan
Zajedno gradimo svet u kome se ni jedna misao nece izgubiti gde se pamti samo najlepse, zato gde god da si zatvori oci, otvori srce i znaj da JA mislim na TEBE!   

  Dodao: kagan
U usamljenoj noci,kad ti neko treba da ti pruzi ljubav koja vecno sja,dusom da te voli,telom da se preda... Pozelis li nekad da to budem ja...?   

  Dodao: kagan
Mozda ti jos neko slicne reci kaze,al' neka ti moje uvek budu draze.Mozda ti jos neko svoju ljubav nudi,al' ti samo MOJA LJUBAV BUDI.   

  Dodao: kagan
Sem tebe nema nikog u venama mojim i nisam prasina koju zaborav krije,vec neko ko te srcem voli,iako pored tebe sada nije.
Da se moje srce raspadne na hiljadu delova znaj da ce te i taj hiljaditi deo hiljadu puta vise voleti nego hiljadu drugih srca.   

  Dodao: kagan
Ovako je bio plan da te volim jedan dan,ali dan je vreme kratko a tebe voleti je bas slatko!!Ma bolje je meni bez tog plana ja cu tebe voleti svakog dana!   

  Dodao: kagan
Samo ja na ovom svetu imam nesto nemirnije od mora,lepse od zvezda,toplije od tropskog sunca,tajanstvenije od svemira, ja imam tebe ljubavi moja!   

  Dodao: kagan
Kad srce razum savlada,kad u dusi haos zavlada,kad ne znam sta cu od sebe,otkucam tvoj broj nazovem tebe,digni slusalicu kazi molim ja cu tebi ja te volim!

http://solair.eunet.yu/~vodnik/sms.htm - evo vam ovde, ima ih tu raznih vrsta.
« Poslednja izmena: 14. Feb 2006, 06:52:54 od kope »
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.176 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.