Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:27:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hitler i vanzemaljci  (Pročitano 13231 puta)
01. Apr 2004, 03:40:11
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hitler i vanzemaljci

Kada je umro Rudolf Hes, poslednji veliki nacista i jedini zatvorenik u Špandau, objavljeni su njegovi memoari.
U njima on tvrdi da su Hitlera tahnički i strateški pomagali vanzemaljci koji su imali podzemne gradove na Tibetu, čiji su emisari u Berlinu bili tibetanske lame.
Oko 1943 godine oni su prestali da podržavaju Hitlera zato što je poludeo i sam uzeo stvari u svoje ruke. Zato je izgubio rat koji je i poveo protiv njihove volje.
Nemci su ovo čitali i smejali se starom Hesu koji je izlapeo.
Nekoliko meseci nakon toga Boris Jeljcin skida tajnost sa arhiva iz II sv. rata jer im je prošao rok i u njima stoji da su Rusi u Hitlerovom bunkeru našli dvoje Tibetanskih lama i da su im ovi u ispitivanju rekli da predstavljaju vanzemaljce sa Tibetskog podzemlja.
Rusima se ovo smučilo (em ceo svet zna da su pijani, pa još i vanzemaljci...) i odma ih u ime dijalektičkog materijalizma streljali.

Nemci se više ne smeju Hesu.

U Britaniji postoji udruženje pilota RAF-a koji su nad Nemačkom imali bliske susrete sa letećim tanjirima.
Kažu da ti NLO nisu bili naoružani već su ih samo pratili.
Pronađeni su kod nacista planovi za izadu NLO. Motore je proizvodio BMW (ko bi drugi!)

Sve su ovo poznate i proverljive informacije. Treba ih samo složiti jedne pored drugih i Tetra ne izgleda više toliko lud.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
ma da.. gledao sam ove filmove.. i ovo o proizvodnji leteceg tanjira.. ma to je bio obican avion ako smem tako da kazem.. poletao je vertikalno ali nije imao bas dobre rezultate i statistike u letu.. ma bio je ceo serijal dokumentaraca o ovoj teoriji pre na kanalu NS PLUS, tj. sadasnji NS 2..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bilo je skoro tih filmova i na BKTV o nemackom naoruzanju.
Nije klasican avion... avion koji levitira je mnogo vise od aviona koji vertikalno uzlece
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Neznam, nemogu da verujem... Mada sam veliki pristalica Faktora X i ostalih stvari, prvi put cujem o ovome. Sto se tice motora, ja mislim da je to bio Mesersmit, a ne BMW, kazem tek onako neprovereno jer neznam odakle su ovi podaci koje je SF izneo, ali sam bio u muzeju BMW-a i Meserschmita i sve mi to lici na ovog drugog.
Jedino mi je krivo sto Srbi nesretnu konacno te vanzemaljce, kako bi i nama krenulo konacno na bolje....
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
ma bili su i ovde kod nas hiljadu puta samo nikako da slete Smiley imam sliku iz 1974, kada se vidi NLO iznad macvanskog sela Belotic..
steta sto ne sletese, izgleda da im nismo zanimljivi.. valjda u ucenju jos nisu stigli do nase istorije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Molim vas da se striktnije držite teme.


O njemačkim planovima za izgradnju letjelica, mislim da bi Pilot mogao više znati, jer je više puta pokazao da se time interesirao.

Koliko ja mogu reći je da ne vjerujem u te teorije zavjere...Nijemci su pobjeđivali dok su bili jaki, kad su im Ameri načeli vojnu industriju bombardiranjima, a Rusima dali zajam kojim su ovi iza Urala gradili bezbrojne tenkove i topove, nije bilo ni čudo da je Nijemce izdao ratni uspjeh.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Uz malo pametniju vojnu politiku... ne bi ih izdao uspeh...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
i mi smo imali svoj rat 99 iz kojeg smo izasli kao pobednici    

Inace , neverujem bas u to da su vanzemaljci podrzavali Hitlera ... ali moguce
Isto kao sto i sumnjam u verodostojnost , da se u 95% slucajeva NLO pojavljuje u Usa i onda kao Ameri spasavaju svet ... Sve je to maslo NASA koja plasira razne inforacije , plasira neke letilice koje posle slikaju i objavljuju kao NLO ili oni krugovi po raznim poljima koje ostave lateci tanjiri ... sve mi je to jako jako cudno ... zasto se NLO ne pojavi iznad Italije , Srbije ( mi imamo vanzemaljce vec vise od 10 godina ... ) , Grcke ili neke druge drzave ili neke male nerazvijene zemlje ... sve mi to nekako smrdi .... skoro sam gledao neke slike NLO , i onda neke reakcije ljudi ... verujem da ima nekog zivota van ove nase zemlje (planete) ... to je sasvim realno ... ali mi je nekako ne moguce da se oni nigde zvanicno ne pojave ili da ih niko realno ne prikaze ... cemu sluzi ona Oblast 51 u Americi , sto je zabranjena za sve ? sto ne prikazu sta i cega tamo stvarno ima .....





IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Udaljavamo se od teme, ali mislim da je ipak dobro kada jedna tema automatski otvori drugu i tako se to otegne kao dinastija ili ove spanske serije.
Interesantno je da sezdesetih i sedamdesetih godina su ljudi okretali dobre pare sa letecim tanjirima i bas tada kada su bili moderni i kada su mogli da se komercijalizuju su se i najvise pojavljivali. Ameri imaju dobru taktiku da ürvo puste buvu kako su se negde pojavili, sleteli, srusili se i tako to, zgrnu pare od turista, kada to malo splasne, onda se pojavi vojska koja sve to opkoli i zatvori, te onda dodju turisti po drugi put i kada to opet sve splasne, onda pocnu raznorazni bivsi gradonacelnici, vojni lekari i ostali visi oficiri da daju neke izjave tako da po treci puit probude istu pricu i opet turisti i opet se zgrnu pare.
Sada nazad na temu koju je odpoceo SF.
Tibet je zemlja koju su okupirali kinezi na kraju "Narodne" revolucije pod vodjstvom Mao Ce Tunga i ostalih crvenih bandita sto non-stop boli amere da nista tu nemogu niti smeju da urade, tako da raznorazne nacine pokusavaju da skrenu paznju javnosti na Tibetanski problem i problem ovog sadasnjeg Lame. Prvo su pokusavali sa filmovima ( Sedam godina Tibeta ) gde su pokusali da pokazu kineze kao ubilacku masineriju koja ubija i kolje jadne monahe, te su isti film pumpali sa oskarima, ali Kinezima je sve to bilo sve jedno i nisu odgovarali, a i zapad nije "poslao" dovoljno turista koji bi pricali o jadnom narodu pod Kinezima. Sada dodje ova prica o podzemnim gradovima vanzemaljaca i Hitleru. Ideja nije losa, probudicu paznju svetske javnosti isticuci ime najomrzenijeg vojskovodje proslog veka, tj Hitlera koga svako zna na ovoj planeti, onda cu pisati o vanzemaljcima gde se ameri najvise pale, jer ovde i dodjosmo do zakljucka da se najvise pojavljuju u Americi, a posto podzemne gradove nemoze prost covek da vidi bez satelita tj mora licno da ode tama, a hoce linburga meseca, znaci ostaje mu da veruje da tu ima nesto. Ako su jos napisali da je motore pravio BMW jer je i normalno jer svako poznaje u americi BMW, vrlo malo Mesersmit koji je u stavri prvi i izbacio borbeni mlazni avion ( ME - 262 ) sa ljudskom posadom, znaci nekako se skupljaju niti za novu provokaciju upucenu Kinezima i njihovoj okupaciji Tibeta.
Znaci, da utvrdimo gradivo, Imamo zlocinca - Hitlera, imamo nesto sto misteriozno UFO i ET, nesto sto ce probuditi radoznalost, a nevidi se golim okom - podzemni gradovi, nesto kao pojam dobre nemacke tehnologije - BMW i kada sve to imamo onda cemo da se setimo "Sedam godina Tibeta"
Nekako mi je previse slucajnosti ovde, mislite li i vi tako?  Smile
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
ubacih na ovo mesto onu karikaturu od vanzemaljca, ali mi posle bi mnogo krivo jer tema je 100% OK te je ja usrah sa tim crtezem. Jako mi je zao sto je tema stala, ali nadam se da to nije mojom krivicom.
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:27:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.