Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:14:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li vanzemaljci postoje?  (Pročitano 17318 puta)
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1729
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
....
Ljudska bica i sve drugo sto postoji na Zemlji je toliko nevazno, malo, nebitno da neko ko ima razvijeniju tehnologiju -- toliko razvijenu da bi mogao da dodje dovde -- nema apsolutno nista ovde da nadje sto bi njemu bilo potrebno,
...

Premda ti priznajem da si divno obrazložio nešto u šta i sam polažem podosta nade, moram da te pitam ovo:
zašto misliš da znaš potrebe i/ili interese nekoga ko ima razvijeniju tehnologiju od naše?

Lako je moguće da su već bili i uzeli šta im je trebalo, ili su još uvek ovde i uzimaju, ili će doći i uzeti kada oni nađu za shodno.
Isto važi i za ostavljanje.

I iskreno ti kažem, uživao sam čitajući šta si napisao.
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 142
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.0
lepo ja kazem, vanzemaljski oblici zivota su vec tu, samo ih mi ne konstatujemo. Pa to nije nista neobicno ljudi!!
Cak je po mom misljenju i dobro da oni dodju jer je na taj nacin automatski omogucen ubrzan razvoj i duzi opstanak covecanstva. Dakle nema nikakvih bojazni od globalnih invazija u stilu Holivuda. Oni ce to uraditi na jedan prefrigan nacin, a ko i ne bi.
Ljudi  imaju oruzje za masovno unistenje koje je sposobno da unisti zemlju. To vanzemaljci znaju, i ne zele da do takog neceg dodje. Znaci najvise ih ima tamo gde ima tog oruzja, kao i oko ljudi koji su direktno odgovorni za aktiviranje takvog oruzja. Tamo ih treba traziti.
Vanzemaljci ce na kraju potpuno istrebiti ljudsku rasu, ali to i nije nista strasno kao sto sam vec napomenuo - mi cemo se samo integrisati sa njima. To je dobro, jer je na taj nacin obezbedjen nas duzi opstanak. Dakle tome se ne moze stati na put i mi cemo na kraju ostaviti trag u toj fuziji.. Ka tome treba teziti, jer ako se opiremo unisticemo sami sebe. Svi vi dobro znate kako se ponasa masa ljudi, kao jadne uplasene zivotinje, jedva da se moze nazvati inteligentim. A zamislite kada bi postojala globalna komunikacija (kojoj se vec sada tezi). Tada ce svi postati svesni svega, i cela zemlja ce postati jedan zivot. Zivot sastavljen od ljudi i vanzemaljskog oblika zivota, surovo, ali istinito i veoma realno
IP sačuvana
social share
Ica
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
e jos mi samo oni fale  Smile
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 142
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.0
IP sačuvana
social share
Ica
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ja sam princ tame

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Motorola v547
sto zakljuca temu aman
IP sačuvana
social share
N e e o   2
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
 Smile jel ja
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


all you need is my uhn tiss uhn tiss uhn tiss

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3008
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson k700i
 :alientwo:
IP sačuvana
social share
zzzzz Ladies and gentlemen,Butthead has left the building..HEH heh HEH heh, Beavis :No he hasn't. He's in the toilet! heh HEH heh HEH! Ladies and gentlemen,Butthead is in the toilet yea that was cool..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


That`s all in your head.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 172
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG moj
Hello!!!!!

Hello fanta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:14:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.