Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 343 344 346
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Motorola MPx220 - modifikacije, softver, pitanja i odgovori!  (Pročitano 158758 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
pa ta beta WM6 koja je neoffical ga ima za 240x320 i koliko mi se cini nece biti WM6 za 176x220 rezoluciju i neverujem da ce microsoft svoj novi WM6 testirati na MPx220 Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
HTC desire s
pa ta beta WM6 koja je neoffical ga ima za 240x320 i koliko mi se cini nece biti WM6 za 176x220 rezoluciju i neverujem da ce microsoft svoj novi WM6 testirati na MPx220 Smile


to sigurno nece Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung L870
neverujem da ce microsoft svoj novi WM6 testirati na MPx220 Smile


  Da, ali rusi i azijati hoce  Smile
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
HTC desire s
neverujem da ce microsoft svoj novi WM6 testirati na MPx220 Smile


  Da, ali rusi i azijati hoce  Smile


Ma ne verujem ni da ce oni to raditi Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
 Smile Kakav entuzijazam ovde vlada. Ma ništa ne brinite - pri pojavi WindowsMobile Smartphone 2010 verzije obavezno će uzeti u obzir portovanje tog OS-a i na Motoroli Mpx220! Smile Smile
Da ne deluje podrugljivo, ali zar svi vi mislite da se ceo svet i industrija zabave i mobilnih telefona okreće oko ove motorole??? "Obišao" ga je WM 2005 ali se nadate da neće 2006??? Kao da se telefon juče pojavio, pa eto, vi se i dalje nadate???
Nada je dobra stvara, samo se vi zaludjujte! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 4
Ljudi se nadaju jer ipak je to Windows nije Symbian za kojeg ni nada ne postoji za tako nesto  Smile

Citat
zvinjavam se unapred ako nisam nasao na forumu ali da li je neko kod nas uspeo da kupi i pusti u pogon mini sd karticu + wifi i kakvi su rezultati. Zahvalan unapred na odgovoru.
P.S. nasao sam na stranim forumima ali niko nije se pohvalio da mu je i proradila motorola mpx220 sa wifi
Sada sam pronasao da ne moze da radi na mpx220 jer nije SDIO compliant koji je kao neki plug and play. Mozda ce da se pojavi neki tweak ali za sada nisam video da postoji.

 PITANJE:
Da li je neko uspeo da se konektuje na ICQ preko IM+?
Meni sve radii super i yahoo i MSN i Google Talk jedino ICQ nece da se konektuje:
"Connection to ICQ is filed!
Check your connection."
Verzija IM+ je 1.29
« Poslednja izmena: 15. Dec 2006, 12:29:06 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung L870
Cigla tel. hehe, pa rusi i azijati cim izade neki rom odma ih prevedu na njihov jezik i isprave neke greske.

   Velika prednost WinMobila u odnosu na Symbian je sto je ceo sistem dostpun, odnosno nije zakljucan, i nema skrivenih fajlova. Tako da i nije neki problem da se malo preradi windows, cak ima i editor za romove.

  Bitna je samo rezolucija, ostalo se lako podesi, mislim na dodatne dugmice i slicno.


   E sada jedino sto moze da pravi problema da se instalira WM6 na mpx je ram memorija.
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Over & out

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4706
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia E51
Ja bih voleo da nas spasu i da probaju  Smile

Stevo brate, nema šta da nas spasavaju i od čega. MPx 220 imam tek 4 meseca, isprobao na njemu sve i svašta od programa, uradio 1 (i slovima: jedan) MR, ponovo stavio samo ono što mi je potrebno da imam na telefonu. I radi, a ne da radi, nego RADI. Šta će mi WM5, zato što lepše izgleda?!? Pa i Wista izgleda lepše od XP-a, pa nisam jurnuo da je motiram. A ionako sam moj XP grafički unakazio samo da bi PROGRAMI  radili što lakše i brže.
Ista je stvar sa WM. Vi mislite da WM6 neće tražiti osim rezolucije ništa drugo? Naiva.
Kome treba fensi telefon neka kupi Samsung čokoladu (bolja milka, majke mi). Ja ga probao i nisam uspeo da sastavim dva tačna pritiska na senzore. Smorio me ko crnca u solarijumu.
Imam MPx i neću previše da ga branim, meni je dovoljno da telefoniram, SMS, kontrolišem 5 mail-ova na svom site-u, poslušam neku muziku, ponekad odigram Sudoku i to je to. Kamera me ne zanima na telefonu dok nema 6x optički zum. Ionako nisam nijednu sliku snimio telefonom (Lumix je tata).

Uz svo poštovanje Simbiana i ostalih, meni moj WM2003SE sasvim odgovara.

Velika zahvalnost i poštovanje svim entuzijastima i "rudarima" koji su prekopavali ovaj telefon uzduž i popreko da bi i sebi i nama olakšali u unapredili korišćenja ovog telefona. Prepoznaće svi o kome govorim.  Smile Smile Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Happiness has 4 paws and a blue tongue

Daniel Alves da Silva
Ako ima Boga, teško da se zove drugačije.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 4
@ciglatel
Ne razumem, sta ako je mainstream, da li to znaci da u tvoj 6670 mozes da ubacis  Symbian 9.1 (koji tek sada po brzini moze da parira WM2003 ha ha ha)? Smile
A to za main stream, to je trenutno stanje a kako ce da bude videcemo. Smile
Ja recimo nikad  necu da kupim Symbian telefon, em sto su uglavnom extra napumpane cene, narocito kod nokije, em sto i tvoj nick kaze da su ogromni ciglateli koji nisu nikako za dzep. Smiley
« Poslednja izmena: 15. Dec 2006, 16:02:49 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
OK, ako ima 300 i više strana i tema je gotovo iscrpljena do kraja, onda ista više ne zaslužuje epitet TOP, naročito uzimajući u obzir da pojedini članovi nemaju šta pametno da komentarišu već pokušavaju da vredjaju zbog najobičnijih komentara, da ne govorimo o tome u čemu se svi slažemo da se ista veštački održava.
BTW. ako se vostezmaj i ekipa ne budu civilizovali i uljudno ponašali ovo ide pod Lock sa moje strane lično. Niko neće na silu svojim uvredama da otera neistomišljenike da komentarišu u ovoj temi pa neće ni mene. Ako vam se ne svidjaju moji komentari onda lepo klik na pa plačite u ćošku što neko kritikuje vaš sveti mobilni telefon!

P.S. od sada ubuduće svaki off topic završava u "recycle bin" kako se ne bi nagomilavali postovi bez ikakvog značaja. Pa vi vidite sami da li imate nešto pametno da kažete, pitate, prokomentarišete ili želite samo da produžite trajanje ovoj temi bespotrebnim komentarima, jer to - neće moći. Smile

« Poslednja izmena: 15. Dec 2006, 16:48:47 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 343 344 346
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.