Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:32:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boja kose i narav  (Pročitano 7052 puta)
Zvezda u usponu


ako je zivot poklon onda ga cuvaj samo za sebe

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2192
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D900
ja sam plavusa sa dugom i gustom kosom i plavim ocima, ali to ne znaci da sam gluplja od devojaka koje su crne ili brinete.Dosta sam poradila na svom obrazovanju, i zaista mislim da izgled nema nikakve veze sa licnoscu.
IP sačuvana
social share
A tako sam ga volela

Edit by SerbianFighter: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@ana2008

Zasto se robuje tom stereotipu - samo one koje su ruzne mogu da budu pametne!!! Nije cak ni presudno formalno obrazovanje. Zasto pametna i obrazovana devojka/zena nebi bila lepa i doterana???
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
poznato je da svaka rasa vishe voli svoj tip
lepote : nama belcima se vishe svidjaju devojke
svetlije koze i kose , onima tursko-arapskog
porekla crnke i.t.d.
inache lepe devojke sa recimo prosechnom
pameti - ponekad ispadaju glupe zato shto
njihova pamet nije na nivou lepote ,pa se
onda ljudima chini da su glupe .
naravno ovo vazi za svaku ljudsku osobinu i
ne samo za zene .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
@bf_109_g_6
Kod:
poznato je da svaka rasa vishe voli svoj tip
lepote : nama belcima se vishe svidjaju devojke
svetlije koze i kose , onima tursko-arapskog
porekla crnke i.t.d.

potpuno je suprotno,prosto neverujem da nikad nisi cuo price kako turci odlepe za plavusom,a svedjani za crnkom,pa i ovde,imao sam drugaricu meleskinju.gde god smo bili ljudi su balavili za njom.pa i dan danas svercerke se farbaju u plavo pred put u tursku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Treba razgraniciti fizicku lepotu od duhovne lepote, koje su svakako ne tako retko jedna celina. Treba se resiti predrasuda. Ne shvatam poentu te gluposti da je plavusa glupa, crnka za nijansu pametnija itd itd itd Prvenstveno je bitno sta se "ponese" od kuce. U danasnje vreme, fizicki izgled se da dovesti na "zavidan nivo", a mozdane vijugice?! E mozdane vijugice su sastavni deo nas samih i zavisi od toga do koje smo mere sposobni da izgradimo svoju licnost u tom pogledu. Priznacete, mudrost je ipak vrlina.  Smile Btw boja kose nema nikakve veze sa tim, jer... danas mozes biti plavusa, sutra crnka, za par nedelja i zelenokosa  Smile sve je stvar ukusa i misljenja, a ono sto ti je u glavi ostaje za ceo zivot sa mogucnoscu za napredak.
« Poslednja izmena: 02. Mar 2006, 09:46:35 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
mit da su plavuse gluplje od crnki nastao je zbog Merilin Monro,koja je glumila priglupe sexy plavuse kojima je potrebna muska zastita,
pa su i mnoge druge  plavuse koristile istu taktiku.PRAVILE se gluplje no sto jesu,malo trepnu okicama i uvek se nadje neki "dzentlmen" da odradi sta treba.posto plavuse deluju neznije to  prolazi.A mit o glupim plavusama je samo nus pojava toga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
... bila ona plavusa, smedja il garavusa... (la la la)... svaka pripadnica lepseg pola, bez obzira na boju kose, odnosno narav, pored sebe upravo zeli dzentlmena, tacnije musku personu kojoj su vidici jasni i cisti. Zena zeli oslonac u zivotu, bez obzira na svoju samostalnost. Povremeno, ako bas ne mozemo potpuno, mitove/legende i ostale "pojave" treba prebaciti u neki deseti plan, npr.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
postoji i drugacija teorija:
plava kosa i plave oci su genetski recesivna osobina, naspram tamnih varijanti - dominantna osobina. to znaci da mnogo vise ima ovih drugih, a u ljudskoj prirodi je da je uvek zanimljivo ono sto je retko (plavuse). otud i vece interesovanje muskaraca za osobe svetle kose i ociju.
posebno je to sto one deluju neznije, pa se muski u njihovom drustvu stvarno osecaju muski, bez velikog naprezanja.

a pamet i narav - ja sam izmenjala sve boje kose, od plave do zift crne....nesto nisam primetila da mi se pamet menjala... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li dominantnost ima veze sa bojom ociju i prirodnom bojom kose? Ne bih se slozila Smile Ukoliko je tacna cinjenica da se pripadnici muskog pola osecaju "muski" u drustvu zenskih persona koje deluju (ali ipak mozda samo deluju ili zaista deluju) neznije, onda definitivno ne zelim da komentarisem te "muskarcine" Smile jer je tema "Boja kose i narav"  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1214
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3200
Boja kose nema nikakve veze sa devojkom, a sto se mene tice crnke obozavam, a od ostalih se uopste ne branim... Smiley
IP sačuvana
social share
Love is love
Two wrongs won't make it right
So let's make love in the dark
Till we break daylight!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:32:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.