Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svedocenje Seselja u Hagu i vecite teme: Kosovo, Srbija, rat...  (Pročitano 14445 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 410
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia 
Niko ne žali za tim parama i to je sigurno, ali da ih nema nebi bilo ni plata i to je fakat. To je više od moralne podrške koja ništa ne košta, a ja imam i 6 meseci na kosovu pa šta. Što se tiče krađe nemojte vi o tome, mogu da ti pišem o tome koliko hoćeš ali nije za javnu upotrebu. Poenta je da ste u većini prodavali svoju zemlju za dobre pare i nekretnine kupovali ovde.. Penzioni fond je sjebao sloba koji vas je do jaja branio da niko ne sme da vas bije, ali ne i da vas ubije, tako da ih tražite od njega i sina mu marka koji se obogfatio noseći gajbice. Sramota! Penzije dobijate jer vam ih daje srpska privtreda i to je ok ali nemojte da se serete po nama! Fatalizam je čudo i znjte samo jedno - nas ima bez vas a obrnuto ne važi i pošto sam magistar ali ne sa navodnicima kako reče onaj nesrećnik to je relacija antisimetrije. Ja sam ranjen na košarama što jr prva linija a ne priština u kojoj si bio. Vaša lokalna murija se odvaljivala i to 99% je opako kralo. Vi nećete propasti samo ako se srbija digne na noge i to ti je ispravan stav, pa i jevreji su dugo čekali... Samo jaka srbija čuva vas na kosovu i samo sa prtijateljima može da spase staus pokrajne, ratom i inaćenjem nikako. Imače ja ti ne svojatam kosovo ali nisam kriv što sam ovde rođen a ipak sam se i tu borio a mogao sam i da se ne borim... i onda se taj tvoj paćenik se sere po meni što je ružno i to mnogo.

Нит шта одузети, нит шта додати.

Кад људи науче да је прагматизам оружје, а инат по сваку цену одраз тупавости, могу да очекују позитиван помак. Капорова, Бећковићева и посебно Црнчевићева патетика можда привремено лече душу али дугорочно наносе тешке последице менталном склопу ставрајући непокретне, огорчене и за било шта друго осим аутодеструкције неспособне људе.

Apsolutno si u pravu!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Suđenjem Muiloševiću sudi se i cijelom srpskom narodu, svi ste bili iza njega a sad većina pere ruke od njega!

Nitko vam nije napravio više zla od samog Miloševića, a i inače nitko nije Srbima naprevio više zla od samih Srba, vi ste narod koji je prevario sam sebe i koji je izdao sam sebe!

A to što vam je Milošević napravio nemojte nikad zaboravit da se ne ponovi!

Vršiti propagandu protiv jednog naroda kako bio razulario svoj, dakle huškati svoj narod na drugi može samo monstrum..

..sjetite se propagande koja kaže da je u Hrvatskoj prisutan povampireni fašizam, priče o ustašama u 20. stoljeću..

..jooj..

..dugo se vi toga nećete okanit, ali kad vam se pošteno obije o glavu možda shvatite![b][/b]
  • [/li]
    [li]
Citat
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.00
mob
BlackBerry bold 9000
sloba je kriv za pljacku svog naroda i zato sto je vodio rat koji je izgubio tako da se ova nasa stvar ne tice. Uostalom, i jevreji su cekali dugo dok se nisu vratili u izrael, pa cemo i mi nazat u knin kad tad.
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


se ipsum vincere pulcherima res est

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3624
Zastava Periferija razuma
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
@totius
jel' to kod tebe uzelo maha ili si se naslusao hora beckih djecaraca pa ti sada zuji u usima?
IP sačuvana
social share
Na silu ne biva...al, ne se znaje - Заре игра.
Ћклај  конза
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 94
Zastava Zagreb, Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi, čudi me kak taj zločinac Šešelj još hoda po zemlji. Koliko je taj okrvario ruke, trebalo mu je odavno skinuti glavu. Ako bude pravde i to će se dogoditi.
@StevieG - što ih je manje, to bolje. Nemaš pojma koliko smo sretni zbog toga. Kad im Hrvatska nije bila dobra, nek idu u Srbiju. Sad su Vaš problem,pa se vi brinite za svoju braću Srbe, za koje ste toliko govorili, da trebaju s Vama živjeti u istoj državi. U biti to Vam se i ostvarilo. Samo što su oni došli k Vama. Najelegantnija opcija po meni.
IP sačuvana
social share
Bye, Shokre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Paprikas :>

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2585
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Šešelj traži 2.4 miliona dolara
19. januar 2006. | 15:39 | Izvor: Beta
Hag -- Vojislav Šešelj je zatražio od Haškog tribunala da mu isplati 2.4 miliona dolara na ime troškova za dosadašnju pripremu odbrane.

Lider Srpske radikalne stranke, koji se brani sam, u opširnom zahtevu da mu Tribunal isplati ukupno 2.339.400 dolara koliko je, kako tvrdi, za pripremu odbrane potrošio sa svojim timom od kada se dobrovoljno predao 24. februara 2003. On precizira da su troškovi do kraja 2003. iznosili 200.000 dolara; u 2004.-797.400 dolara i u prošloj godini 1.339.400 dolara.

"Pretresnom veću je dobro poznato da stručni tim koji pomaže Vojislavu Šešelju u pripremi odbrane ima 25 članova. Ovaj stručni tim ima velike troškove koje Šešelj ne može lično da naknadi. On nema mogućnosti ni da na drugi način obezbedi sredstva za namirenje ovih troškova, ali i budućih", piše u podnesku Šešeljeve odbrane. Odbrana tvrdi da je Šešelj jedini optuženi kojem nije priznato pravo da troškove odbrane snosi Tribunal, iako sam nije finansijski sposoban da ih podmiri.

Uz ponavljanje optužbi da sudski sekretarijat i Tužilaštvo na sve načine onemogućavaju Šešeljeve pripreme da se brani, u zahtevu se navodi da se on, uprkos tome, aktivno priprema i da je do sada sudu uputio 116 podnesaka. Na svim podnescima koje Šešelj upućuje sudu navedena su imena 25 članova stručnog tima koji mu pomaže, među kojima su Tomislav Nikolić, Aleksandar Vučić, Gordana Pop-Lazić, Dragan Todorović i druge osobe iz vođstva SRS.

Nikoga od članova stručnog tima, međutim, nije zvanično prihvatio i imenovao sekretarijat Haškog tribunala, zato što Šešelj, kako se više puta čulo u sudnici tokom statusnih konferencija, to nije na propisan način zatražio. Šešelj je ranije kao svoj pravne savetnike pominjao Maju Gojković i Slavka Jerkovića, ali ni njihovo postavljanje nije tražio od sekretarijata. Uprkos tome, Tužilaštvo se bilo usprotivilo imenovanju Gojkovićeve, uz obrazloženje da ona "ima status osumnjičene" za proterivanje Hrvata iz sela Hrtkovci 1992. godine.

Tribunal je Šešelju dodelio branioca u pripravnosti, holandskog advokata Tjardu van der Spula, ali optuženi njega ne priznaje, niti želi da sarađuje sa njim. Troškove Van der Spula namiruje Tribunal, a oni se vode kao troškovi Šešeljeve odbrane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Ljudi, čudi me kak taj zločinac Šešelj još hoda po zemlji. Koliko je taj okrvario ruke, trebalo mu je odavno skinuti glavu. Ako bude pravde i to će se dogoditi.
@StevieG - što ih je manje, to bolje. Nemaš pojma koliko smo sretni zbog toga. Kad im Hrvatska nije bila dobra, nek idu u Srbiju. Sad su Vaš problem,pa se vi brinite za svoju braću Srbe, za koje ste toliko govorili, da trebaju s Vama živjeti u istoj državi. U biti to Vam se i ostvarilo. Samo što su oni došli k Vama. Najelegantnija opcija po meni.
Слушај Анте П. ти и слични сте последњи који требате да причате о Шешељу, немој да вређаш најпопуларније српске политичаре, јер да ја то урадим на вашим форуму одмах би био банован.
Нико ти не брани да изнесеш неки свој став, али ово је превише.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Suđenjem Muiloševiću sudi se i cijelom srpskom narodu, svi ste bili iza njega a sad većina pere ruke od njega!

Nitko vam nije napravio više zla od samog Miloševića, a i inače nitko nije Srbima naprevio više zla od samih Srba, vi ste narod koji je prevario sam sebe i koji je izdao sam sebe!

A to što vam je Milošević napravio nemojte nikad zaboravit da se ne ponovi!

Vršiti propagandu protiv jednog naroda kako bio razulario svoj, dakle huškati svoj narod na drugi može samo monstrum..

..sjetite se propagande koja kaže da je u Hrvatskoj prisutan povampireni fašizam, priče o ustašama u 20. stoljeću..

..jooj..

..dugo se vi toga nećete okanit, ali kad vam se pošteno obije o glavu možda shvatite![b][/b]
  • [/li]
    [li]
Citat
Српски националиста је увек прочетнички настројен, као што је сваки хрватски националисти увек проусташки настројен.Пошто усташе нису националисти, већ фашисти , долазимо до закључка да сте ви лажни националисти , односно прави фашисти. Борба против фашизма је увек оправдана, тако да је Милошевић оправдано се борио против хрватског фашизма.
Није победио, јер се повампирена фашистичка Немачка пробудила и заштитила своју н.д.х..
Али борба против фашизма ће се наставити.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Izveštaj o Mladiću prazan, podaci zastareli

VBA danas dostavlja SIzveštaj Vojnobezbednosne agencije o Mladiću još nisam video. Dobiću ga tek danas, neposredno uoči sednice Vrhovnog saveta odbrane - kaže za „Blic“ Zoran Stanković, ministar odbrane.

Na pitanje hoće li se u izveštaju naći samo imena oficira koji su imali kontakt sa Mladićem do 2002. godine, te da li će on biti fingiran, sa prikrivenim stvarnim informacijama gde je Mladić i ko ga štiti, Stanković odgovara:

- Videćemo. Postoje razne pretpostavke - navodi on.

Stanković očekuje da se izveštaj ne završi samo sa pregledom situacije do 2002. godine, već da sadrži i konkretna imena Mladićevih kontakata u periodu od 2002. do danas.

On dodaje da će se susreti 6. februara sa Karlom del Ponte u Beogradu, kada će joj reći šta je sve urađeno po pitanju hapšenja optuženih pred Haškim tribunalom.

- Mislim da ćemo mi moći da Karli del Ponte predočimo konkretne rezultate naših dosadašnjih istraživanja i da će oni biti prihvaćeni na način koji mi smatramo prihvatljivim - rekao je on.

Predsednik Saveta za saradnju s Haškim tribunalom Rasim Ljajić kaže da hapšenje penzionisanog pukovnika Vojske Republike Srpske i bivšeg šefa Mladićevog obezbedenja Jova Đoga nije predstava za Zapad: „Sve ovo što sada radimo jeste pre svega u našem interesu. To nije nikakva predstava za međunarodnu zajednicu već pokušaj da se dođe do operativnih podataka koji će voditi ka rešavanju ‘slučaja Mladić’. Drugim rečima, da dođemo do saznanja o lokaciji na kojoj se Mladić skriva“.

Dok vojni analitičar Zoran Dragišić veruje da bi poslednje akcije, pa i hapšenje bivšeg pukovnika Vojske Republike Srpske Jova Đoga moglo da bude „put do haškog optuženika Ratka Mladića“, Ljubodrag Stojadinović smatra da „nema nijednog konkretnog dokaza da nadležni kreću u akciju hapšenja Mladića“.

- Hapšenje onih koji su nekada bili uz Mladića, kao što je Jovo Đogo, više je spektakl no konkretan operativni početak hvatanja najtraženijeg haškog optuženika. Ta akcija nimalo nije važna kao što bi trebalo da bude traganje za onima koji su trenutno angažovani na Mladićevoj zaštiti - navodi Stojadinović.

Stojadinović tvrdi da VBA sada iznosi zastarele podatke i fingira izveštaj jer ga ograničava na period do 2002. godine.

Ideju Stankovića da služba saopšti šta je sve uradila po pitanju lociranja Mladića, Stojadinović smatra korektnom, ali naglašava da ne postoji dokaz koji bi potvrdio koliko je tačno to što mu služba govori. Šta VSO i ministar mogu da učine?

- Ništa, dok država ne reši da rekonstruiše službu i otvori arhive i dosijee - navodi Stojadinović, dodajući da i ova situacija demonstrira nepostojanje civilne kontrole nad tajnim službama jer bi u suprotnom taj zadatak vlasti bio završen.

Stojadinović veruje da Mladića uz pomoć tajnih službi čuva manja grupa koja raspolaže pravovremenim i tačnim informacijama, a da ih koristi tako da brzo menja mesto boravka. To ne mogu biti, ubeđen je, na desetine naoružanih ljudi jer bi se tako brojna garda brzo razotkrila. Pre veruje da je oko Mladića mala grupa, sačinjena od najvernijih ratnih pratilaca i neki otrgnuti ili prirasli delovi VBA i BIA. Siguran je, međutim, da taj obruč puca i da Mladićevi pratioci neće imati motiva da ga pomažu beskonačno dugo.

- Svaka drama - navodi on - pa i ova oko srpske hajdučije, mora ima imati svoj kraj.


Izvor: Blic \ Tanja Nikolić - Đaković
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jel istina da se doktor Sesa nalazi u Hagu na lecenju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.