Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:37:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gibonni  (Pročitano 147467 puta)
08. Feb 2006, 01:27:33
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Gibonni

Priča o Gibonnijevom (pravo ime Zlatan Stipišić) putu ka uspjehu prava je bajka na hrvatskoj pop sceni. On je bez sumnje najuspješniji hrvatski pjevač i skladatelj u zadnjih deset godina, cijenjen je kao sjajan autor i izvrstan pjesnik. U Hrvatskoj niti jedan drugi umjetnik nije tako jednoglasno zadobio naklonost i medija i publike kao što je to uspjelo Gibonniju za svih dosadašnjih šest albuma. Osim toga, podugačka je lista pjesama koje su nadaleko poznate kao evergreeni hrvatske pop scene. Lista je toliko dugačka da možete nasumce odabrati bilo koju pjesmu s bilo kojeg albuma objavljenog u Hrvatskoj u posljednjih deset godina i vrlo je vjerojatno da ćete odabrati jedan od njegovih ranijih velikih hitova. Gibonnijeva glazba (svojevrsna mješavina popa, etno i world glazbe) je svojstvena po jedinstvenoj, melankoličnoj mediteranskoj atmosferi i intimnoj lirici. Njegove pjesme izvodili su brojni poznati hrvatski umjetnici, a na mnogim su prigodama osvajale prestižne glazbene nagrade. Nećemo pogriješiti ako ga nazovemo jednom od rijetkih pravih «mainstream» zvijezda u Hrvatskoj. Gibonni drži rekord najposjećenijeg koncerta s koncertom održanim na zagrebačkom stadionu Maksimir pred 32.000 ljudi, a njegovo je ime napisano na više od 2,5 milijuna prodanih primjeraka! On je također poznat po svom predanom humanitarnom radu: osnovao je fond za talentiranu djecu bez roditelja, objavio je knjigu pjesama na breilovom pismu pod nazivom «Dvije duše» čiji prihod od prodaje je bio namijenjen za slijepe ljude iz lokalne zajednice, a također je sudjelovao na brojnim dobrotvornim aukcijama. Njegove je glazbene korijene lako pronaći jer je njegov otac, Ljubo Stipišić, vjerojatno najaktivniji arhivar hrvatskih tradicionalnih pjesama i cijenjeni etnomuzikolog. Ubrzo je nakon njegovog prvog albuma nazvanog «Sa mnom ili bez mene» došlo do preokreta koji je promijenio cijelu njegovu buduću karijeru - Gibonni je napisao pjesmu «Cesarica» za Olivera Dragojevića, jednog od najboljih hrvatskih pjevača. Danas bez sumnje možemo reći da je to hrvatski najveći pop hit svih vremena. Gibonni je odmah postao vrlo tražen i cijenjen pjevač i skladatelj čije su pjesme bez iznimke postajale veliki hitovi. U proteklih deset godina na sceni Gibonni je radio s nekim najcjenjenijim hrvatskim umjetnicima, od najvećih pop zvijezda do raznih klapa. Albumi koji su uslijedili poslije debi albuma, «Noina arka» (1993.), «Kruna od perja» (1995.) i «Ruža vjetrova» (1997.) izbacile su nekoliko velikih nacionalnih pop hitova: «Tempera», (kasnije u obradi najpoznatijeg hrvatsko kubana benda Cubismo), «Lipa moja», «Dvije duše», «Ako me nosiš na duši», «Ej vapore»... Slijedeći Gibonnijev solo album «Judi, zviri i beštimje» objavila je diskografksa kuća Dallas Records u veljači 1999. i bio je to u tom trenutku najprodavaniji album u Hrvatskoj i Sloveniji s osvojenih 7 «Porina». Odmah nakon objavljivanja kritičari su album proglasili za «najbolji hrvatski album desetljeća» s hitovima kao što su «Činim pravu stavr», «Projdi vilo» ili «I ja ću budan sanjati».1999. i 2000. Gibonni je bio na turneji po Hrvatskoj, Sloveniji i Bosni i Hercegovini i održao je brojne velike koncerte (npr. u zagrebačkoj dvorani Vatroslav Lisinski). Poslije uspjeha s albumom «Judi, zviri i beštimje» Gibonni je objavio prvi ikada snimljen hrvatski DVD, «Milenijski koncert», koji je snimljen u Hrvatskom narodnom kazalištu «Ivan pl. Zajc» u Rijeci i gdje su mu se, zahvaljujući novoj ISDN tehnologiji, pridružili brojni poznati gosti. Najzanimljivije je to da su mu se dvoje od tih gostiju, Vlatko Stefanovski i klapa Cambi, pridružili putem ISDN linija iz Zagreba i Splita! Jedni od Gibonnijevih omiljenih umjetnika, klapa Cambi, objavili su 2001. album «Vrime od nedije» na kojem su u tradicionalnoj i jedinstvenoj hrvatskoj folk maniri obrađeni Gibonnijevi hitovi. Gibonnijev posljednji dugo očekivani album «Mirakul», objavljen je 16. listopada 2001. i u nekoliko je dana postao najprodavaniji hrvatski album svih vremena. Do danas je «Mirakul» prodan u više od 60.000 primjeraka (u Hrvatskoj i Sloveniji) i najprodavanije je izdanje u posljednje dvije godine. Brojne odlične kritike proglasile au «Mirakul» za najbolji album 2001. (što se proteglo i na 2002.) s nekoliko pjesama koje već sada zauzimaju značajno mjesto u hrvatskoj glazbenoj povijesti. Na «Mirakulu» se nalazi 13 pjesama na kojima sudjeluje nekoliko međunarodno poznatih glazbenika kao što su bubnjar Mannu Katche, basist Pino Palladino, zvijezda world glazbe Geoffrey Oryema, frontman talijanskog benda «Stadio» Gaetano Curreri i Vlatko Stefanovski.

Izvor: Wikipedia
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy Nexus
ja samo znam, da kada se na moru skupimo na plazhi, uveche, obavezno sviramo temperu i libar... a bogami i oprosti... cool je on Smile
« Poslednja izmena: 08. Feb 2006, 01:55:21 od Paralelni_Svet »
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
SonyEricsson W610
Sjajne pesme!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
odlican , sve u superlativu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy Nexus
e da , ima josh jedna pesma koja mi se mnooooogo svidja! ne znam kako se zove, ali znam da refren ide: "cjele nocji molio sam nebo, molio da poshalje mi nekog, jer po ovom blatu ja ne mogu, ja ne mogu sam, ja ne mogu sam"   Smile/
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
sasvim oki lik

ali mi je bas kuliska Tempera u onoj verziji sa Cubismom... onako muzika vesela a tekst totalno odudara od toga... dobar miks..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
e da , ima josh jedna pesma koja mi se mnooooogo svidja! ne znam kako se zove, ali znam da refren ide: "cjele nocji molio sam nebo, molio da poshalje mi nekog, jer po ovom blatu ja ne mogu, ja ne mogu sam, ja ne mogu sam"   Smile/

Pesma se i zove "Cijele noci molio sam nebo"

Inace, mislim da je "Mirakul" najbolji album zabavne muzike od 1990. na prostorima bivse Juge.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
jedan od retkih albuma dom. muzike (a i inace, koji mogu da odslusam ceo)
a propo Mirakul-a
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Равна Гора победити мора!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 708
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Све је то ок,али изостављено је то да је почео да се бави музиком озбиљније као оснивач и вођа састава ''Осми путник''. И данас се свирају и слушају неки њихови хитови-Лутко моја,такав сам ти ја; Гласно,гласније; Да ми је бити морски пас (иако је то певала  раније група Метак) итд. Волим и ја да чујем Џибонија сада,али жешћи  звук Осмог путника ми је некако ближи.Да,чак је и надимак променио после Осмог путника. Тада је на плочама (грамофонским) писало : Златан Стипишић Џибо. Но,све у свему,ок је Џибони,али Џибо је био бољи. Smile
IP sačuvana
social share
Нек се сваки Србин напије воде са чесме хајдучке,нека узме сабљу Милоша Обилића и топуз Краљевића Марка,па ће опет настати царство Душаново!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Равна Гора победити мора!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 708
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Да не останем дужан: ''Осми путник'' је објавио два албума ,а Џибо је тада имао 18-19 година.Кажу да је то био први хеви метал бенд после '' Дивљих јагода'',мада је мени то више звучало као добар хард рок.
IP sačuvana
social share
Нек се сваки Србин напије воде са чесме хајдучке,нека узме сабљу Милоша Обилића и топуз Краљевића Марка,па ће опет настати царство Душаново!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


to be or not to be

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 735
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia C3
jel izdao novi album?
IP sačuvana
social share
S.P.Q.R.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 6600
Jeste. Zove se Unca fibre, potrazi malo ima na forumu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


to be or not to be

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 735
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia C3
Jeste. Zove se Unca fibre, potrazi malo ima na forumu  Smile

Ma sta mi rece  Smile

IP sačuvana
social share
S.P.Q.R.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


to be or not to be

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 735
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia C3
Pesme sa novog albuma su odlicne
IP sačuvana
social share
S.P.Q.R.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung X-640
Mislim da ne postoji nesto sto taj covek objavi a da nije dobro, jedini je koji zauzima mesto u mojoj sortiranoj muzici, pored Rundeka, koji peva na Srpsko - hrvatskom
IP sačuvana
social share
S` cvetom u kosi, ritam te nosi
dobicu sve sto zazelim...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala ti Gibonni sto uz tvoju muziku i pesme sam shvatio sta je zivot. Ti si najveci umetnik danas na svim ovim prostorima. Jednastavno niko ti nije blizu. Budim se uz tvoje pesme i lezem uvece uz tvoje pesme. poslednji album "unca fibre" je fantastican. Pesme "hodaj","andjeo u tebi" i "sta ce meni moja dica rec" su stvarno umetnicka dela. Od starih pesama definitivno su najbolje "Ovo mi je skola", "kao casna rijec" i "Oprosti".
Hvala ti za sve ove godine,i nadam se da cu jos dugo uzivati u tvojim prelepim pesmama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Zlatan Stipišić

Zlatan Stipišić Gibonni, (Split, 13. avgust 1968. -), hrvatski muzičar.

Džibonijeva muzika (svojevrsna mješavina popa, etno i world muzike) je posebna po jedinstvenoj, melanholičnoj mediteranskoj atmosferi i intimnoj lirici. Njegove pjesme izvodili su brojni poznati umjetnici, a na mnogim muzičkim festivalima osvajale su glavne nagrade.

Početak karijere

Karijeru je počeo kao pjevač splitskog hard-rok benda "Osmi putnik" nakon čijeg raspada i kratke karijere u "Divljim jagodama" surađuje s Dinom Dvornikom i Oliverom Dragojevićem. U tom razdoblju piše i komponuje neke od svojih najvećih hitova.

Sa mnom ili bez mene

Ubrzo je nakon njegovog prvog albuma nazvanog »Sa mnom ili bez mene« došlo do preokreta koji je promijenio cijelu njegovu buduću karijeru: Džiboni je napisao pjesmu »Cesarica« za Olivera Dragojevića. Danas se u Hrvatskoj ta pjesma smatra najvećim hitom ikad ispjevanim. Džiboni je odmah postao traženi kompozitor čije su pjesme bez izuzetka postajale veliki hitovi.

Noina arka

Na album »Noina arka« (1993.) uvrstio je pjesme "Zlatne godine", koju je napisao u saradnji sa Zrinkom Tutićem za istoimeni film, te "Mi smo prvaci" koja je proglašena himnom hrvatskog Olimpijskog saveza. U tom albumu su i hitovi "Nek se dite zove kao ja", "Dobri judi" i "Tebe nisam bio vrijedan".

Kruna od perja, Ruža vjetrova

Samostalno nastupa s Brunom Kovačićem, a zatim formira grupu u sastavu: Džiboni, Bruno Kovačić, Renato Švorinić, Gordan Dorvak i Josip Andrić. U tom sastavu Džibonijeva grupa snima dva albuma: »Kruna od perja« (1995.) i »Ruža vjetrova« (1997.) Premda u tom periodu Džiboni stvara svoje najljepše pjesme (Dvije duše, Ozdravi mi ti, Život me umorio, Lipa moja, Ovo mi je škola, Tempera, Ako me nosiš na duši, Ej vapore), tek nakon raspada te grupe i sa sljedećim albumima sazrijeva vrijeme za prva službena priznanja i nagrade u obliku Porina. Time počinje komercijalnija Džibonijeva faza koja izaziva velik uspjeh među širim masama i kritičarima.

Judi, zviri i beštimje

Sljedeći Džibonijev solo album »Judi, zviri i beštimje» (Dallas Records) objavljen je u Februaru 1999. i bio je to u tom trenutku najprodavaniji album u Hrvatskoj i Sloveniji s osvojenih 7 Porina. Na njemu su objavljeni hitovi »Činim pravu stvar», »Projdi vilo« i »I ja ću budan sanjati«. 1999. i 2000. Džiboni je bio na turneji po Hrvatskoj, Sloveniji i Bosni i Hercegovini i održao je brojne velike koncerte (npr. u zagrebačkoj dvorani »Vatroslav Lisinski«). Poslije uspjeha s albumom »Judi, zviri i beštimje« objavljen je DVD, »Milenijski koncert«, snimljen u Hrvatskom narodnom pozorištu »Ivan pl. Zajc« u Rijeci, gdje su mu se, zahvaljujući novoj ISDN tehnologiji, pridružili brojni poznati gosti: Vlatko Stefanovski i klapa Kambi.

Džiboni drži rekord najposjećenijeg koncerta s koncertom održanim na zagrebačkom stadionu Maksimir pred 32.000 ljudi. Osnovao je fond za talentovanu djecu bez roditelja, objavio je knjigu pjesama na Brilovom pismu pod nazivom »Dvije duše« čiji prihod od prodaje je bio namijenjen slijepim ljudima iz lokalne zajednice, a takođe je učestvovao na brojnim dobrotvornim aukcijama.

Njegove muzičke korijene je lako pronaći jer je njegov otac, Ljubo Stipišić, vjerojatno najaktivniji arhivar tradicionalnih pjesama svog područja i cijenjeni etnomuzikolog.

Jedni od Džibonijevih omiljenih umjetnika, klapa Kambi, objavili su 2001. album »Vrime od nedije« na kojem su u tradicionalnom i jedinstvenom dalmatinskom folk izvođenju obrađeni Džibonijevi hitovi.

Mirakul

Džibonijev dugo očekivani album »Mirakul«, objavljen je 16. oktobra 2001. i u nekoliko je dana postao najprodavaniji album u Hrvatskoj. Do danas je »Mirakul« prodan u više od 60.000 primjeraka (u Hrvatskoj, Sloveniji i Bosni i Hercegovini) i najprodavanije je izdanje u 2001-oj i 2002-oj godini. Brojne odlične kritike proglasile su »Mirakul« za najbolji album 2001. (što se proteglo i na 2002.) s nekoliko pjesama koje već sada zauzimaju značajno mjesto u hrvatskoj muzičkoj istoriji. Na »Mirakulu« se nalazi 13 pjesama na kojima učestvuje nekoliko međunarodno poznatih muzičara kao što su bubnjar Manu Katche, basisti Pino Paladino i Toni Levin, zvijezda world muzike Geoffrey Oryema, frontmen talijanskog benda »Stadio« Gaetano Kureri i Vlatko Stefanovski.

Godine 2003. Zlatan Stipišić bio je UNICEF-ov ambasador dobre volje.

Unca Fibre

18. maja 2006. izašao je Džibonijev album "Unca Fibre (vodič za brodolomce i anđele čuvare)". 'Vrime Da Se Pomirin Sa Svitom' je pjesama koja je prva otvorila album 'Unca Fibre' na kojima je Džiboni ostvario saradnju sa Goranom Barom te Maja-om Azućena u pjesmi Anđeo U Tebi za koji je takođe snimljen spot. To nisu jednini dueti koje je Džiboni ostavrio. Pjevao je sa Vanom (bivšom članicom grupe E.T.) u pjesmi Ja ću budan sanjati te Oliverom Dragojevićem u pjesmi U ljubav vjere nemam. Koncertom na Splitskim Gripama Džiboni je 20.10.2006. po prvi put izveo kompoziciju - Evo me doma u duetu sa Mladenom iz T.B.F-a. Uz već spomenute na Splitskim Gripama pridružile su mu se seste Husar te su otpjevali pjesmu Anđeo u tebi.

Diskografija
"Sa mnom ili bez mene", (Kroacija Rekords, 1991.)
"Noina arka", (Kroacija Rekords, 1993.)
"Kruna od perja", (Kroacija Rekords, 1994.)
"Koncert", (Kroacija Rekords, 1995.)
"Ruža vjetrova", (Kroacija Rekords, 1996.)
"Judi, zviri i beštimje", (Dalas Rekords/s.i.n.. 1999.)
"24 Karata/18 Velikih", kompilacija, (Kroacija Rekords, 1999.)
"Mirakul", (Dalas Rekords, 2001.)
"Svi moji punti kad se zbroje", (Box Set) (Dalas Rekords, 2003.)
"Unca fibre (vodič za brodolomce i anđele čuvare)", (Dalas Rekords, 2006.)

Izvor: Wikipedia
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

eh..sreco...pameti..a zasto bas mene to da snadje.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 3200
eeehhh.. Gibonni... 

sta da kazem...prelepoooo.. nazalost, imam samo ovaj poslednji album i to na kaseti(kazu orginal, ajde da verujem)..i jedva sam i to nasla..pa sad trazim starije..da kompletiram...kad bih nasla i nove na cd-u.. ili mp3 svih  albuma sa svim pesmama(tako nesto sam nasla od erosa, ne orginal, ali bolje ista nego nista)...to bi bilo sjajno.. covek je sjajan, jednom..obozavam njegove pesme...
IP sačuvana
social share
Un bambino nel tempo non si arrende mai,
ma cerca la felicità....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Znam da ima neka skorija tema o njemu, jer znam i ko je postovao na njoj, a ovde tog sagovornika nema. Ali burek pretraga ovih dana nesto bas i ne funkcionise, pa mi samo iole logicno izbacuje ovu temu  Smile






Zlatan Stipišić Gibonni: Djeca su nam svetinja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
mob
Samsung GT-S7580
Ali burek pretraga ovih dana nesto bas i ne funkcionise

А, некад је функционисала?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Lazo, Lazo  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Savrseno.




edit, ovo nije moj broj, pa dok ne izadje, moze i 22  Smile





« Poslednja izmena: 28. Dec 2014, 16:48:47 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:37:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.