Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:25:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako smuvati koleginicu???  (Pročitano 9276 puta)
04. Feb 2006, 23:27:50
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Evo vidim imate slicne teme, pa hocu i ja da cujem savete u vezi ove moje, al molim samo iskrene i ozbiljne.Nije za zajebanciju...Imao sam ja vezica, al to je sve bilo od danas do sutra, one mene ganjale tako da se nisam mnogo mucio, ali uvek dodje preokret...
Imam na faksu koleginicu, extra devojka, pametna, lepa, sve naj, naj i odavno vec mi je simpa.Cujemo se cesto na telefon, pricamo po pola sata i kukamo jedno drugom kako nam treba ljubav.Ona mene moli da joj nadjem decka, ona ce meni devojku, i tako se zezamo...Ali ja bi pokusao da je smuvam, samo ne znam pametan nacin...Eto na primer govori mi kako se  njoj ljubi, pita mene da li bi se ja ljubio i tako...I sta joj odgovoriti i kako?Onako po nekom mom misljenju mislim da gaji i ona neku simpatiju, al nisam siguran, kako to proveriti i kako uopste dati joj doznanja da necu nijednu drugu osim nje.Mislim laskam ja njoj, kako je najlepsa sto i jeste, medene, kako ima lepu kosu i tako...Al me zanimaju vasi saveti.Ajd ko mi da pametan savet i ako upali castim ga....hehe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Docekas pravi trenutak,pa je prepadnes...

Ti: "Sta radis sutra uvece?"

Ona: "Ne znam,sto?"

Ti:"Ide mi se u (neko mesto), pa sam mislio da te izvedem"

Ona:"Vazi"-svidjas joj se,tvoja je
Ona:"Ne mogu, zauzeta sam..."-ne svidjas joj se

...Bez cascavanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 0.9.2
mob
Nokia E71
Na žalost, ako si već došao do stupnja da ti se ispoveda, mislim da su ti šanse da je smuvaš minimalne. Ali bolje je i da probaš, pa da popiješ nogu ili možda ne (nikad se ne zna) nego da mučiš sebe glumeći joj samo druga. Samo požuri, molim te. Puno sreće.
IP sačuvana
social share
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
HTC Diamond 2
Ja iskren da budem u mz prijateljstva ne verujem, po meni tu mora biti neke simpatije koja tje se ispoljiti pre ili kasnije sa jedne strane, a isto tako, po meni, da bi ti se svideo neko sa kim se druzis mora da i on gaji makar malo simpatije prema tebi i to ne simpatije u smislu drag si joj kao drug...
Nadjes pravi trenutak, odvedes je u bioskop, kafitj i poljubis je, bez suvisnih pitanja! tako bih ja uradio!
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Nepoznat
Browser
http: Nepoznat
Citat
Ako hoces devojku i vezu onda joj poklanjaj paznju... das joj sto vise komplimenata, izvedi je na pice, veceru, na kolacice, na sladoled u bioskop... ono standarno sto svako radi kad zeli se smuva, i ako bude pokazivala emocionalnu stranu tad ce i biti tvoja.
Ako zelis ljubav i prijateljstvo, onda budi iskren i trazi iskrenost... Prvo se lako dogadja, ovo drugo teze... od tebe zavisi...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Ma reci do ti se svidja, i pitaj je hoce li da bude tvoja devojka, ako kaze oce poljubac dalje sam znas  Smile
a ako kaze da ne ti okreni na salu, mislim da se nisi izblamiro(glupavo), nisi ni raskino prijateljstvo, jer ako vec pricate o svim stvarima ona ce ovo shvatiti kao salu, ako si joj tako reko.

Uglavnom, ako mislis da ona gaji neke simpatije prema tebi i ako te nogira, zainteresovace je ovo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
ona je tebe pitala da li ti se ljubi?ne znam sta ti jos treba.to je bio momenat.nadam se da ces dobiti jos koju sansu.nema veze i ako je bilo preko telefona-"da,bas mi se ljubi,sad cu doci kod(po)tebe"
a ispovedanje obavezno preskoci

srecno,nagrada je veca od rizika da ispadnes smesan.ali samo opusteno,nema potrebe za izlivima romantike i velikim recima.sve kroz zezu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:25:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.