Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fascinacija Golf - Golf slavi 30. godisnjicu  (Pročitano 14890 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kao sto je i cetvorka bila dosminkana trojka...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 87
[size=24px][/size]Znam da ste davno zaboravili ovu temu, ali moram da kazem da novi Golf ili ti 5 je pokusaj da se preotme deo trzista ili celo od Pezo 307.Umesto toga dobise auto koji je ne dorecen i u svakom pogledu gubi.Za mene auto nakaza koji nije ni na nebu ni na zemlji.Dosta su varali narod i mislim da je vreme da prava kola dodju do naroda.Ima tu i druga strana kao sto rekoste za nas ta prava kola nikad nece biti dostupna tj. u skorijoj buducnosti.
Da mogu da biram izmedju golf 5 i pezo 307 ne bi se sekunda dvoumio 307 bi bio moj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne bih uzeo 307 jer je pandurski auto, imam odbojnost prema njima a i 206 mi je uvek bio simpaticniji, golf mi se ne svidja, ali cinejnica je da ih zaista mnogo novih vidjam na ulicama.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 87
[size=24px][/size]Pusti ti pandurski auto i Italijani su kupili Lamborghini za pandure, p jel bi odustao samo zbog toga.Sto se tice novih golfova za tu ne znam koliko ih ima, ali zato u Belgiji ih nema mnogo kao prethodnika.Znaju ljudi da je smesan auto u odnosu na 307.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kupili su jedan.... a ovde bukvalno svaki pandur vozi 307.
U toj klasi ili 206 ili Focus ili golf 4.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 87
[size=24px][/size]Nema veze to je tvoj izbor samo sto si se malo zabunio oko klasa posto 206 ne spada u klasu sa fokusom i golfom 4.u toj klasi je 307 i jedan od boljih je, a najbolji od evropljana je alfa 147.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.23
Golf za nase prostore i za nase dzepove je ok auto

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

vallakra2003222ae.jpg
(80.36 KB, 700x525)
« Poslednja izmena: 11. Maj 2006, 09:37:48 od toni35 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.23
drzi se dobro

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

golf 1 gti 82.jpg
(391.42 KB, 1600x1200)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Golf 2 nema NIKAKAV dizajn. Obična kocka. Realno. Kadet je za golfa limuzina. Ali, nevezano za to, malo da citiram samog sebe sa drugog foruma:
Citat
popularnosti opela i VW su doprineli jeftini neoriginalni delovi, koji su kudikamo jeftiniji, ali i kvalitet je u stazmeri sa cenom.
Npr. GM spona za astruF-vectruA košta preko 3000 din, a optimal 620 din
GM kugla za isti auto preko 4000 din, a optimal 920 din.
HMK zglob GM košta preko 200 evra, a metelli 3000 din. Mainzer oko 2000.
To je ono što dvojke drži nenormalno skupim. Molim te, ljudi GII 1.6 dizel iz 88 god prodaju za (i prodaju, znači iamkupaca) za 3000 evra. Pogledaj temu http://forum.burek.com/index.php?topic=132963.msg1687901 šta mi se nudi za 4500. Ej. Da li to ima veze sa mozgom.
Neki dan moja komšika kupila G2, 89, 1.6D (san srbina) da ne pričam koliko ga platila, razbijena štop lampa, branik vezan žicom, kad digneš haubu, trulež sakrivao moler, ali to je GOLF 2. Nema smisla, sve ima svoje, ali kod nas su mnogo mnogo precenjeni.
Moj bivši gazda kupio novog golfa 4. Odmah po isteku garancije mu crkla servoletva volana.
Popravka? Ko polovan yugo. Golf više nije što je bio, tvrdim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Apple iPhone SE 2020
uvek se najezim kad vidim golf2... ili se vozim u njemu... a to radim prilicno cesto...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.176 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.