Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fascinacija Golf - Golf slavi 30. godisnjicu  (Pročitano 14908 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 304
Golf 2 je bio najbolji auto za ove prostore, najrentabilniji i najizdržljiviji za ove naše puteve, međutim sad ko god ga kupi po ovoj astronomski nabijenoj ceni treba mu pucati u glavu, ne najbolje bi bilo da se sam ubije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Miaana hoces taj primer?
Evo ti varijacija na temu, kad kupis chaintech plocu dobijes na njoj integrisano i zvucnu i modem i mreznu i wifi i graficku i to kosta 60evra, za te pare imas asusa koji na sebi nema apsolutno nista sem neophodnog i radi fenomentalno gok chaintech redom sjebava sve komponente koje imas.
Ako kupujes kafu, vazno je da kafa bude dobra, da zrna budu zdrava, da li ces ti uz njih dobiti i 2 mini igrackice za klince, i 2 soljice i paketic secera i sl... sve je to nebitno ako je kafa shit.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
stoji

ali kad se motori stavljaju u sva auta jednako ( primjer 1.7 d iz Fiata i Opela ) , tada je kava najmanji problem , jer je , ista !!!

i kad gledaš da su francuzi imali udobnost koju Golf može samo sanjati

da su Honde neprikosnovene kao jurilice

Golf je imao svoju stranicu u prošlosti koju danas teško iko može ponovit , ali ima i konkurenciju

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 175
Citat: GoranK
Golf 2 je bio najbolji auto za ove prostore, najrentabilniji i najizdržljiviji za ove naše puteve, međutim sad ko god ga kupi po ovoj astronomski nabijenoj ceni treba mu pucati u glavu, ne najbolje bi bilo da se sam ubije.


Najbolji, najrentabilniji i najizdržljiviji...     ... vjerovatno se šališ.

Golf 2 se ne proizvodi već 12 godina, tako da se ne može kupiti "po ovoj astronomski nabijenoj ceni".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 304
Vidim da si prevideo ono "bio", onda si prevideo ono "za ove prostore", važno je da si izdvojio ono što je tebi ubolo oči i na kraju bih voleo da znam koji to auto je prethodnih godina po tebi bio rentabilniji od dvojke? A sem toga ko je rekao da je u pitanju kupovina novog Golfa2, podrazumeva se da je auto pijaca u pitanju a na toj istoj pijaci dvojke vrede kao da su od zlata što po meni nije u redu, pa sam zato rekao da ko ih kupi po toj nabijenoj ceni treba da se ubije u samom startu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Smiley Prica se o golfu uopste, 2 se navopdi kao ok primer, ovo novo kao primer koji sux.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 175
Ja sam vozio Golfa 2 GTI 16v i o "rentabilnosti" bi mogao knjigu napisati, takođe dva moja prijatelja voze dvojku dizele i auta su više na popravci nego što se voze.
Na ovim prostorima ljudi najviše voze Golf 2 i pošto "svako svog konja hvali" nastadoše hvalospjevi o neuništivom, udobnom, brzom, sigurnom... Golfu (čija je proizvodnja počela prije 22 godine).
Rentabilniji su svi japanci (baš svi), poslije Golfa sam vozio Suzuki Swift GTi i dok sam ga imao nije bilo problema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
U naslovu stoji: Golf slavi 30. godisnjicu

29.03.2004 Veliko slavlje u Wolfsburgu jer njihov mezimac Golf slavi 30. godisnjicu, jer naime prvi golf je napustio proizvodnu traku 29.03.1974 u 13:00 sati. i pored toga dodje ovo:
Citat
sigurnom... Golfu (čija je proizvodnja počela prije 22 godine).

 :drunk:
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 175
Komentar jednog "ljubitelja" -
Citat
Da, pridružujem se čestitkama sa željom da mu ovo bude zadnji rođendan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Golf 2 je mozda poceo pre 22 godine...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.