Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šiptari napadaju Kosovsku Mitrovicu  (Pročitano 6834 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Baki sine meni pritisak otišo u PM .. i da mi nije bilo lekova ja bih capnuo od muke ..
Kao što rekoh za ovo u BG su krivi .. mediji , db, murja i svi koji su ignorisali stradanje Srpskog NAroda u medijima ... pokušavajući da sakriju dešavanje na Kosovu .. sve dok Čova nije došao na Pink i otvoreno rekao da je to pogrom Srba sa Kosova ...  
:anger:
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Pazi ovu budalu.

Peacemaker   Posted: 18 Mar 2004, 08:16  
 





Posts: 391
Member No.: 1950
Joined: March 5 2002



 QUOTE (Diskutant @ 18 Mar 2004, 07:05)
A sta, Peacemaker, jel' bi voleo da se tako desi!?

Jedno pitanje, televizija BK je u jutarnjim vestima objavila da je trece dete pronadjeno zivo, i da je decak negirao da su bili proganjani/naterani u reku. Da li imas neke informacije oko toga?  

Ne bi ja voleo nista da se desi, ali je smesno kako vi ocekujete da Albanci i Bosnjaci sede skrstenih ruku dok vi radite ova sranja!

Deca sama upala u vodu usred zime!!!

Odakle je BK televizija uzela te informacije, ko je izvor???

Selo Cabar je izolirano na severu Kosova i tamo su Srbi uvek pretili Albancima u to nema sumnje!

|Peacemaker|
 

A kada Sipci pobiju celu Srpsku familiju to nema veze? To tako treba jel? Sto ste svi napali na osudjivanje paljenja Dzamija u Nisu i Beogradu gde ste da osudite paljenje Crkvi na Kosovu?
Jevreji kazu "Oko za oko zub za zub"!!!
Kao sto nam dosada cutanje nista donelo nije nece i od sada pa mislim da je vreme da se menja politika i kako oni nama tako i mi njima, ma sto me majka musko nije rodila...
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 29
Zlocin je podrzati Zlocin!!!

Dodje mi da kada vidim one sipce dole da uzmem jednu m60 i sve da ih naredjam!! :Evi:
A to sto smo sinoc zapalili dzamiju... ako i bas ako, prisustvovao sam ja tome, a danas sam celu skolu sa jos moja dva druga naterali da izadju ispred skole a onda laganim korakom do centra gde smo se nasli sa drugovima iz gradjevinske i elektrotehnicke skole i kruzili po gradu u potrazi za jos protestanata iz drugih skola. Pa eno pogledajte na TV, valjda su nas prikazali.. nema nigde starijih, samo smo mi srednjoskolci bili, jedino su malo kasnije dosli njih 20 clanova iz Otpora, i pridruzili nam se.. ali je vazno da smo pokazali da smo slozni! Cak su nam i strumfovi (panduri) pomagali, kada su videli da prelazimo preko ulice i idemo po kolovozu oni su zaustavili saobracaj Wink
IP sačuvana
social share
...:::Your soul is mine:::...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 175
Nije mi jasno čemu služi to paljenje džamija ? U svijet neće otići informacija o stradanju na Kosovu nego će udarna vijest biti "Srpski "teroristi" pale vjerske objekte" - sramota... Tim nećete pomoći Srpskom narodu na Kosovu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 456
mob
SonyEricsson T610
:anger:
Nikad nisam bila protiv nikakve relige, uvek sam cenila ljude bilo iz koje vere dolaze i volila sam ih samo kao osobe koje nemaju nikakve veze sa ratom (srbi. hrvati.muslimani.... )
Ali danas bas mi doslo do glave ova situacija :anger:

Ljudi ovo sve sto se desava NECE NIKO ZNATI ni u Europi ni u citavom svetu, evo na mom slucaju spanci ne govore nista, samo cute kao pizde ........ na nevdniku samo govore kako 22 su mrtvi a 500 ranjeni i nista vise, ni da su srbi ni da su zapalili crkve.............


Ali pazite ovo kad mi (srbi) uradimo nestoo njima kao, onda odma se zna po citavom svetu, nije bas pametno sto smo uradili (zapalili dzamiju) jel tako necemo nista postici samo vise mrznje, moramo i mi nekaku demokratiju da postignemo da vidi ostali svet da i mi mozemo a ne da misle ono sto nije i nece nikad biti (da smo mi naj gori)
IP sačuvana
social share
Evane ;0) :peace:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Pa to je poenta .. oni koji su dali zeleno svetlo da se ovo dešava naKosovu .. mi smatramo uzorom ka kome treba ići i sada dolazi do jedne koliziju u glavama političara .. nemaju odgovor kako sad da se ponašaju .. nemaju stav .. iznenađeni su ..
Sve se dešava uz pomoć ljudi koji su njima pomogli da dođu na vlast .. i šta sad .. crna rupa .. u tom delu memorije nije ništa upisano ..
Kako inače prokomentarisati ćutanje političara .. jedino im Čović be majku .. direktno optužuje upravoone koji su za to odgovorni ..
Labus reče malopre na b92 .. vlada (ova nova) je spremna da priča sa svim stranim instiucijama koje su za to zainteresovane .. umesto oni da sve kontaktiraju i da ih NON STOP pozivaju i prozivaju ..

Ako možete da pomognete sa traženim informacijama i delovanjem pogledajte sledeći link i pridružite se akciji ...
http://www.kosovo.co.yu/forum/viewtopic.php?p=12195#12195
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 84
Ja danas citav dan vrtim kanle ovdje(CNN,Fox itd.) nigdje nista o ovome. Ma ni rijec...Je*** im mater. Nista vazno kada srbi stradaju. A sjecam se kako sam gledao "stradanje" siptara na kosovu, i sta su srpski teroristi radili nad njima. Toliko su se preseravali i uvecavali sve. A sada nista...bas nista.
IP sačuvana
social share
"The present is theirs; the future, for which I really worked, is mine. " - Nikola Tesla
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Šalji im slike i kraće tekstove o događajima na mail, probaj da im objasniš šta se zapravo dešava .. probaj da učestvuješ u diskusijama i forumima na njihovim sajtovima ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
Znate sta me najvise ljuti pored svog tog sranja sto se desava tamo dole? Sto ovde svi pricaju istu stvar:"Neka ostanu tamo, sta ima da nam dolaze ovde.... Zauzece nam mesta.... Eeee, sta ih zalis, pa oni imaju vise para od nas... Pogledaj kako su prljavi i ruzni, ali to se ne odnosi na tvoju majku ona je fina..." itd.itd... Ja takve stvari slusam vec godinama i obicno sam uspela da se suzdrzim na neki nacin, ali sad nisam birala reci da im kazem svoje!  Smile  Ljudi dole ginu a ovi razmisljaju o svojim sebicnim potrebama.
Inace, veze su sve blokirane jer siptari zezaju predajnike. Ja cu poludeti jer jos uvek ne znam nista o svojoj sestri, rodbini i prijateljima koji su u Kosovskoj M. A bila sam tamo pre samo 20 dana i trebala sam da idem u ponedeljak, ali to se nece desiti. Smile  
UH!  Smile Da Bog da im se svo seme siptarsko zatrlo!!!
IP sačuvana
social share
I find it kind of funny,
I find it kind of sad,
the dreams in which I'm dying
are the best I've ever had!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
E juce su na CNN-u pricali o stradanju Srba ali ne onako udarno ali nije vazno vazno da se prica i ovde u Izraelu na sinocnim vestima su nam posvetili jedan mali kutak ali dovoljno ozbiljan i vratise se u 1999 i rekose da je onda NATO okrivio Srbe i tim povodom bombardovao Srbiju ali evo danas na Kosovu se vidi da Siptari terorisu, pokusavaju etnicki da ociste Srbe. Ovde su kao i uvek bili korektni prema nasem problemu jer im je Arijel Saron 1999 rekao da nelikuju jer i njih moze da zadesi isto Americko sranje i poistovetio se sa nasim problemom i rekao da je njihov problem isti takav.
Prikazali su jednu zenu kako place i kaze "Da placemo i vicemo mozda ce nas svet i cuti", a neki covek je rekao da je sve to Americko zlo i da zlo stize samo iz Amerike.
Takodje ima sajt www.debka.com koji je Jevrejski sajt i ciji je slogan "Mi nastavljamo gde vesti staju" koji su napisali sledece:

London approves 500 British troops for Kosovo where Albanian Muslims are burning Serbian churches in worst outbreak of ethnic violence since 1999. Number of dead in clashes rose Thursday to 31. NATO troops diverted from Bosnia Thursday given permission to use force against Albanian rioters


A kada Jevrejima napisu Muslims nije vazno koji ciji i odakle vec znate sta se desava. A one Evropske kurave samo neka cute imace uskoro i sami o cemu da pricaju, jer stize mecka i na njihova vrata.  Smile  :twisted:  :twisted:
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.